Dustin Poirier i Dan Hooker dali fanom niezwykłe widowisko na gali UFC Vegas 4. Obaj zawodnicy zostawili sporo zdrowia w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Walka dwóch czołowych zawodników w kategorii lekkiej UFC obfita była w brutalne wymiany w stójce oraz ciekawe wymiany grapplerskie. Ostatecznie to były tymczasowy mistrz, Poirier, został zwycięzcą pojedynku przez decyzję sędziowską. Zobaczcie jak sędziowie punktowi ocenili każdą z rund tego starcia.

Fani nie chcą długo czekać na kolejny występ Poiriera, który zawsze daje emocjonujące walki. Już teraz mówi się o potencjalnym zestawieniu zawodnika z innym byłym tymczasowym mistrzem, Tonym Fergusonem. Obaj panowie znani są ze swojego widowiskowego stylu walki i na pewno daliby wielkie emocje fanom MMA. Nie wiadomo jednak kiedy Poirier i Ferguson będą zdolni walczyć w oktagonie – obaj w swoich ostatnich walkach stracili sporo zdrowia.

Zobacz także: Pełne wyniki UFC Vegas 4 z udziałem m.in. Poiriera czy Perry’ego

3 KOMENTARZE

  1. 10-8 to trochę jednak przesada, bo aż takiej dominacji nie było u Dustina.

    Fani nie chcą długo czekać na kolejny występ Poiriera, który zawsze daje emocjonujące walki. Już teraz mówi się o potencjalnym zestawieniu zawodnika z innym byłym tymczasowym mistrzem, Tonym Fergusonem.

    Oj tak dawać mi to.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.