Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej UFC oraz weteran oktagonu, Dustin Poirier ma doświadczenie w walce z zarówno Conorem McGregorem jak i Khabibem Nurmagomedovem. Po ogłoszeniu walk obu zawodników Poirier odpowiedział na pytania fanów o  McGregor vs. Cerrone i Khabib vs. Tony Ferguson, kiedy to podał swoje typy na wyniki walk.

Khabib wygra.

Conor wygra przez TKO.

Poirier na ten moment musi przejść rehabilitację kontuzjowanego biodra. W ostatniej walce przegrał właśnie z Khabibem Nurmagomedovem, który poddał go w trzeciej rundzie pojedynku. Przez jakiś czas „The Diamond” nawoływał o rewanż z Conorem McGregorem, ale ten został zestawiony z „Kowbojem”. Pierwszą walkę z Irlandczykiem przegrał przez nokaut. Teraz Poirier chciałby walczyć z Natem Diazem, z którym miał zmierzyć się w przeszłości, ale ich starcie nie doszło do skutku.

 

14 KOMENTARZE

 1. Też mi się wydaje że jednak Kebab, ale niewiadoma na pewno jest.  Za to Kondon to pewniak, Kalboj daje fajne walki ale niestety już się przekonaliśmy że to taki punkt graniczny pomiędzy najlepszymi a dobrymi fighterami.

  Pozdro Mordy i Wariaty

 2. A mi się wydaje że po swojej przegranej w żałosnym stylu powinien się zamknąć gdyby miał godność człowieka

 3. Z logicznego punktu widzenia tak to wyglada. Pozostaję w nadzieji, ze szaleństwo Tonego obali dyktat logiki w tym przypadku.

 4. Z logicznego punktu widzenia tak to wyglada. Pozostaję w nadzieji, ze szaleństwo Tonego obali dyktat logiki w tym przypadku.

   Nie nadużywajmy słowa logika. Było już setki pojedynków w których underdogi wygrywali w dominujący sposób walki w logiczny sposób :D. Głupota ludzka a logika często się ludziom zamienia miejscami, bo na tej głupocie i banale oraz pozorach często da się jechać długo, ale przychodzi moment który obnaża to ze przez cały ten cały czas nie wiedziałeś czym jest logika i byłeś kretynem,. Wiec radze się  wiejską logiką tu nie pomocować.

 5. Nie nadużywajmy słowa logika. Było już setki pojedynków w których underdogi wygrywali w dominujący sposób walki w logiczny sposób :D. Głupota ludzka a logika często się ludziom zamienia miejscami, bo na tej głupocie i banale oraz pozorach często da się jechać długo, ale przychodzi moment który obnaża to ze przez cały ten cały czas nie wiedziałeś czym jest logika i byłeś kretynem,. Wiec radze się  wiejską logiką tu nie pomocować.

  Dziękuję za poradę, prawdopodobnie bazujesz na własnym doświadczeniu wiec wiesz co piszesz. Zanim jednak zaczniemy dysputy semantyczne czy filozoficzne, zastanów się w jakim charakterze zostało użyte sformułowanie, które Cię sprowokowało oraz czy spełniło swoje zadanie, przekazało treść łatwa do zrozumienia dla ludzi z rozmaitym potencjałem intelektualnym. Na koniec, skoro już zbliżyliśmy się do siebie na tyle by sobie doradzać: zastanów się jaka funkcję spełniał Twój komentarz i czy się powiodło.

 6. Dziękuję za poradę, prawdopodobnie bazujesz na własnym doświadczeniu wiec wiesz co piszesz. Zanim jednak zaczniemy dysputy semantyczne czy filozoficzne, zastanów się w jakim charakterze zostało użyte sformułowanie, które Cię sprowokowało oraz czy spełniło swoje zadanie, przekazało treść łatwa do zrozumienia dla ludzi z rozmaitym potencjałem intelektualnym. Na koniec, skoro już zbliżyliśmy się do siebie na tyle by sobie doradzać: zastanów się jaka funkcję spełniał Twój komentarz i czy się powiodło.

  przyznać się do błędu tak trudno.  Logika rządzi się pewnymi niezmiennymi prawami a twoje domysły  nie spełniają jej norm , pierdol pierdol a zagadasz

 7. Dustin weź wróć na treningi bo po tej EKSCYTUJĄCEJ walce jaka dałeś z kebabem zmieniasz się powoli w wojownika tłitera.

 8. przyznać się do błędu tak trudno.  Logika rządzi się pewnymi niezmiennymi prawami a twoje domysły  nie spełniają jej norm , pierdol pierdol a zagadasz

  Zależy czy używasz w „mówie „ potocznej czy jako element żargonu. Język spełnia różne funkcje.

 9. na przyszłość pisz o swoim punkcie widzenia a w ramach jakiegoś  absurdalnego awansu o prawdopodobieństwu Ale z logicznego punktu widzenia to sie w ogóle nie powinieneś wypowiadać

 10. Dustin weź wróć na treningi bo po tej EKSCYTUJĄCEJ walce jaka dałeś z kebabem zmieniasz się powoli w wojownika tłitera.

  Na razie to on ma rehabilitacje po operacji biodra i chyba wraca w lutym/marcu.

 11. Zależy czy używasz w „mówie „ potocznej czy jako element żargonu. Język spełnia różne funkcje.

  Nie karm trolla, przecież widać że ten tesla to jakieś rozdmuchane ego dziecka co wyżej sra, niż dupe ma. Ode mnie już ignor poleciał, bo ten Man to typ człowieka, któremu wskazesz palcem tarcze księżyca, a on zobaczy plaster sera.. Także szanujmy się i nie promujmy pseudo inteligencji na forum.:beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.