Jak doskonale wiemy, świąteczny czas wiąże się ze sporymi wydatkami. Przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, byli mistrzowie UFC, Daniel Cormier oraz Michael Bisping, postanowili powspominać. Zarówno DC jak i „The Count” otrzymali spore, jak na tamte czasy, wsparcie finansowe w ciężkim dla nich okresie.

Przygotowania do świąt przypominają mi o 2012 roku. 15 dni przed Bożym Narodzeniem UFC wysłało mi bonus w wysokości 10 tysięcy dolarów. Zrobili to bez przyczyny. Pamiętam jaki byłem zaskoczony – kiedyś to była moja wypłata za walkę. Pracujemy naprawdę dla świetnej firmy. Dziękuję Wam.

Pamiętam jak Dana zrobił to samo dla mnie. Wysłał mi czek w 2006 roku, kiedy nie mogłem walczyć z powodów problemów z wizą. Myślał, że mam problemy finansowe. Miał rację i naprawdę mocno, mocno to doceniłem.

Obaj panowie przetrwali ciężkie czasy i osiągnęli spore sukcesy w oktagonie UFC, zarabiając przy tym oczywiście niemałe pieniądze. Michael Bisping został mistrzem kategorii średniej UFC, pokonując w swojej karierze m.in. Andersona Silvę czy Luke’a Rockholda. Cormier to były podwójny mistrz UFC. Teraz DC zajmuje się komentowaniem oraz analizowaniem walk.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.