fen 28 mateusz rębecki

Mateusz Rębecki zwycięzcą walki wieczoru FEN 28! „Chińczyk” zdominował Fabiano Silvę i zwyciężył przez TKO w pierwszej rundzie. Tym samym Rębecki po raz czwarty obronił pas mistrzowski FEN w wadze lekkiej.

Fabiano Silva przechwycił nogę po kopnięciu Rębeckiego, jednak nie przyniosło mu to większych korzyści. Polak zamknął swojego rywala pod siatką. Ten szukał przejścia do parteru, Matueszowi udało się jednak utrzymać na nogach. Rębecki świetnie pracował w stójce i wychodził zwycięsko z większości wymian. Silva był ciągle spychany pod siatkę kolejnymi uderzeniami i presją ze strony mistrza. Fabiano zanotował kolejną nieudaną próbę sprowadzenia. Rębecki spokojnie uwolnił się z uchwytu i wrócił do walki w półdystansie. Rębecki posłał Silvę na deski i kontynuował swoją dominację, obijając z góry leżącego rywala. Silva oddał plecy, co skończyło się przyjęciem kilkudziesięciu ciosów na głowę od Mateusza. „Chińczyk” bardzo aktywnie pracował w parterze, cały czas atakował Brazylijczyka. Silva nie był w stanie uciec z zagrożenia i tuż przed końcem pierwszej rundy sędzia ringowy zainterweniował. Dominacja ze strony Matuesza Rębeckiego!

73 kg: Mateusz Rębecki pok. Fabiano Silvę przez TKO, runda 1

Pełne wyniki gali FEN 28

27-letni „Chińczyk” (MMA 12-1) jest mistrzem wagi lekkiej od marca 2018 roku, kiedy to znokautował Mariana Ziółkowskiego. Od tego czasu swojego tytułu bronił w starciach z Łukaszem Koperą, Daguirem Imavovem oraz Magomedem Magomedovem. Rębecki przed dzisiejszą walką plasował się na 3 miejscu w rankingu wagi lekkiej w Polsce.

3 KOMENTARZE

  1. Temat wałkowany nie raz, tak to sie Chińczyk nie rozwija, mam nadzieje, ze w końcu jakies wyzwanie dla Rebeckiego niz  Fabiano Brazyliano, jesli tam jest brane pod uwagę ufc to tym bardziej, chyba ze stary sposob nawbijac oczek w rekordzie i probowac szczęścia, chociaż tak latwo juz nie biorą chyba więc to moze rownie dobrze szkodzic

  2. Temat wałkowany nie raz, tak to sie Chińczyk nie rozwija, mam nadzieje, ze w końcu jakies wyzwanie dla Rebeckiego niz  Fabiano Brazyliano, jesli tam jest brane pod uwagę ufc to tym bardziej, chyba ze stary sposob nawbijac oczek w rekordzie i probowac szczęścia, chociaż tak latwo juz nie biorą chyba więc to moze rownie dobrze szkodzic

    Menago Mateusza jest Paweł Kowalik, a nie takich jak Rębecki to on wprowadzał do ufc :crazy:

  3. Czyli

    Menago Mateusza jest Paweł Kowalik, a nie takich jak Rębecki to on wprowadzał do ufc :crazy:

    Żmija leci starym dobrym sposobem nabijania rekordu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.