Prezydent UFC i prywatnie przyjaciel Mike’a Tysona, Dana White, skomentował miniony występ w ringu byłego mistrza. Przy okazji gali UFC Vegas 15, White został zapytany przez dziennikarzy o walkę Tysona z Royem Jonesem Jr. Prezydent największej organizacji MMA na świecie był pod wrażeniem walki weteranów.

Nie chciałem mówić nic negatywnego, bo kocham Tysona i jest moim dobrym przyjacielem. Byłem zdenerwowany. On ma 54 lata. Czas jest niepokonany, czas wszystkich nas ciągnie w dół. Martwiłem się, że Mike mając cały czas tą samą aurę, w tym wieku… Walka w ringu to sport dla młodych. Mimo wszystko – wyglądał w ringu kure*sko dobrze.

Byłem bardzo zaskoczony tym jak dobrze on wyglądał. Martwiłem się o 51-letniego Roya Jonesa Jr., który był bardziej aktywny niż Tyson w ostatnich latach. Roy jednak szybciej zmęczył się od Mike’a, co było dla mnie szokujące. Jestem szczęśliwy z jego powodu. Mam nadzieję, że zarobili wiele milionów dolarów. Ta walka naprawdę przekroczyła moje oczekiwania.

Tyson wyglądał naprawdę dobrze. To dorosły gość, zrobi co będzie chciał. To naprawdę była fajna walka. Ja bawiłem się dobrze, a on naprawdę fajnie zawalczył. Jestem szczęśliwy z jego powodu.

Walka Tysona z Jonesem Jr. oficjalnie zakończyła się remisem. Niewykluczone, że Tyson zdecyduje się na kontynuowanie swojej kariery w ringu. Nie wiadomo kto miałby być kolejnym rywalem Mike’a w ringu.

3 KOMENTARZE

  1. Wyglądał bardzo dobrze jak na 54 lata… Większość z nas w tym wieku będzie srać i trawy się trzymać

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.