Walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim była absurdalna. Słynny z walki z „Pudzianem” Najman, najpierw obalił, a później kopnął swego przeciwnika, w walce bokserskiej. Gdy po tych wydarzeniach wybuchła awantura, trener Damian Herczyk podszedł do leżącego „Don Kasjo” i wykręcił mu nogę. Dziś trener z Bielska przeprasza za to:

Sytuacja, która miała miejsce w oktagonie i ta późniejsza zadyma spowodowała, że ja wchodząc do oktagonu chciałem uspokoić Marcina bo widziałem, że już wpadał w furię, że ochrona interweniuje i tak niefortunnie się zdarzyło, że w tym samym momencie ochrona rzuciła się na Kasjusza. Próbował się bronić, dwóch ochroniarzy leżało na nim i zaczął kopać. Kopnął mnie, prawie dostałem w brodę – przechwyciłem tę nogę i przyznam szczerze, szarpnąłem. Na początku po walce myślałem, że nie zrobiłem tego, ale odruchowo był ruch biodrem. Nie wiem jak to się stało i naprawdę przepraszam cię Kasjusz za to. Jako trener jest mi ogromnie wstyd. Ubolewam nad tym, to nie powinno mieć miejsca ze względu na to, że jest to wydarzenie sportowe. Ogląda to młodzież i miliony ludzi i naprawdę jest mi przykro, że to się stało. Rozumiem wszystkich, którzy wysyłają do mnie życzenia w wiadomościach, należało mi się, bo nie było to zachowanie godne trenera. 12 lat pracuję nad tym by wyrobić sobie jakiś prestiż i nie było nigdy z tym problemu, jednak to co wczoraj zrobiłem jest nie do przejścia i naprawdę przepraszam włodarzy Fame MMA, całą publiczność i młodzież dla której trener powinien być osobą, z której biorą przykład. Wczoraj stało się inaczej, naprawdę przepraszam.

Prezes Fame MMA Krzysztof Rozpara zapowiedział już wyciągnięcie konsekwencji zarówno od trenera Marcina Najmana za zachowanie w klatce, jak i od samego zawodnika, który konfrontował się z „Don Kasjo”. Według organizacji walk celebrytów, to co stało się w walce i po niej, jest niedopuszczalne. Fame MMA przeprosiło swoich fanów, że musieli to oglądać.

121 KOMENTARZE

 1. Kurwa odkąd wszedł do klatki nawet nie spojrzał na najmana tylko od samego początku gapił się na tego Kasjusza jak Piróg na Tyburskiego,  także ten. KŁAMCA KŁAMCA

 2. Najman największym tricksterem tego polskiego bagna mma, hahaha! Nikt tak w Polsce nie potrafi dopierdolić do pieca jak Marcin, sprawić, żeby wszystkich kurwica brała, wszyscy zaczęli go wyzywać, Boniek, Borek, jacyś z chuja wzięci piłkarze, pewnie niedługo i premier Vateusz wystosuje twitta, że Najman pizda i chętnie by go opodatkował :awesome:

  A treneiro to dzbanisko ciężkie, skoro instynktownie zakłada taktarowa hahahaha, co za cyrk.

 3. @Wito

  była jakaś walka w boksie, gdzie zawodnik dostał wyrok za sucker punch?

  Wcale bym się nie zdziwił jakby Kasjusz go pozwał, bo to nie był faul w czasie walki przecież tylko bójka

 4. Nie pierdolił się w tańcu, wszedł do klatki i wykonał zadanie, wszedł tam tylko w jednym celu. W Ameryce by go prawnicy puścili w stringach z sądu .

 5. Wzruszyła mnie jego szczerość i skrucha. Wybaczmy mu! A ten cały Kajso, rozbija Polskie rodziny, pije alkohol, przeklina, nie wkurwil się byś?

 6. Vateusz wystosuje twitta, że Najman pizda i chętnie by go opodatkował :awesome:

  Jak by mu kazał płacić "pizdowe", to Najman by musiał klepać na trzy zmiany żeby wyjść na zero :korwinlaugh:

 7. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

 8. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Nie były sekundy tylko wszedł pomału, złapał nogę Kasja i ja ukręcił. Ja nie przyjmuje tego tłumaczenia. Zobacz wywiad, który udzielił Kornikowi. Palił jana w żywe oczy i gdyby nie wideo to dalej by się wypierał. Dno.

 9. Nie wiem, o co to całe przypierdololo, przecie bandyta wróg polskich wartości rodzinnych leżał i trzymało go tylko 2 ochroniarzy, wiadomo, że trener musiał się bronić, bo mogło być ciężko. A żeby się lepiej bronić, musiał podejść. Proste.

 10. "Prawie dostałem w brodę"? – czy ten człowiek nie wie że jest z tego nagranie? Jeszcze bardziej chce się skompromitować kłamiąc w żywe oczy?

  Kurde myślałem że ten cały don Kasjo to jest patola – ale to co odstawił Herczyk to jest jeszcze gorsze.. Patola na całego i na miejscu tego co leżał – jeżeli z nogą coś się stało (bo kulał po tym) – to tak bym tego nie zostawił,.

