Organizacja UFC nie ma łatwo jeśli chodzi o współpracę z mistrzem kategorii półciężkiej, Jonem Jonesem. „Bones” co jakiś czas systematycznie ma problemy z prawem. Tym razem zawodnik został aresztowany za m.in. prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. W jego aucie znaleziono również broń oraz marihuanę. O całej sytuacji więcej przeczytać możecie w raportach policjantów, którzy złapali Jonesa. UFC wydało krótkie, oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

UFC zdaje sobie sprawę z sytuacji dotyczącej Jona Jonesa, do której doszło w Albuquerque tego poranka. Organizacja jest w stałym kontakcie z menadżerami Jonesa oraz zbiera informacje na temat tego zdarzenia.

Podczas transmisji na żywo na swoim profilu na Instagramie, na zdarzenie zareagował także prezydent UFC, Dana White.

Nie jest to pierwszy raz kiedy Jones ma problemy z prawem. Największym skandalem dotyczącym mistrza było zdarzenie kiedy to Jones spowodował wypadek drogowy, po czym porzucił swój samochód i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy rannym.

Sprawa z wykroczenia szybko zmieniła się w przestępstwo. Na dodatek u Jona w aucie znaleziono marihuanę. Wobec takich dowodów UFC zdecydowało się odebrać Jonowi pas mistrzowski oraz zawiesić go na występy w organizacji. Sprawa ta zakończyła się dla niego szokująco łagodnie. Jon dostał kuratora oraz zalecono mu rozmawiać z młodzieżą o skutkach „złych decyzji” w życiu.

Jones w ostatniej walce w oktagonie zmierzył się z Dominickiem Reyesem w lutym tego roku. Wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską po kontrowersyjnym dla wielu obserwatorów werdykcie.

10 KOMENTARZE

 1. To jest oświadczenie? To jest jakaś popierdółka, a nie oświadczenie. Niech ktoś im wyśle oświadczenie trenera Andrzeja, zobaczą jak to się robi.

 2. To jest oświadczenie? To jest jakaś popierdółka, a nie oświadczenie. Niech ktoś im wyśle oświadczenie trenera Andrzeja, zobaczą jak to się robi.

  to nie jest oświadczenie i nie miało nim być, po jest zwykła reakcja z jakiegoś streamu.

  Taka próbka tworzenia newsów z absolutnie niczego przez pewnego redaktora. Na dodatek CAŁY TEKST skopiowany z innego newsa. Ciesz się, że nie o Conorze.

 3. To jest oświadczenie? To jest jakaś popierdółka, a nie oświadczenie. Niech ktoś im wyśle oświadczenie trenera Andrzeja, zobaczą jak to się robi.

  Tak dla przypomnienia i poprawy humoru wrzucę kolejny raz to oświadczenie . Może jakiś oplot również nie zna  🙂 . Dobrej zabawy 😆

 4. UFC chyba go zmusi do wynajęcia takiego gościa xD

  No niby tak, ale nie sądzę, by jakiś driver pilnował go 24h/dobę.

  Nawali się wieczorem i wsiądzie.

 5. to nie jest oświadczenie i nie miało nim być, po jest zwykła reakcja z jakiegoś streamu.

  Taka próbka tworzenia newsów z absolutnie niczego przez pewnego redaktora. Na dodatek CAŁY TEKST skopiowany z innego newsa. Ciesz się, że nie o Conorze.

  @baju jakas odpowiedź na ten zarzut? Bo ja sie troche zgadzam z użytkownikiem @Malkontent

 6. Tak dla przypomnienia i poprawy humoru wrzucę kolejny raz to oświadczenie . Może jakiś oplot również nie zna  🙂 . Dobrej zabawy 😆

  Dziękuję :waldeklaugh:

 7. UFC zdaje sobie sprawę z sytuacji dotyczącej Jona Jonesa, do której doszło w Albuquerque tego poranka

  ale, że co?… każdy chodzi jak umie

 8. @baju jakas odpowiedź na ten zarzut? Bo ja sie troche zgadzam z użytkownikiem @Malkontent

  Sorry, mam go w ignorowanych. Tak, wziąłem to o jego przeszłości bodajże od Clouda, czasem tak robię jak fragment jest dobry, ale tylko dla uzupełnienia. Wydawało mi się, że tak po prostu można robić, nie widzę w tym nic złego. A jeśli chodzi o oświadczenie to dyskutowaliśmy na temat tego czy to wrzucać, sam byłem niepewny, ale uznaliśmy, że warto. Jeśli ktoś nic z tego oświadczenia nie wyciągnie to niech je zignoruje. Tak jak ja Malkontenta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.