Kilka dni temu organizacja European Fight Masters ogłosiła, że startuje z trzecią galą, na której bić się będzie Michał Materla. Redakcji MMARocks udało się dowiedzieć, że oprócz legendy MMA, na rozpisce zobaczymy również dwa starcia:

Krzysztof Frydel (POL) vs Paul Saier (GER)
Damian Ostęp (POL) vs Hojat Khajevand (GER)

Krzysztof Frydel (MMA 0-0) zawodnik Fight Club Boruta Maków Podhalański. Krzysztofa mogliśmy oglądać dwukrotnie na amatorskich turniejach KSW a także na gali MMA Maximus Warriors VI oraz MSW. Frydel to utalentowany stójkowicz, jest mistrzem małopolski w Kickboxingu.

Paul Saier (MMA 0-0) to młody wojownik z klubu FightBros z Freiburga w Niemczech. Jest bardzo wszechstronny, ale większość jego zwycięstw w karierze amatorskiej wygrał przez nokauty. Jak sam wyznaje, nie może się doczekać pierwszej profesjonalnej walki.

Hojat Khajevand (MMA 1-2) również jest zawodnikiem ze stajni FightBros.  Swoją przygodę z MMA zaczął całkiem niedawno, ale sportowe i bojowe wyzwania nie są dla niego niczym nowym. Walczył już z powodzeniem w różnych ligach zapaśniczych w Niemczech i Iranie. Jego dotychczasowe walki w MMA były dość spektakularne

Damian Ostęp (MMA 2-2) walczy dla Berserkerów. Mimo dopiero rozpoczynającej się kariery zawodowej, zdołał już stoczyć pojedynek na gali ACA z Radosławem Paczuskim.

Na gali wystąpi też jeden z najpopularniejszych zawodników w Polsce – Michał Materla (MMA 27-7). „Magic” był zwycięzcą VI turnieju KSW w wadze średniej. Między 2012 a 2015 rokiem był też mistrzem wspomnianej organizacji, czterokrotnie obronił pas. W 2011 roku zdobył Heraklesa (najbardziej prestiżową nagrodę w polskim MMA) w kat. Zawodnik Roku. Ma zwycięstwa nad takimi nazwiskami jak Janikowski, Zawada, Thiago, Palhares, Drwal, Grove. Michał Materla jest legendą MMA w Polsce i przez lata zajmował czołowe miejsca w polskich oraz europejskich rankingach.

Oficjalna sprzedaż biletów na galę w systemie Pay-per-view rusza 6.06.2020 na stronie efmma.com.

8 KOMENTARZE

  1. Wystarczyło zrobic walke Materla vs ktokolwiek w garażu, ustawić kamery, ogarnac światło i dźwięk. Koszty mniejsze, a zainteresowanie podobne.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.