Khabib Nurmagomedov jest przekonany, że pomimo obecnie panującego COVID-19, UFC 249 odbędzie się zgodnie z planem tylko w innym miejscu. Rosjanin podczas transmisji na żywo na Instagramie w rozmowie ze swoim menadżerem, Alim Abdelazizem, wypowiedział się na temat obecnego stanu pojedynku z Tonym Fergusonem. Walka planowana jest na 18 kwietnia tego roku.

Zobaczymy. W ciągu kilku następnych dni Dana ma przesłać nam informacje o nowym miejscu organizacji tej gali. Potrzebujemy maksymalnie 100 osób w arenie. Zamknięta hala, 100 zdrowych osób i robimy show. Postawcie kamerę do PPV, wszyscy mogą wtedy walczyć. Ludzie siedzą w domu na kwarantannie i mają wielką rozrywkę oglądając walki.

Myślę, że potrzebujemy tylko 100 osób żeby zorganizować tą walkę. Postawcie kamerę i pokażę kto jest najlepszym lekkim w historii. To bardzo ważny pojedynek i dlatego lubię politykę UFC. Zawsze starają się zestawiać najlepszych z najlepszymi.

To bardzo ważna walka, bo kategoria lekka musi się ruszyć. Teraz mamy kilku gości co mają serię sześciu, siedmiu wygranych z rzędu. Sporo pretendentów nadchodzi po pas mistrzowski. Nie chcę wstrzymywać dywizji. Musimy zawalczyć z Tonym Fergusonem żeby wiedzieć kto będzie następnym pretendentem. To bardzo ważna walka, nie tylko dla mnie, ale dla całej kategorii lekkiej. Dlatego tak bardzo chcę się z nim bić.

Dla Khabiba jest to trzecia obrona tytułu mistrzowskiego kategorii lekkiej UFC. W ostatniej walce pokonał Dustina Poiriera na gali w Abu Dhabi. Na swoim koncie ma wygrane również z Edsonem Barbozą czy Conorem McGregorem. Ferguson w ostatnich pojedynkach zwyciężał z m.in. Donaldem Cerrone czy Anthonym Pettisem. „El Cucuy” nie przegrał w oktagonie od maja 2012 roku.

29 KOMENTARZE

 1. Zrobią galę w Arabii Saudyjskiej albo w Emiratach i tych 100 widzów to będzie sama elita, szejkowie i miliarderzy. Zrobią sobie prywatne show, wyłożą kasę której nawet nie odczują, a przynajmniej się rozerwą wieczorem.

 2. khabib pójdzie spać maks. w drugiej rundzie.

  No, bo w pierwszej znokautuje Ferga, więc w czasie drugiej będzie już mogł sobie uciąć drzemkę :goldi:

 3. Dana, send them location :bleed:

  Jak to najlepiej na polski walnąć? Prześlij mi lokalizację – chyba nie?

 4. Jak to najlepiej na polski walnąć? Prześlij mi lokalizację – chyba nie?

  Dana, wyślij im lokalizacje :mamed:

 5. No, bo w pierwszej znokautuje Ferga, więc w czasie drugiej będzie już mogł sobie uciąć drzemkę :goldi:

  Co zrobi? Nie zbliży sie do Fergusona w stójce bo odrazu wyłapie łokcia na twarz

 6. Co zrobi? Nie zbliży sie do Fergusona w stójce bo odrazu wyłapie łokcia na twarz

  Ja wiem, że macie coronoferię, ale poczytaj książkę, poucz się, bo serio to jest najlepszy czas na rozwój osobisty.

 7. Jak to najlepiej na polski walnąć? Prześlij mi lokalizację – chyba nie?

  Trudność w tłumaczeniach polega na odpowiednim zachowaniu balansu między sensem a dosłownością, oczywiście ważniejszy jest sens. Sens = "daj znać gdzie". Dosłownie tłumacząc, tak jak napisałeś ale… czy można komuś przesłać komuś lokalizację? Już widzę jak Dana owija papierem, pakuje np. Madison Square Garden i wysyła do Chabiba. Zatem, jeśli chcemy zasugerować, że Dagestańczyk nie jest zbyt inteligentny, tłumaczymy dosłownie. A jeśli chcemy przetłumaczyć newsa, to musimy szukać odpowiedniego określenia. Na tym to polega.

 8. 24 zawodników , po 5 do narożnika.  Nie , to sie nie zmieści w liczbie 100 osób nie wspominając o sędziach kamerzystach ringbiczys itp . No chyba że ta gala to ma być 1 walka i do domu .

  Nie widzę jakoś tej gali niestety , nie odbędzie się .

 9. Trudność w tłumaczeniach polega na odpowiednim zachowaniu balansu między sensem a dosłownością, oczywiście ważniejszy jest sens. Sens = "daj znać gdzie". Dosłownie tłumacząc, tak jak napisałeś ale… czy można komuś przesłać komuś lokalizację? Już widzę jak Dana owija papierem, pakuje np. Madison Square Garden i wysyła do Chabiba. Zatem, jeśli chcemy zasugerować, że Dagestańczyk nie jest zbyt inteligentny, tłumaczymy dosłownie. A jeśli chcemy przetłumaczyć newsa, to musimy szukać odpowiedniego określenia. Na tym to polega.

  Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Send me location jest mega "charakterne" i fani to kupują. Zastanawiam się jak przełożyć to na polski żeby też było to "mocne". "Wyśle informacje o nowym miejscu" brzmi mega przeciętnie.

 10. Zrobią galę w Arabii Saudyjskiej albo w Emiratach i tych 100 widzów to będzie sama elita, szejkowie i miliarderzy. Zrobią sobie prywatne show, wyłożą kasę której nawet nie odczują, a przynajmniej się rozerwą wieczorem.

  Jakich 100 widzów . 100 osób ma byś wszystkich ogólnie w pomieszczeniu , jak 3 szejków wejdzie to będzie dobrze . Policz zawodników ich ekipy obsługę łysego i te 100 miejsc nawet na to nie starczy , a gdzie do tego widzowie 😀

 11. Jakich 100 widzów . 100 osób ma byś wszystkich ogólnie w pomieszczeniu , jak 3 szejków wejdzie to będzie dobrze . Policz zawodników ich ekipy obsługę łysego i te 100 miejsc nawet na to nie starczy , a gdzie do tego widzowie 😀

  W sumie nie wiem jak dokładnie wyglądają te nowe przepisy o imprezach masowych i czy ta liczba 100 osób to ma być w całym budynku czy jako sama publika. Nie mam pojęcia, więc strzeliłem, że ta druga opcja.

 12. Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Send me location jest mega "charakterne" i fani to kupują. Zastanawiam się jak przełożyć to na polski żeby też było to "mocne". "Wyśle informacje o nowym miejscu" brzmi mega przeciętnie.

  Wiem, że nie odpowiedziałem. Niestety, w tej chwili nie przychodzi mi do głowy żaden przekład, żeby mózg mi powiedział, "o to to". Właściwie, to dlatego mnie zainteresowałeś tym pytaniem – jest trudne.:lol:

  Charakterność tej sentencji wynika też z tego, że mówi to po angielsku, tym swoim dagestańskim akcentem. Może nie zawsze trzeba tłumaczyć? Sam nie wiem… 😆

 13. Już widzę jak Dana owija papierem, pakuje np. Madison Square Garden i wysyła do Chabiba.

  Jak zagada z Christo, to jest możliwe: 😉

  . Musimy zawalczyć z Tonym Fergusonem żeby wiedzieć kto będzie następnym pretendentem.

  To akurat każdy już wie, bez waszej walki :facepalm:

 14. Zrobią galę w Arabii Saudyjskiej albo w Emiratach i tych 100 widzów to będzie sama elita, szejkowie i miliarderzy. Zrobią sobie prywatne show, wyłożą kasę której nawet nie odczują, a przynajmniej się rozerwą wieczorem.

  Obsługa+ zawodnicy i trenerzy. Nikt więcej tam nie wejdzie (oficjalnie przynajmniej, bo jak taki arabus sypnie ekipie po kilka kartonów papieru toaletowego, to się okaże, że będzie na hali 1000 osób).

 15. Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Send me location jest mega "charakterne" i fani to kupują. Zastanawiam się jak przełożyć to na polski żeby też było to "mocne". "Wyśle informacje o nowym miejscu" brzmi mega przeciętnie.

  "Podaj czas i miejsce skurwysynu"

 16. W sumie nie wiem jak dokładnie wyglądają te nowe przepisy o imprezach masowych i czy ta liczba 100 osób to ma być w całym budynku czy jako sama publika. Nie mam pojęcia, więc strzeliłem, że ta druga opcja.

  Ja też nie wiem ale tak na zdrowy rozsądek wydaje mi się że 100 osób ogólnie razem wziętych

 17. Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Send me location jest mega "charakterne" i fani to kupują. Zastanawiam się jak przełożyć to na polski żeby też było to "mocne". "Wyśle informacje o nowym miejscu" brzmi mega przeciętnie.

  Podaj miejsce . Tyle .w wolnym tłumaczeniu

 18. Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Send me location jest mega "charakterne" i fani to kupują. Zastanawiam się jak przełożyć to na polski żeby też było to "mocne". "Wyśle informacje o nowym miejscu" brzmi mega przeciętnie.

  To może: "Wskaż miejsce" alternatywnie "Tylko wskaż miejsce i czas".

 19. Jeśli ta walka się odbędzie w tym terminie to walę pół litra na raz, a przynajmniej się postaram.

  Pozdrawiam i mam nadzieję że walka dojdzie do skutku.

  :conorsalute:

 20. Jak to najlepiej na polski walnąć? Prześlij mi lokalizację – chyba nie?

  Może: "Podaj tylko namiary"? Trochę ogólne, ale w mowie potocznej. "Ustal miejsce" przychodzi mi też na myśl.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.