„Ccesz zostać zawodnikiem MMA?” Słynne słowa prezydenta organizacji nabierają nowego znaczenia gdy ogląda się obrazki jak w walce Darrena Elkinsa z Natem Landwehrem.

„The Damage” przegrał walkę przez decyzję sędziowską i otrzymał sporo obrażeń w jej trakcie. Zobaczcie jak w trakcie pojedynku wyglądał doświadczony zawodnik UFC. Pojedynek bogaty był w wymiany w stójce, które z pewnością podobały się widzom oglądającym trzecią galę UFC w trakcie ostatnich kilku dni.

Dla Elkinsa (24-9 MMA) była to czwarta przegrana z rzędu w oktagonie UFC. Po serii 6 wygranych zawodnik musiał uznać wyższość Alexandra Volkanovskiego, który zapoczątkował gorszy okres w karierze zawodnika.

19 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jak taki człowiek jak Elkins będzie funkcjonował za 10 lat. Albo taki Krzyś Weidman. Obawiam się.

 2. Ciekawe jak taki człowiek jak Elkins będzie funkcjonował za 10 lat. Albo taki Krzyś Weidman. Obawiam się.

  Z Krzysiem już za dobrze nie jest.

 3. Ciekawe jak taki człowiek jak Elkins będzie funkcjonował za 10 lat. Albo taki Krzyś Weidman. Obawiam się.

  Miejmy nadzieję że krul Conor się za nich pomodli i będzie git

 4. Miejmy nadzieję że krul Conor się za nich pomodli i będzie git

  Myślałeś nad stand-upem? Co za debilny komentarz.

 5. Myślałeś nad stand-upem? Co za debilny komentarz.

  Już nad wieloma rzeczami myślałem.doszedlem do wniosku że to jest szalone.

 6. Już nad wieloma rzeczami myślałem.doszedlem do wniosku że to jest szalone.

  Haha

  Wy śmiejecie się, bo ja tak piszę we wpisach?

 7. Ja zawsze chciałem ale brak warunków,  za delikatne pszczele i średnia szczęka,  za to niezła szybkość,  czytanie przeciwnika,  nieprzewidywalnosc i przede wszysktim nie telegrafowanie ciosow. To ostatnie to chyba była moja największa zaleta,  a teraz za,stary jestem plus wrodzona dysokopata . A kontuzji było mnogo.  Raz to pamiętam jak….

 8. Te obrażenia też pewnie są przez te nieszczęsne rękawice w UFC. Sakuraba tyle razy zbierał Manto w Japonii, ale tak pociętej twarzy to nie miał.

  Plus te palce w oko.

  Rękawice z Pride były lepsze

 9. Pomimo większych obrażeń wizualnych w trakcie walk zawodnicy mma nie mają problemów z wypowiadaniem się jak bokserzy, co wyraźniej można słyszeć na przykładzie polskich piesciarzy.

 10. alternatywnie można wybrać bezpieczne ksw lub inne fame jak to czynią celebryci

  Tak Fame jest bardzo bezpieczny. Były tam już złamane żebra, ręce , wybite palce , złamany piszczel czy naderwanie barku.

 11. Pomimo większych obrażeń wizualnych w trakcie walk zawodnicy mma nie mają problemów z wypowiadaniem się jak bokserzy, co wyraźniej można słyszeć na przykładzie polskich piesciarzy.

 12. :lol:Wand jest w sumie wyjątkiem potwierdzającym regułę, długotrwałe obrażenia i dimuza ilość przyjmowanych ciosow robi więcej krzywdy mózgowi niż szybkie kaosy, pzdr

 13. Ja chciałem dopóki nie odkryłem za ile się na początku walczy i ile zajmuje dojście do jakichkolwiek godnych pieniędzy. Po tym stwierdziłem, że jednak skupie sie na karierze zawodowej a MMA zostawię sobie jako hobby.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.