Prezes UFC, Dana White, podczas piątkowej rozmowy z mediami poinformował, że trwają prace na zorganizowaniem świetnie zapowiadającego się pojedynku w limicie wagi ciężkiej pomiędzy Juniorem Dos Santosem (MMA 21-8) i Cirylem Gane (MMA 6-0).

Dos Santos to były mistrz oraz bezsprzeczny weteran UFC, który aktualnie jest po trzech porażkach z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 252, kiedy to został znokautowany przez Jairzinho Rozenstruika w drugiej rundzie. Popularny „Cigano” jest obecnie sklasyfikowany na siódmej pozycji w rankingu.

Zaś 29–letni Gane to wielka nadzieja królewskiej kategorii wagowej. Niepokonany Francuz jest związany z amerykańską organizacją od sierpnia ubiegłego roku. Od tego czasu stoczył pod jej szyldem trzy zwycięskie pojedynki. Reprezentant klubu MMA Factory miał wystąpić na sobotnim wydarzeniu, aczkolwiek jego oponent musiał wycofać się z tego starcia ze względu na problemy kontraktowe. „Bon Gamin” zajmuje trzynaste miejsce we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Póki co, nie wiadomo, kiedy miałoby dojść do potencjalnej walki obu zawodników.

21 KOMENTARZE

 1. Walki żadnego zawodnika (nie licząc oczywiście Polakow) nie ekscytowaly mnie tak jak Juniora. To strasznie przykre, że stał się testerem dla prospektów.

  Trylogia Caina i Juniora powinna mieć sama w sobie miejsce w galerii sław. Weszło dwóch Prime zawodników ścisłego topu wszech czasów, wyszły dwa wraki.

 2. Naprawdę powinni przestać robić tych zestawień już jednak rozbitych kegend z młodymi dzikami, z wielką przyjemnością w UFC będę oglądał zestawienia legend takich jak JDS z jemu podobnymi starymi wyfami, rewanżyk Juniora z Alim albo Werdumem,

  Z drugiej strony rozumiem że UFC takimi zestawieniami chce promować nowe nazwiska, ale nie lubię patrzeć na nokautowane stare legendy, pzdr

 3. Kurwa mać. Co on odpierdala…

  Myślałem że pierwsza żona to jego najwieksza życiowa porażka,ale widzę że stać go najwięcej.

 4. Naprawdę powinni przestać robić tych zestawień już jednak rozbitych kegend z młodymi dzikami, z wielką przyjemnością w UFC będę oglądał zestawienia legend takich jak JDS z jemu podobnymi starymi wyfami, rewanżyk Juniora z Alim albo Werdumem,

  Z drugiej strony rozumiem że UFC takimi zestawieniami chce promować nowe nazwiska, ale nie lubię patrzeć na nokautowane stare legendy, pzdr

  To nie patrz, jest w lidze mistrzów powinien wiedzieć kiedy skończyć, Cyril go wyśle do Bellatora.

 5. Oj Junior.. z łzą w oku przypominam sobie II i III walkę z Cainem.

  :childcry:

  2 wpierdole od Caina wspominasz,a pierwszej wygranej walki już nie.

  Skąd ty mieszkasz?

 6. 2 wpierdole od Caina wspominasz,a pierwszej wygranej walki już nie.

  Skąd ty mieszkasz?

  Wspominam bo dawno  takich wojen w ciężkiej nie było . 1 to było KO na Cainie, a Cain to jeden z moich ulubieńców rozjebał JDS jak nikt. Chociaż JDS tez kocur był.

  :einsteinsmoke:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.