Damian Stasiak

Damian Stasiak po raz trzeci wejdzie do oktagonu UFC podczas gali UFC 204: Bisping vs Henderson. Podopieczny trenera Radosława Olczyka zmierzy się z Anglikiem Daveyem Grantem. 

Damian Stasiak (MMA 9-3, 1. w rankingu PL) przygodę z UFC rozpoczął na UFC w Krakowie, gdzie po trzech rundach musiał uznać wyższość Yaotzina Mezy. W drugim występie, po rocznej przerwie i już w kategorii koguciej, „Webster” dużo szybciej zakończył starcie i nie dał żadnych szans Chorwatowi, Filipowi Pejiciowi na UFC w Zagrzebiu.

Davey Grant (MMA 10-2) przebył w UFC bardzo podobną drogę. W listopadzie 2013 roku przegrał w debiucie z Chrisem Holdsworthem, a następnie, po 3 latach powrócił do oktagonu i rozprawił się z Marlonem Verą. 

Gala UFC 204: Bisping vs Henderson 2 odbędzie się 8 października w Manchesterze.

21 KOMENTARZE

  1. Jest ogromna szansa na kontynuacje polskiego pasma zwyciestw w UFC, Damian ogarnie, ale po drodze jest jeszcze Janek 😉

  2. Solidny rywal, czuję, że przewagę warunków może mieć jak obu pamiętam…W stójce mocny, trzeba będzie miksować i raczej w parterze przewagę zrobić. Byle zwycięsko, choć nie będzie łatwo to osiągnąć z nim na jego ziemi.

  3. Świetna wiadomość! Damian wypadł rewelacyjnie w ostatnim pojedynku i tutaj również powinien ogarnąć rywala.

  4. Dla Fabińskiego jeszcze trochę za wcześnie. Planujemy listopad dla Butchera

    Spore szanse na ten listopad sa?

  5. …zrobi dobry cykl przygotowań a zrobi go na spokojnie, byle ruszył a nie kalkulował jak to się naszym zdarza…

  6. Zajebiscie sie oglada w akcji Damiana tak wiec ekstra news! Jak nie Bartek to licze ze chociaz jakis nasz ciezki lub Jotko bedzie wrzucony na ta gale!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.