Organizacja UFC zamierza wrócić do Las Vegas. Dana White, prezydent „Ultimate Fighting Championship” w rozmowie z Las Vegas Review-Journal potwierdził, że 30 maja gala odbędzie się w UFC Apex. White wspomniał również, że chcieli zorganizować wydarzenie już 23 maja, lecz w tym terminie obowiązywać będą jeszcze zakazy dotyczące tego typu zdarzeń.

Na ten moment nie są to oficjalne informacje, lecz White dał jasno znać, że 30 maja obowiązujące obostrzenia zostaną zniesione i będą mogli zorganizować galę w swojej placówce.

Mówi się, że walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek byłego mistrza kategorii półśredniej, Tyrona Woodleya z wschodzącą gwiazdą tej dywizji, Gilbertem Burnsem.

UFC jest pierwszą z większych organizacji sportowych w USA, która wróciła do funkcjonowania przy okazji epidemii koronawirusa. W ostatnim tygodniu odbyły się 3 gale „Ultimate Fighting Championship” z oczywiście wprowadzonymi specjalnymi zasadami bezpieczeństwa. Na ponad tysiąc testów, które wykonało UFC podczas tych wydarzeń, znaleziono 3 osoby zarażone koronawirusem – był to Jacare Souza oraz jego dwóch trenerów.

White w poprzednich wywiadach wspominał, że jeśli Las Vegas nie pozwoli im na organizację gali 30 maja, wybiorą się wtedy do Arizony. Jak widać, nie będzie takiej potrzeby.

7 KOMENTARZE

  1. 9 dni do gali i tylko 4 walki

    Robia karty na czerwiec a gala za tydzien niekompletna… Braknie im zawodnikow na robienie gal co tydzien.

  2. Braknie im zawodnikow na robienie gal co tydzien

    Wystarczy, że Dana napisze na tt: "kto chce walczyć na ufc za kilka dni" i zgłosi się do niego tylu zawodników, że będzie mógł kilka gal zorganizować.

  3. Wystarczy, że Dana napisze na tt: "kto chce walczyć na ufc za kilka dni" i zgłosi się do niego tylu zawodników, że będzie mógł kilka gal zorganizować.

    Zobaczymy. Na ten moment sa 4 walki na kolejna gale i jakos nie oglaszaja nastepnych.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.