will fleury

Gala European Fight Masters 3 coraz bliżej. Już w weekend dojdzie na niej do pojedynku o pas wagi półciężkiej. O trofeum to będą walczyć: Will FleuryMaciej Różanski.

Fleury miał okazję walczyć do tej pory dla takich organizacji jak EFC, BAMMA, Brave czy Bellator, a teraz do swoich sportowych osiągnięć chce dołożyć wywalczenie pasa EFM.

Uważam, że Maciej to solidny rywal, ale to dla mnie nie ma znaczenia. Jestem tu po to, żeby zabrać do domu pas, a Maciej stoi na mojej drodze do tytułu. Trenuję nieprzerwanie od 10 lat, żeby stać najlepszym zawodnikiem jakim mogę być. Trenowałem nawet w trakcie pandemii. Nie zatrzymują się ani walcząc, ani idąc przez życie.

Will w rozmowie dla naszego serwisu przyznał, że pas jest motywującym dodatkiem do nadchodzącej walki.

Moim celem jest rozgnieść każdego rywala, ale też fajnie, że na końcu nadchodzącej walki czeka na mnie pas.

Ostatnie 5 walk Fleury stoczył w organizacji Bellator i jak tylko pojawi się możliwość, chce dalej walczyć dla amerykańskiej marki.

Cały czas mam ważny kontrakt z Bellatorem. Miałem walczyć w lipcu w USA, ale wydarzenie została odwołane. Szczęśliwie pojawiła się walka od EFM i dostałem na nią zgodę od Bellatora.

Do gali EFM 3 dojdzie już w najbliższą sobotę, 20 czerwca. Transmisja gali odbędzie się w systemie PPV. Dostęp w cenie od 25 zł można wykupić przez stronę http://www.efmma.com.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.