dustin poirier nate diaz

Dustin Poirier został zapytany przez kibiców o swoje najbliższe plany. „The Diamond” krótko potwierdził zainteresowanie walką z Natem Diazem do której miałoby dojść na lipcowej gali w Las Vegas, gdzie według planów zmierzą się Kamaru Usman i Jorge Masvidal.

Poirier wyraził również chęć na rewanż z Conorem McGregorem w kategorii półśredniej. Obaj zawodnicy zawalczyli ze sobą w 2014 roku w wadze piórkowej, wówczas lepszy okazał się Irlandczyk, który zwyciężył przez nokaut w pierwszej rundzie.

Kibice spytali także o potencjalne starcie z Robbiem Lawlerem, jednak Poirier nie ma zamiaru walczyć z byłym mistrzem UFC.

Dustin Poirier ostatni raz wystąpił w oktagonie na gali UFC 242, kiedy to został poddany przez Khabiba Nurmagomedova w starciu o pas mistrzowski wagi lekkiej. Wcześniej Amerykanin był niepokonany przez blisko trzy lata. Dustin znajduje się aktualnie na 2 miejscu w oficjalnym rankingu kategorii do 70 kilogramów.

2 KOMENTARZE

  1. Justin to fajny gość, zrobił duży progres ale walka  Khabibem utwierdziła mnie w przekonaniu, że pęka pod presją. Z tej przyczyny nie widzę wygranej z Conorem, z Diazem też raczej nie, zwłaszcza w pięciu rundach.

  2. Justin to fajny gość, zrobił duży progres ale walka  Khabibem utwierdziła mnie w przekonaniu, że pęka pod presją. Z tej przyczyny nie widzę wygranej z Conorem, z Diazem też raczej nie, zwłaszcza w pięciu rundach.

    On tak ma zawsze. Świetnie umiejętności, ale nie unosi presji, gry mentalnej itd. Podlaczyl khabiba i ganial za nim, rzucał cepami. Już po 1 rundzie zwatpil w zwycięstwo. A Conora sie bał w ich ostatniej walce, pod względem mentalnym nic sie nie zmieniło

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.