zdjęcie: facebook.com/EFM.MMA

Już o godzinie 19:30 rozpocznie się czwarta gala organizacji European Fight Masters, podczas której w klatce zaprezentują się między innymi Maciej Różański, Patryk Chrobak, Kamil Roszak czy Łukasz Dziudzia. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z tego wydarzenia.

Transmisja Gali w systemie PPV

Czwarta już edycja gali federacji EFM zostanie zorganizowana w formacie TV, w Szczecinie. Fani będą mogli obejrzeć całość za pośrednictwem systemu PPV, wykupując dostęp w cenie 14 zł na stronie http://www.efmma.com

9 zawodowych walk podczas 4 edycji Gali EFM

Na gali wystąpi aż 18 zawodników z Polski i zagranicy. W drugiej walce wieczoru zawalczy dotychczas niepokonany podopieczny Damiana Herczyka z DAAS Berserer’s Team Bielsko – Biała Patryk Chrobak (3-0) o pas kategorii 61 kg. Jego przeciwnikiem będzie silny Islam Mayrasultanov (4-3) (RUS), zawodnik Berserker’s Team Stargard.

Zawody poprowadzi najlepszy polski sędzia ringowy MMA – Łukasz Bosacki (UFC, Bellator, KSW, M-1), a anonserem będzie Krzysztof Skrzypek. Walki komentować będzie duo Artur „Kornik” Sowiński i Paweł Wyrobek. Studio poprowadzi Maciej „Irokez” Jewtuszko.

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo EFM w wadze półciężkiej
93kg: Maciej Różański (MMA 12-3-0) pokonał Mantasa Zukauskasa (MMA 5-2-0) przez poddanie (duszenie Von Flue) w rundzie drugiej

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwo EFM w wadze koguciej
61 kg: Kurshed Kakhorov (MMA 6-0-0) pokonał Patryka Chrobaka (MMA 3-1-0) przez techniczny nokaut (uderzenia i kopnięcia w stójce) w rundzie drugiej

80 kg: Kamil Roszak (MMA 5-3-1) pokonał Łukasza Dziudzię (4-4-1) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28)
70 kg: Akhmed Kathayev (MMA 3-1-0) pokonał Samuelisa Sorochovasa (MMA 3-4-0) przez  poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie pierwszej (3:39)
84 kg: Hojat Khajevand (MMA 3-2-0) pokonał Norberta Jabłonskiego (0-1-0) przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie pierwszej (4:06)

Karta wstępna:

120 kg: Ivan Slobodiuk (MMA 1-0-0) pokonał Deividasa Zukauskasa (1-2-0) przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej (1:30)
77 kg: Arkadiusz Kaszuba (MMA 1-0-0) pokonał Denissa Aleksejeva (MMA 0-1-0) przez nokaut (uderzenie z obrotu) w rundzie pierwszej (4:30)
77 kg: Dawid Wiśnios (MMA 2-0-0) pokonał Paula Saiera (MMA 1-1-0) przez techniczny nokaut (uderzenia łokciami w parterze) w rundzie drugiej (4:59)
61 kg: Marcin Maleszewski (MMA 2-0-0) pokonał Michaela McCoya (0-1-0) przez poddanie (anakonda) w rundzie pierwszej (3:45)

18 KOMENTARZE

 1. Trzeba przyznać mocarna karta.

  Bardzo mocna, na całej karcie wstępnej jest tylko jeden zawodnik z jedną porażką! Reszta to niepokonani zawodnicy, coś nieprawdopodobnego!

 2. Bardzo mocna, na całej karcie wstępnej jest tylko jeden zawodnik z jedną porażką! Reszta to niepokonani zawodnicy, coś nieprawdopodobnego!

  UFC jest w:showdatass:

 3. Super, bo – nie ukrywam – zastanawiałem się czy moje darcie się ma sens.

  Technicznie tym razem wszystko gra.

  Tfu tfu, nie zapeszam.

 4. Super, bo – nie ukrywam – zastanawiałem się czy moje darcie się ma sens.

   Ja też odpalam więc przynajmniej dwie osoby będą 😉

 5. Mi się podobało. :werdum:

  Przyzwoita gala, chłopaki wyszli się po prostu napierdalać i w porządku to się oglądało. Lepsza niż np. ostatni Babilon

  @Krzysztof Skrzypek mega pozytywnie się zaskoczyłem jak Cię zobaczyłem w ringu, mam nadzieję, że na piątce też będziesz :conorsalute:

 6. Mi się podobało. :werdum:

  Przyzwoita gala, chłopaki wyszli się po prostu napierdalać i w porządku to się oglądało. Lepsza niż np. ostatni Babilon

  @Krzysztof Skrzypek mega pozytywnie się zaskoczyłem jak Cię zobaczyłem w ringu, mam nadzieję, że na piątce też będziesz :conorsalute:

  Milo mi. Czy będę, to już decyzja organizatora, ale – z duża chęcią.

 7. Milo mi. Czy będę, to już decyzja organizatora, ale – z duża chęcią.

  Tylko proszę Cię Krzysztofie, odkładaj te pieniądze. Nie przebaluj, nie "rozdawaj", kup na własność jakąś ziemię albo mieszkanie :roberteyeblinking:

 8. Tylko proszę Cię Krzysztofie, odkładaj te pieniądze. Nie przebaluj, nie "rozdawaj", kup na własność jakąś ziemię albo mieszkanie :roberteyeblinking:

  Ze spokojem – dobra inwestycja w szybko rosnący fundusz. Amber coś tam. Będzie dobrze 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.