Jak potwierdził Tomasz Babiloński, Daniel Skibiński (14-5) przedłużył kontrakt z Babilon MMA. Oznacza to więc, że „Skiba” kolejne walki będzie toczył właśnie dla tej organizacji, a jego walki transmitowane będą za pośrednictwem telewizji Polsat Sport, gdzie emitowane są gale Babilon MMA.

Skibiński z organizacją Tomasza Babilońskiego związany jest od pierwszej gali, która odbyła się 18 sierpnia 2017 roku. Wtedy „Skiba” poddał Łukasza Szczerka. W kolejnych walkach dla Babilon MMA reprezentant Ankos MMA Poznań decyzjami sędziów pokonywał Davy’ego Gallona i Pawła Pawlaka, natomiast przed czasem kończył Gianniego Melillo i Adriano Rodriguesa.

Aktualnie Skibiński kontynuuje serię ośmiu zwycięstw z rzędu, podczas której oprócz wymienionych wyżej zawodników pokonywał również Islama Sayeda, Igora Michaliszyna i Vitalego Slipenko.

10 KOMENTARZE

 1. Dziwny ruch, bo jak kontrakt się kończył, to mógł iść gdzieś wyżej. Może Babilon dobrze zapłacił żeby go nie stracić. KSW by go pewnie chciało u siebie

 2. Dziwny ruch, bo jak kontrakt się kończył, to mógł iść gdzieś wyżej. Może Babilon dobrze zapłacił żeby go nie stracić. KSW by go pewnie chciało u siebie

  To już nie te czasy, że KSW ma rynek na wyłączność,wiec nie wiem czy byłby to jakiś ogromny progres dla Skiby

 3. Nie wiem że ludzie widzą jego w UFC to śmiać mi się chce

  A Fabińskiego widzisz? Jak dla mnie Skiba ma lepsze umiejętności.

 4. No i fajnie przynajmniej Skiba będzie miał zagwarantowane w miarę regularne występy , a jak wiadomo przed Babilonem to różnie z tym bywało , nikt jakoś specjalnie w chłopaka mocniej nie uwierzył i nie postawił na niego na dłuższą metę.

  A w przypadku gdyby faktycznie UFC zgłosiło się po Daniela to mam wrażenie że pan Tomasz nie będzie chłopakowi robił pod górkę.

 5. A Fabińskiego widzisz? Jak dla mnie Skiba ma lepsze umiejętności.

  Dziwne że się jeszcze utrzymuje chodź po ostatniej walce i KO

  Od Brazylijczyka myślę że jeszcze jeden wpierdol i Nara

  Myślę że najbardziej obiecujący zawodnik na ten moment co może iść do ufc to Grzebyk

 6. Dziwne że się jeszcze utrzymuje chodź po ostatniej walce i KO

  Od Brazylijczyka myślę że jeszcze jeden wpierdol i Nara

  Myślę że najbardziej obiecujący zawodnik na ten moment co może iść do ufc to Grzebyk

  Gdzie ma iść?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.