Daniel Skibiński poinformował na swoim koncie na Twitterze, że zdecydował się podążyć śladami Mateusza Gamrota i został tzw. „wolnym agentem”, czyli zawodnikiem niezwiązanym z żadną organizacją, który chce sprawdzić swoją wartość marketingową.

Popularny „Skiba” (MMA 16-5) od kilku lat związany był z organizacją Babilon MMA, której w dalszym ciągu jest mistrzem w kategorii do 77 kg. Tytuł wywalczył w pojedynku z Pawłem Pawlakiem 2018 roku i dwukrotnie skutecznie bronił tronu. Najpierw decyzją zwyciężył z Lomem-Alim Nalgiewem, a potem szybko przez TKO odprawił Kirilla Medvedovskiego. Jako mistrz podejmował też Brazylijczyka Adriano Rodriguesa, ale było to szybkie zastępstwo za mającego problemy wizowe Zalimkhana Yusupova i tego powodu nie postawiono pasa na szali.

Daniel należy do ścisłej czołówki wagi półśredniej w Polsce. W latach 2019-2020 zajmował drugie miejsce w rankingu MMARocks, a od ponad roku jest liderem dywizji. Znany jest z bardzo mocnych zapasów i dobrej kontroli rywala po obaleniu. To świetny i utytułowany grappler. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy turniejów parterowych. Obecnie w MMA posiada dziesięć zwycięstw z rzędu i postanowił sprawdzić swoją wartość marketingową. W swoim wpisie na Twitterze oznaczył UFC, One Championship, ACA, Bellator MMA, Pro Fight League oraz KSW – która z tych organizacji da „Skibie” najlepsze warunki? Zapewne już wkrótce się dowiemy!

18 KOMENTARZE

 1. Daniel Skibiński "wolnym agentem"! Pragnie podążyć śladami Mateusza Gamrota

  Daniel chce zostać dubelczamp w KRS1? :jon: albo przegrać z Gruzinem w debiucie ?:no no:

  Chyba lepiej, żeby obrał własną drogę

  :bleed:

 2. KSW mocno przewaliło sobie potyczkami z Gamerem, teraz żaden obiecujący Polak celujący w UFC będzie ich unikać jak ognia.

  Chyba każdy :roberteyeblinking:

 3. Żmija mówi że Babilon w chuja poleciał. Czego sie spodziewać po gościu co zostawił swojego zawodnika W afryce

 4. Żmija mówi że Babilon w chuja poleciał. Czego sie spodziewać po gościu co zostawił swojego zawodnika W afryce

  :korwinwhat: Wyjaśnij z tą Afryka bo nie rozumiem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.