dan hooker

Dan Hooker zwyciężył w miniony weekend w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 26 w Auckland. Nowozelandczyk po wyrównanej walce niejednogłośnie wypunktował Paula Feldera. Po tym zwycięstwie Hooker w rozmowie Arielem Helwanim wymienił dwóch potencjalnych rywali, z którymi chciałby się teraz zmierzyć: Dustina Poiriera i Justina Gaethje.

Gaethje jest ekscytującym zawodnikiem. Sześć walk w UFC i sześć bonusów na jego koncie. To jest coś, co mnie intryguje. Wygląda jednak na to, że Justin zawalczy z McGregorem. Gdybym był na miejscu Conora, to też wziąłbym ten pojedynek. Jak chce pozostać aktywny, to jest to naprawdę emocjonujące zestawienie.

Jeśli Gaethje będzie zajęty, wtedy wybieram Poiriera. Justin albo Dustin, tylko te dwie opcje mają teraz dla mnie sens.

Wszyscy trzej zawodnicy znajdują się obecnie w TOP 5 oficjalnego rankingu wagi lekkiej UFC. Poirier i Gaethje jednak w ostatnim czasie wyrażali większą chęć na starcie ze wspomnianym Conorem McGregorem.

Zobacz więcej: Po wygranej Hookera Poirier proponuje dwie walki na szczycie wagi lekkiej

13 KOMENTARZE

 1. Czy Pan Hooker jest w pozycji w której może stawiać warunki ? Nie sądzę

  Nie uważasz kolego, że to zabawne? Pytasz czy Hooker* może stawiać warunki… :deniro:

 2. Conor zrobi psikusa Gaethjemu i Poirerowi, którzy gadają jak wściekli żeby z zawalczył z którymś z nich i wyzwie Hookera do walki.

 3. Conor zrobi psikusa Gaethjemu i Poirerowi, którzy gadają jak wściekli żeby z zawalczył z którymś z nich i wyzwie Hookera do walki.

  Ale by im kiszki stolcowe zapłonęły!

 4. A chuj zaryzykuje bana : czy ten pojebaniec Hooker który wygrał wałkiem z Felderem myśli że coś może? No way, niech się ustawi w kolejce do czołówki ciotens. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

 5. A chuj zaryzykuje bana : czy ten pojebaniec Hooker który wygrał wałkiem z Felderem myśli że coś może? No way, niech się ustawi w kolejce do czołówki ciotens. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

  Szanowny Kolego ostro Kolega zagrywa. Po BANdzie można powiedzieć.

 6. Szanowny Kolego ostro Kolega zagrywa. Po BANdzie można powiedzieć.

  Wiem liczę się z tym mój bracie. Przyjmę wszystko na klatę.  Niech żyje wolność słowa bracia !

 7. A chuj zaryzykuje bana : czy ten pojebaniec Hooker…

  Niech żyje wolność słowa bracia !

  Drogi kolego, prawie jak Pan Max Kolonko!

  #R

 8. A chuj zaryzykuje bana : czy ten pojebaniec Hooker który wygrał wałkiem z Felderem myśli że coś może? No way, niech się ustawi w kolejce do czołówki ciotens. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

  Witam Cie mój agresywny forumowy przyjacielu. Domyślam się że Twoj komentarz został napisany w nerwach. Dałeś upust swoim negatywnym odczuciom.

  Wiedz że Cie rozumiem i nie czuje urazy choć komentarz bardzo razi moje oczy. Nie krocz tą drogą dalej. Jestes dobrym forumowiczem nie chcielibyśmy abyś został ukarany poprzez nałożenie na Ciebie kary porządkowej zwanej BAN.

 9. Czy obelgi w innym języku są dopuszczalne? Jeśli nie, to trzeba zgłaszać tytuł tego artykułu.

  Pozdrawiam

 10. Czy obelgi w innym języku są dopuszczalne? Jeśli nie, to trzeba zgłaszać tytuł tego artykułu.

  Pozdrawiam

  All day all night 😕

 11. Wiem liczę się z tym mój bracie. Przyjmę wszystko na klatę.  Niech żyje wolność słowa bracia !

  Mój człowiek :beer: precz z komuną!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.