Dricus du Plessis dołączy do największej organizacji MMA na świecie. Były mistrz KSW zastąpi Rodolfo Vieirę w walce z Markusem Perezem. Zawodnicy zmierzą się ze sobą 10 października. Informację podał Marcel Dorff.

Du Plessis (14-2 MMA) zdobył pas mistrzowski kategorii półśredniej KSW w pojedynku z Roberto Soldiciem w kwietniu 2018 roku. Stracił tytuł na rzecz również „Robocopa” w rewanżu na KSW 45 w październiku tego samego roku. „Stillknocks” wrócił po przegranej we wrześniu 2019 roku na gali KSW, gdzie wygrał z Joiltonem Santosem. W ostatnim pojedynku w klatce zdobył pas mistrzowski organizacji EFC w starciu z Brendanem Lesarem.

30-letni Perez (12-3 MMA) w ostatnich 4 pojedynkach ma bilans 2-2. Brazylijczyk występujący w kategorii do 84 kilogramów walczył w ostatnim starciu z Wellingtonem Turmanem, z którym przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską.

40 KOMENTARZE

 1. I gdy Perez uciekł spod pazuchy Vieiry od bycia tekturą do złożenia w pudełko,

  to czeka go oklep od byłego mistrza najlepszej organizacji po drugiej stronie galaktyki.

  Ma chłopak pecha.

  To alibi dla kawosza w postaci 'dializy nerek' to chyba było przygotowanie organizmu pod USADA.

  :beczka:

 2. To alibi dla kawosza w postaci 'dializy nerek' to chyba było przygotowanie organizmu pod USADA.

  :beczka:

  To chyba 77 dotyczyło. Dlatego teraz w 84 walczy.

 3. Wygląda na to ze ksw to tylko przystanek w drodze do ufc dla ogarnietych, majacych sportowe ambicje zawodników. Niemal kazdy zawodnik ktory wygra parę walk w ksw od razu mowi o ufc. Ciekawe jak musza sie z tym czuc wlodarze tej prężnie rozwijającej się organizacji :tysoncoffe:

 4. W KSW budujesz rekord niskim kosztem ale za dobry szmal (słabi przeciwnicy, mało walk rocznie, sponsorzy). A potem wyczyszczenie i UFC wita.

 5. Nie przesadzajmy z tym ksw jako trampolinie do ufc – ilu poszło z ksw do ufc w sumie ? Trzech , czterech ? Jakoś więcej sobie nie przypominam

  Janek , duplesis , Gamrot , Karolina więcej nie znam – poprawcie mnie jak się myle

 6. Nie przesadzajmy z tym ksw jako trampolinie do ufc – ilu poszło z ksw do ufc w sumie ? Trzech , czterech ? Jakoś więcej sobie nie przypominam

  Janek , duplesis , Gamrot , Karolina więcej nie znam – poprawcie mnie jak się myle

  no i jeszcze ta ogorzyca z brazylii

 7. Nie przesadzajmy z tym ksw jako trampolinie do ufc – ilu poszło z ksw do ufc w sumie ? Trzech , czterech ? Jakoś więcej sobie nie przypominam

  Janek , duplesis , Gamrot , Karolina więcej nie znam – poprawcie mnie jak się myle

  Lipski, Zavada jeszcze 😉

 8. Nie przesadzajmy z tym ksw jako trampolinie do ufc – ilu poszło z ksw do ufc w sumie ? Trzech , czterech ? Jakoś więcej sobie nie przypominam

  Janek , duplesis , Gamrot , Karolina więcej nie znam – poprawcie mnie jak się myle

  To ze nie kazdego wzieli nie ma takiego znaczenia. Sens w tym ze kazdy kto choc troche sie tam wybija zaraz mowi ze chce do tego UFC isc.

 9. To ze nie kazdego wzieli nie ma takiego znaczenia. Sens w tym ze kazdy kto choc troche sie tam wybija zaraz mowi ze chce do tego UFC isc.

  Fakt, to coś Ala jak przyjmują młodego managera do firmy i on pierwszego dnia gada ,ze chce być prezesem i coby nie zmienił.

