Dominick Reyes nie zamierza w tym momencie myśleć o zostaniu podwójnym mistrzem UFC. „Devastator”, który na UFC 253 zmierzy się z Janem Błachowiczem w walce o zwakowany przez Jona Jonesa pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie wierzy, że kategoria półciężka jest jego domem. „Devastator” w rozmowie z dziennikarzami wypowiedział się na temat swojej przyszłości oraz swoich planach.

Nie jestem na ten moment zainteresowany przejściem do kategorii ciężkiej. Jeśli ktoś chce przechodzić do innych dywizji, nie mam z tym problemu, ale ja jestem zawodnikiem kategorii półciężkiej. Zawsze nim byłem i nigdzie się nie wybieram. To będzie mój czas jako mistrz więc nieważne co ktoś inny mówi czy myśli.

Część mnie nadal myśli o walce z Jonesem, ale teraz mamy zaplanowaną inną walkę. Najważniejsze to co przed nami, tak to jest w tym biznesie. W tej walce zobaczycie najlepszą i najbardziej aktualną wersję Doma Reyesa.

Dziennikarze podczas rozmowy z Reyesem zapytali go również o potencjalną walkę z Israelem Adesanyą, aktualnym mistrzem kategorii  średniej, który w przeszłości wspominał o przejściu do wyższej dywizji wagowej.

Zmierzę się z kimkolwiek w kategorii półciężkiej. Jeśli chcą zejść do mnie z ciężkiej, jeśli chcą przejść ze średniej – zawalczę z nimi. Kategoria półciężka jest moja i chcę to udowadniać przez długi czas.

UFC 253 odbędzie się 26 września na „Fight Island” w Abu Dhabi. Na gali zobaczymy także pojedynek mistrzowski w kategorii średniej pomiędzy Israelem Adesanyą i Paulo Costą.

8 KOMENTARZE

 1. Zwłaszcza , że Janek za półtora tygodnia spuści Ci wpierdol i tyle będzie z Twoich planów. Ale do momentu walki może sobie marzyć.

 2. Pany za 10 dni swietujemy !!! Nie wiem czemu, ale jestem spokojny o Janka. To ze Reyes dal rowna walke z Jonesem o niczym nie swiadczy bo Jones juz zapierdala na formie spadkowej od 5 walk. Jano moze poddac, moze zajebac gonga. Reyes tylko zajebac gonga. To sie zakonczy przed czasem i koronacja 1-ego polskiego mistrza UFC

 3. Pany za 10 dni swietujemy !!! Nie wiem czemu, ale jestem spokojny o Janka. To ze Reyes dal rowna walke z Jonesem o niczym nie swiadczy bo Jones juz zapierdala na formie spadkowej od 5 walk. Jano moze poddac, moze zajebac gonga. Reyes tylko zajebac gonga. To sie zakonczy przed czasem i koronacja 1-ego polskiego mistrza UFC

  Ja też. Wojna kurwa KSIĄŻĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!

 4. Wiadomo już w jakich godzinach w końcu bedzie ta gala? Dana mowil, ze w wieczornych beda gale na Fight Island ale na stronie UFC ma byc standardowo w nocy.

 5. Wiadomo już w jakich godzinach w końcu bedzie ta gala? Dana mowil, ze w wieczornych beda gale na Fight Island ale na stronie UFC ma byc standardowo w nocy.

  UFC 254 będzie "atrakcyjna" dla nas godzinowo, ta jeszcze nie.

 6. Wiadomo już w jakich godzinach w końcu bedzie ta gala? Dana mowil, ze w wieczornych beda gale na Fight Island ale na stronie UFC ma byc standardowo w nocy.

  U Wojewódzkiego Janek mówił że będzie wychodził około 6 rano więc tak będzie :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.