Khamzat Chimaev wierzy, że czołowy zawodnik kategorii średniej UFC, nie jest na jego poziomie. Darren Till w mediach społecznościowych dał jasno znać, że jest otwarty na walkę z „Borzem” w oktagonie UFC. Zawodnicy rozmawiali również prywatnie o potencjalnym pojedynku. W rozmowie z mediami podczas pobytu na „Fight Island” Chimaev stwierdził, że jest lepszy od Darrena Tilla i nadal czeka na ogłoszenie przez UFC jego kolejnego rywala.

Nie wiem, czekam na kogoś kto się zgodzi na walkę. Zobaczymy. Sporo osób tłumaczy się, że nie jestem z top 10. Nikt mnie nie zna, a wszyscy przecież o mnie gadają. Jak mogą twierdzić, że nikt nie wie kim jestem? Myślę, że ci goście są przestraszeni, pier*olą głupoty.

Jasne, że chcę bić się z Demianem Maią. Może go uduszę i dostanę czarny pas w BJJ, zobaczymy. Jeśli on chce się bić ze mną, jestem gotowy.

Nie byłem zaskoczony wyzwaniem od Darrena Tilla. To miły gość, ale nie jest na moim poziomie. Obalę go i tam go zmiażdżę.

Napisałem mu w prywatnej rozmowie żeby przyleciał do Abu Dhabi, bo na niego czekam.

Till odpowiedział na swoim profilu na Instagramie udostępniając serię zdjęć:

View this post on Instagram

Smesh? #IFuckingEatThisGuy

A post shared by @ darrentill2 on

View this post on Instagram

What?

A post shared by @ darrentill2 on

View this post on Instagram

Happy

A post shared by @ darrentill2 on

View this post on Instagram

Strong

A post shared by @ darrentill2 on

View this post on Instagram

What bro?

A post shared by @ darrentill2 on

Till (18-3-1 MMA) w ostatnim pojedynku w oktagonie UFC musiał uznać wyższość byłego mistrza dywizji, Roberta Whittakera, który pokonał Anglika przez decyzję sędziowską. W trakcie walki Darren doznał kontuzji kolana po jednym z kopnięć w wykonaniu rywala. Była to druga walka w kategorii średniej „Goryla” – w swoim debiucie przez decyzję sędziowską wygrał z Kelvinem Gastelumem. W następnej walce w grudniu Anglik zmierzy się z Jackiem Hermanssonem.

Chimaev (9-0 MMA) pod szyldem amerykańskiej organizacji w niezwykle dominujący sposób wygrał trzy walki w 66 dni. Ostatni raz w oktagonie był widziany we wrześniu bieżącego roku, kiedy to znokautował Geralda Meerschaerta w zaledwie 17 sekund. Po ostatniej wygranej wyzywał na pojedynek mistrzów dywizji do 77 i 84 kilogramów, Nate’a Diaza czy „Wonderboy” Thompsona. Możliwe, że jego kolejnym rywalem w oktagonie UFC będzie Neil Magny.

23 KOMENTARZE

 1. Jezu jak ja bardzo czekam aż ten mały wagonik się wypierdoli, gość z poza rankingu tak się wybujał  że szybko pierdolnie z hukiem.

  Moim marzeniem jest ab wpuścić go do klatki z kimkolwiek kto rozpierdoli mu głowę A sędzią będzie Mario, i klasycznie za późno zareaguje.

 2. till to jest dobry troll 😆

  Lachałem w chuj z tych zdjęć. Każde skomentował Khamzat na pełnym luzie. 🙂

  What bro?

 3. "Nie byłem zaskoczony wyzwaniem od Darrena Tilla. To miły gość, ale nie jest na moim poziomie. Obalę go i tam go zmiażdżę."

  krótka piłka

  :beczka:

 4. Jezu jak ja bardzo czekam aż ten mały wagonik się wypierdoli, gość z poza rankingu tak się wybujał  że szybko pierdolnie z hukiem.

  Moim marzeniem jest ab wpuścić go do klatki z kimkolwiek kto rozpierdoli mu głowę A sędzią będzie Mario, i klasycznie za późno zareaguje.

  Nie wykolei, gosc bedzie mistrzem 77 i 84 a może nawet 93.

  Potrojny mistrz

 5. Nie wykolei, gosc bedzie mistrzem 77 i 84 a może nawet 93.

  Potrojny mistrz

  Raczej poczwórny. Myślę, że w 2021 będzie mistrzem 77 i 84, a w 2022 dołoży 70 i 93.

 6. Kamamazad będzie miszczem w bierki oraz klaskanie uszami do rytmu. Najladniej śpiewa. Nawet ładniej niż Hulio Iglesias.

  Czamajewa może pokonać tylko jego stara.

 7. Raczej poczwórny. Myślę, że w 2021 będzie mistrzem 77 i 84, a w 2022 dołoży 70 i 93.

  Ja bym dołożył jeszcze wagę ciężka, pas BMF i z jakieś 3 catch weighty. W lekkiej nie będzie już Khabiba, bo mistrzem będzie Hassi, który jak wiadomo kopie lepiej od Barbozy

 8. Haha. Ja uwielbiam tego Chimaeva pod kątem jego podejścia do walk. Gość najchętniej ubiłby Weidmana, na tej samej gali po nim poprosił o Tilla, a za 2tyg. w innej kategorii wziął kolejną walkę 😮 o:. Oby nie było weryfikacji i hype był "real".

 9. Nie wykolei, gosc bedzie mistrzem 77 i 84 a może nawet 93.

  Potrojny mistrz

  Chyba że Tyburski pójdzie do UFC. Wtedy może mieć ciężko zostać mistrzem.

 10. Chyba że Tyburski pójdzie do UFC. Wtedy może mieć ciężko zostać mistrzem.

  Nie ta liga ale w ksw mógłby namieszać

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.