BlackFriday już za nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie by przedłużyć obniżki aż do końca niedzieli! W Extreme Hobby asortyment przeceniony został w pułapach –60%, -30%, -20%, -10%. Sprawdźcie ofertę:

I łapcie szybko znikający asortyment!

Do wyboru odzież codzienna: koszulki, bluzy, dresy, kurtki – oraz cała gama sportowych ciuchów takich jak rashguardy, spodenki do MMA, grapplingu, muay thai, legginsy, a nawet trykoty zapaśnicze.

Extreme Hobby to jednak nie tylko odzież MMA i kibicowska, ale również tzw. streetwear. Odzież uliczna z kolekcji marki została zaprojektowana z myślą o osobach, które na co dzień nie stronią od mocnych wrażeń i kontrowersji. To ubrania, które łączą wyjątkową trwałość z unikalnym, odważnym wzornictwem.

2 KOMENTARZE

  1. Blackweek , Black friday , Red monday itd itp.. :beczka: Jak za granicą faktycznie są okazję tak w Polsce to przykładowo buty sprzedawane normalnie po 199 , a w czarny weekend promocja z 299 na 199 :einsteinsmoke:  czasami da się coś urwać po taniości ale zazwyczaj to  1 model -60% , 2 inne -50% a reszta -10%.  Tutaj widzę że jest jeszcze kilka okazji jeśli ktoś nosi rozmiar XXL :suchykarol:

  2. Blackweek , Black friday , Red monday itd itp.. :beczka: Jak za granicą faktycznie są okazję tak w Polsce to przykładowo buty sprzedawane normalnie po 199 , a w czarny weekend promocja z 299 na 199 :einsteinsmoke:  czasami da się coś urwać po taniości ale zazwyczaj to  1 model -60% , 2 inne -50% a reszta -10%.  Tutaj widzę że jest jeszcze kilka okazji jeśli ktoś nosi rozmiar XXL :suchykarol:

    Było sporo więcej w piątek. Więc akurat na Extreme Hobby nie można mówić o BlackFrajer, a porządnym BlackFriday 🙂 Chłopaki naprawdę przecenili stare kolekcje porządnie, nawet do -60%, czyli tak jak jest w USA 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.