  Ale ok, jak na 15 ponad lat oryganizacji udało się z niej uciec 6 -ciu osobom , trochę słabo. Jak ktoś myśli o pójściu do ale to raczej odradzałbym mu zaczynać w ksw ..

 10. Ale ok, jak na 15 ponad lat oryganizacji udało się z niej uciec 6 -ciu osobom , trochę słabo. Jak ktoś myśli o pójściu do ale to raczej odradzałbym mu zaczynać w ksw ..

  Bo reszta się nie nadaje, a Ci zostali a by się nadali na pierwszy przemiał, to są tego świadomi.

 11. Nie przesadzajmy z tym ksw jako trampolinie do ufc – ilu poszło z ksw do ufc w sumie ? Trzech , czterech ? Jakoś więcej sobie nie przypominam

  Janek , duplesis , Gamrot , Karolina więcej nie znam – poprawcie mnie jak się myle

  Gustafsson, Arianka, Zawada, Abu Azaitar 😀

 12. Szkoda Dricusa , ściągaja krasnali z Bałkanów a wypuszczają tak solidnego zawodnika  , mógłby sporo namieszac w 84

 13. Szkoda Dricusa , ściągaja krasnali z Bałkanów a wypuszczają tak solidnego zawodnika  , mógłby sporo namieszac w 84

  Solidnym zawodnikom to trzeba zapłacić, bo jak nie to zrobi to ktoś inny i tutaj mamy tego przykład. KSW zaczyna wyglądać stopniowo coraz gorzej już od pewnego czasu jeżeli chodzi o kadrę zawodników/freaków. Z Mameda nic nie zostało, Pudzian ma 154 lata, wszystkie nowe freaki nie okazały się być tak lubiane jak Mariusz, Materla stary i po porażkach ze średniakami. Jedyny polski mistrz to Tomasz Narkun :beczka:, który wszyscy wiedza jaki jest. Dricus był w porządku zawodnikiem jak na ich poziom, ale już go nie ma, Gamrot też odszedł. Został De Fries, który jest okrutnym nudziarzem, Askham, Soldic i Parnasse. Nikt z Polski. Soldic chyba tylko budzi trochę większe zainteresowanie, Parnasse może parę osób też interesuje. Poza sukcesywnym pobijaniu rekordów zastanawiam się ile ta organizacja jeszcze pociągnie, bo obecnie z każdym rokiem wyglądają coraz gorzej.

 14. Solidnym zawodnikom to trzeba zapłacić, bo jak nie to zrobi to ktoś inny i tutaj mamy tego przykład. KSW zaczyna wyglądać stopniowo coraz gorzej już od pewnego czasu jeżeli chodzi o kadrę zawodników/freaków. Z Mameda nic nie zostało, Pudzian ma 154 lata, wszystkie nowe freaki nie okazały się być tak lubiane jak Mariusz, Materla stary i po porażkach ze średniakami. Jedyny polski mistrz to Tomasz Narkun :beczka:, który wszyscy wiedza jaki jest. Dricus był w porządku zawodnikiem jak na ich poziom, ale już go nie ma, Gamrot też odszedł. Został De Fries, który jest okrutnym nudziarzem, Askham, Soldic i Parnasse. Nikt z Polski. Soldic chyba tylko budzi trochę większe zainteresowanie, Parnasse może parę osób też interesuje. Poza sukcesywnym pobijaniu rekordów zastanawiam się ile ta organizacja jeszcze pociągnie, bo obecnie z każdym rokiem wyglądają coraz gorzej.

  Racja , dlatego ratują się FFF ale tam nie mają już freakow to lecą do Genesis

 15. Wygląda na to ze ksw to tylko przystanek w drodze do ufc dla ogarnietych, majacych sportowe ambicje zawodników. Niemal kazdy zawodnik ktory wygra parę walk w ksw od razu mowi o ufc. Ciekawe jak musza sie z tym czuc wlodarze tej prężnie rozwijającej się organizacji :tysoncoffe:

  Tak jak zawsze

 16. Nie przesadzajmy z tym ksw jako trampolinie do ufc – ilu poszło z ksw do ufc w sumie ? Trzech , czterech ? Jakoś więcej sobie nie przypominam

  Janek , duplesis , Gamrot , Karolina więcej nie znam – poprawcie mnie jak się myle

  Zawada

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.