David Zawada chciałby zmierzyć się z Mikiem Perrym, który triumfował na gali UFC Vegas 4 w miniony weekend. Na swoim profilu na Twitterze Zawada zaproponował pojedynek z „Platinum”, który miałby odbyć się na „Fight Island”.

Zawada (17-5 MMA) udanie wrócił do klatki UFC po dwóch przegranych z rzędu, kiedy to na UFC on ESPN+ 21 poddał faworyzowanego Abubakara Nurmagomedova. 29-latek za ten występ otrzymał bonus po walce od UFC. Jego obecny bilans w największej organizacji MMA na świecie wynosi 1-2. Do „Ultimate Fighting Championship” przeniósł się po dwóch wygranych w KSW.

Perry (14-6 MMA) w ostatnich 4 walkach ma bilans 2-2. Walka na UFC Vegas 4 była trzynastym pojedynkiem Amerykanina w największej organizacji MMA na świecie. „Platinum” 11 z 14 wygranych w karierze zdobywał nokautując swoich przeciwników. W przeszłości mierzył się z m.in. Santiago Ponzinibbio, Donaldem Cerrone, Vicente Luque, Paulem Felderem i Alexem Oliveirą.

14 KOMENTARZE

  1. David, jeśli już tak bardzo chcesz tej walki z Perrym, to musisz powiedzieć jasno co sądzisz o jego kobiecie, co z nią byś zrobił, bo takim tekstem, kto chce zobaczyć tą walkę, prawdopodobnie za dużo nie ugrasz. A szkoda, bo zobaczyłbym ją (walkę).

  2. Niestety Zawada za mało medialny , i nie dostanie tej walki , a szkoda bo była by bitka zajebista na 100 %

    0 kalkulacji

  3. Zawada dobrze kombinuje.

    Perry w obecnej formie i z tym narożnikiem do ogarnięcia.

    Jak dobrze pójdzie, to ogarnie i ten narożnik :razz:utinlaugh:

  4. Dawid to w ufc noname z bilansem 1-2 jak chce walke ze znanym nazwiskiem to wypadałoby nakręcić jakąś drame, napisać jakiś mocny post a nie takie coś

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.