Zagrożenie koronawirusem zmieni plany największej organizacji MMA na świecie. Jak doskonale wiemy, odwołane zostały rozgrywki największych lig w Ameryce jak NBA, NHL czy NFL.

Dana White, prezydent UFC, w specjalnym komunikacie do fanów odniósł się do aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 oraz tego co w związku z tym zadzieje się ze zbliżającymi galami.

Cześć wszystkim, z tej strony prezydent UFC, Dana White. Monitorujemy naprawdę uważnie sytuację dotyczącą koronawirusa oraz jego potencjalnego wpływu na zawodników, pracowników oraz fanów z całego świata. Gale się odbędą, ale musimy dostosować się do aktualnie panujących warunków. Niektóre gale przeniesiemy z docelowych miast do UFC APEX w Las Vegas. Niestety, fani nie będą mogli ich oglądać na żywo. Wiecie, że nie jestem z tego powodu zadowolony, ale decyzja ta została podjęta biorąc pod uwagę dobro fanów, sportowców, pracowników organizacji oraz dziennikarzy. Gale będą transmitowane na żywo na ESPN, ESPN+, Combate oraz UFC Fight Pass. Możecie oglądać wydarzenia gdziekolwiek będziecie w telewizji, na laptopie czy telefonie – wiecie co robić. Fani otrzymają pełny zwrot za bilety. To bardzo ciężka sytuacja, która nadal się rozwija. Będziemy informować was na bieżąco. Doceniamy wasze zrozumienie oraz wsparcie. Dziękuję.

W ten weeekend odbędzie się gala UFC w Brasilii bez udziału fanów. Walką wieczoru jest starcie Kevina Lee z Charlesem Oliveirą. Na gali wystąpią także m.in. Gilbert Burns, Demian Maia czy Renato Moicano.

ZOBACZ TAKŻE: NOWY JORK ZAKAZUJE IMPREZ MASOWYCH – CO Z UFC 249?

23 KOMENTARZE

 1. Gale zaczną być odwoływane w pewnym momencie, kiedy którykolwiek zawodnik/zawodniczka będzie miało dodatny wynik testu – tak jak w NBA.

 2. Gale w UFC APEX. Ale to będzie śmiesznie wyglądało jak duży main event będzie miał miejsce w takim małym, kameralnym obiekcie xD

 3. No i brawo . Jakieś pedalskie sporty jak piłka nożna  czy KSW mogą sobie odwoływać ale od MMA to wara

  po piłce nożnej to ty nie ciśnij, na KSW możesz :tongue::lol:

 4. czyli khabib v tony w pustej hali. jprdl.

  Lepsze to niż żeby w ogóle miało nie być znowu, bo Dana pewnie zaraz by wymyślił że ta walka jest nie do zrobienia więc zrobi rewanż z Conorem. Dziwnie to by wyglądało bez publiki ale to jest mniejsze zło moim zdaniem.

 5. czyli khabib v tony w pustej hali. jprdl.

  Znowu się nie odbędzie. Wcześniej wypadali po 2 razy a teraz wirus KO.

 6. Znowu się nie odbędzie. Wcześniej wypadali po 2 razy a teraz wirus KO.

  Może to jest przyczyna epidemii, klątwa działa

 7. czyli khabib v tony w pustej hali. jprdl.

  Co "jprdl"? Biorąc pod uwagę obecną sytuację to dziękujmy, że w ogóle miałaby się odbyć.

 8. Szacun:frankapprove:

  Ciekawe czy im się to finansowo spina czy jednak godzą się na straty ale szanują kibiców i nie odwołają gal. Bo jak wiadomo druga intergalaktyczna organizacja musiała odwołać cyrk, ekhem tzn. widowisko z powodów bezpieczeństwa :awesome:

 9. Nie żaden wirus, tylko zwykłe kopiowanie pierwszych, kameralnych gal jKSW. Tylko czekać, aż łysy kłamca turniej zorganizuje. :jimcarrey:

 10. Legendarna wypowiedź. Pierwszy raz łysy mówi coś ponad minutę i ani razu nie kłamie.

  To się dopiero okaże. :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.