Conor McGregor na początku przyszłego roku wróci do klatki MMA, aby zmierzyć się z weteranem UFC, Donaldem Cerrone. Walka obu panów odbędzie się w kategorii półśredniej. Prezydent organizacji, Dana White, wytłumaczył w wywiadzie dla 101.6-FM w Waszyngtonie dlaczego Irlandczyk zdecydował się na powrót do oktagonu w dywizji do 77 kilogramów.

Conor walczy w kategorii półśredniej głównie dlatego, bo nie chce ciąć wagi do limitu kategorii lekkiej. On i Cerrone walczyli już w dywizji do 77 kilogramów. Ma nadzieję, że pokona Cerrone i od razu będzie mógł zawalczyć z Khabibem więc nie chce ciąć wagi dwukrotnie w krótkim czasie.

Dla McGregora będzie to powrót do oktagonu po ponad rocznej przerwie. W ostatniej walce musiał uznać wyższość wcześniej wspomnianego Khabiba Nurmagomedova, który poddał go w czwartej rundzie pojedynku. Conor to były mistrz dwóch kategorii wagowych. W swojej karierze pokonał m.in. Eddiego Alvareza, Nate’a Diaza, Jose Aldo czy Maxa Hollowaya.

Warto wspomnieć, że Nurmagomedov ma zaplanowaną walkę z Tonym Fergusonem na kwietniowej gali UFC.

Plany na 2020? Conor McGregor chce walki z Diazem/Masvidalem, a na końcu z Khabibem w Moskwie

UFC 246 odbędzie się 18 stycznia w Las Vegas.

31 KOMENTARZE

 1. Ma nadzieję, że pokona Cerrone i od razu będzie mógł zawalczyć z Khabibem więc nie chce ciąć wagi dwukrotnie w krótkim czasie.

  :najmancoty: Khabib podobno walczy z Tonym w kwietniu, potem jest ramadan, to najwcześniej będzie mógł znów walczyć we wrześniu, 8 miesięcy po walce Conora. To jest krótki czas?

 2. :matt:

  Ma nadzieję, że pokona Cerrone i od razu będzie mógł zawalczyć z Khabibem więc nie chce ciąć wagi dwukrotnie w krótkim czasie.

  so fucking logic….

 3. :najmancoty: Khabib podobno walczy z Tonym w kwietniu, potem jest ramadan, to najwcześniej będzie mógł znów walczyć we wrześniu, 8 miesięcy po walce Conora. To jest krótki czas?

  może wiedzą, że Tony wypadnie i Conor wejdzie na zastępstwo 😀

 4. Co za logika: gość sobie powalczy w półśredniej i jak wygra to dostanie walkę o pas lekkiej, w której nie pokonał nawet jednego pretendenta.

  Mam nadzieję, że Cowboy go wdepczę w ziemię i skończy się telenowela MMA.

 5. Patrzcie ludzie, Dana wyjątkowo nie kłamie!!!

  :waldeklaugh:

  Zresztą, skoro idzie się bić do półśredniej to dlaczego nie celuje w pojedynek ze zwycięzcą Usman/Colba? Puknij no się Dana :korwinstupid:

  Kowboju, zwolennicy normalności proszą wspólnie. Zniszcz Conora McGregora i odeślij go na emeryturę… Wiem, że czytasz :roberteyeblinking:

 6. dobre Dana, ty kurwiu, pomiocie szatana, czyli jak Conor wygra, to wydymasz z walki o pas Tonego?

  :latajacaslomkaptysiowa:

 7. Że dwa razy w krótkim czasie? o czym on gada?.

  Jak ktoś umie czytać między wierszami to zauważył że chodzi o to że po tylu latach chlania wódy Rudy po prostu nie jest w formie, bardziej dosadnie tego nie mógł powiedzieć.

 8. Czyli wygrana z Donaldem w 77 daje przepustke do walki z Nurma w 70? Logika w chuj. A jak Tony wygra to i tak zawalczy z Nurma? Pojebane to wszystko. Gejczi biedak bedzie czekal jeszcze rok zanim mu dadza walke o pas…

 9. Czyli wygrana z Donaldem w 77 daje przepustke do walki z Nurma w 70? Logika w chuj. A jak Tony wygra to i tak zawalczy z Nurma? Pojebane to wszystko. Gejczi biedak bedzie czekal jeszcze rok zanim mu dadza walke o pas…

  z Masvidalem pewnie go zestawia, bo to bedzie kasowa walka

  Diaz vs Conor III raczej bez sensu robić

 10. z Masvidalem pewnie go zestawia, bo to bedzie kasowa walka

  Diaz vs Conor III raczej bez sensu robić

  A to twoim zdaniem bez sensu nie jest.

 11. Czyli wygrana z Donaldem w 77 daje przepustke do walki z Nurma w 70? Logika w chuj. A jak Tony wygra to i tak zawalczy z Nurma? Pojebane to wszystko. Gejczi biedak bedzie czekal jeszcze rok zanim mu dadza walke o pas…

  Jak ma się terrorysta za managera to tak jest

 12. Czyli wygrana z Donaldem w 77 daje przepustke do walki z Nurma w 70? Logika w chuj. A jak Tony wygra to i tak zawalczy z Nurma? Pojebane to wszystko. Gejczi biedak bedzie czekal jeszcze rok zanim mu dadza walke o pas…

  Biedak Gejczi mógłby się liczyć jakby nie przepeirdolil koncertowo walk z Porierem i Alvarezem których Conor rozjebał jak gnój po polu

 13. z Masvidalem pewnie go zestawia, bo to bedzie kasowa walka

  Diaz vs Conor III raczej bez sensu robić

  Czytales wypowiedz Lysego? Toc kurwa pisal o Nurmie i do tego tez sie odnioslem.

 14. Czytales wypowiedz Lysego? Toc kurwa pisal o Nurmie i do tego tez sie odnioslem.

  Łysy to zawodowa kłamca

  co ma powiedzieć jak wcześniej gadał, że Conor na 77 był za mały i Diaz był 5x większy?

 15. Ta łysa menda zakłamana mnie wkurwia.

  Kowboja po dwóch porażkach na przetarcie do walki o pas.

  Masvidal za duży, na temat Gaethje nawet się nie odzywają.

  Mam nadzieję, że Łysemu plan nie pyknie i wdupi z kretesem Jego bombelek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.