  Swoją drogą – ciekawe czy doczekam czasów że jakiś portal o mma zrobi artykuł – wynikający ze śledztwa własnego – w jakim stopniu kluby mma w Polsce są przesiąknięte patolą i recydywą różną..

  Żeby czasem się nie okazało że niektóre z nich to wylęgarnie typów spod ciemnej gwiazdy… Wcale by mnie to nie zdziwiło.

 11. Nie były sekundy tylko wszedł pomału, złapał nogę Kasja i ja ukręcił. Ja nie przyjmuje tego tłumaczenia. Zobacz wywiad, który udzielił Kornikowi. Palił jana w żywe oczy i gdyby nie wideo to dalej by się wypierał. Dno.

  Jak narazie to ty tak wlazles w dupe kasjo, ze zaraz nie wyjdziesz.

 12. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Def, nie da sie tego usprawiedliwić w żaden sposób.Doświadczony sensei wychodzi do zglebionego patoamatora i wykręca mu nogę jak szmacianej lalce. Powinni mu dojebać, a każdemu szanujacemu sie trenerowi zapalic lampkę, ze za garsc srebrników nie warto brac udziału w tej hucpie

 13. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Kurwa mordo ale tutaj w tym oświadczeniu jest perfidne kłamstwo, weź przeczytaj co tam pisze i obejrzyj ten filmik jak wjeżdża do klatki, jak on chciał najmana uspokoić ? Przez bluetooth? Ja miałem bardzo podobne zdanie do Twojego jak nie identyczne, no ale po tej akcji już go nie mam. Mnie osobiście w tej sytuacji wkurwia te kłamanie i tłumaczenie swojego fizycznego kontaktu z kasjuszem w jakiś nielogiczny kurwa sposób, wręcz abstrakcyjny. Jedyne co się w tym oświadczeniu zgadza to imię Kasjusza i nazwa federacji . Tam nie jest przecież napisane że przeprasza za wjazd do klatki i w sumie nie bojąc się nazywać rzeczy po imieniu atak na Dona tylko zupełnie coś innego, a przecież to właśnie zrobił. Z resztą  . Wszedł do klatki patrząc na Kasjusza i całą drogę przez oktagon się gapił na niego jak szpak w pizde.

 14. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Hej Def, usprawiedliwianie lub tez relatywizowanie tego wyczynu trenera jest niebezpieczne. Od kogo jak nie od trenera należy wymagać opanowania, przestrzegania zasad, uczciwości? Zwłaszcza w tak niebezpiecznym sporcie. To oświadczenie to jedyne co mógł uczynić w tym wypadku, wszystko na kamerach, obejrzał na spokojnie i już wie, ze nie ucieknie od odpowiedzialności.

  A odpowiedzialność będzie bardzo poważna, o czym trener tez już wie. Rozumiem Twoja empatię ale jej nie pochwalam w tym przypadku. Mógł zrobić z bezbronnego typa kalekę.  potencjalnie naraził na szwank Fame mma i całe mma. Dobre imię stracone, zaraz może być strata uprawnień trenerskich, zakaz pracy z dziećmi i młodzieżą, poważne konsekwencje finansowe, wykluczenie ze sportu jako trener, a na horyzoncie jeszcze sprawa karna.

  Taki gość nie ma prawa się tak zapętlic, w takim momencie, jak to ująłeś, ponieważ obnaża swoją skrajnie niebezpieczna, niekompetencję mentalna. najwyraźniej się chłop nie nadaje do tego biznesu.

 15. @Houk Wina jest bezsporna, jest nagranie wideo i nie ma się co spierać o to. Napisałem to może bardziej w kontekście tego ruchu teraz z pochodniami żeby do gołej ziemi spalić człowieka nie patrząc na jego przeszłość. Wydaje mi się, że lepiej dać drugą szansę, ze względu nawet na to co pisałem powyżej. Na pewno też nie uniknie konsekwencji bo raz, że medialna nagonka potrafi dopierdolić lepiej niż niejeden proces a dwa, że Kasjo ma nogę rozjebaną i pewnie tutaj też coś będzie się działo, raczej tego nikt nie zostawi i jakieś działania podejmą i Kasjo i FAME MMA. Dodam jeszcze, że wczoraj na gorąco sam pisałem w podobnym tonie, byłem w szoku co tam się odwaliło. Pozdr i dzięki za dyskusję.

 16. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  To tylko wymuszone nagraniem z całego zajścia i pomyjami jakie się na niego wylały oświadczenie, w którym i tak ściemnia. Gdyby nie naganie i hejt (w tym przypadku w 100% zasłużony) dalej paliłby Jana. Więc nie ma się z czego cieszyć. Przeprosił bo zaczęło do niego docierać, że to nie przejdzie jak do tej pory zakrzywianie rzeczywistości przez nejmana, a może jeszcze pociągnąć za sobą poważne konsekwencje.

  Porównanie tej sytuacji do rozstawiania po kątach kulturystów w ramach show dla mnie jest totalnie od czapy.

 17. Maćku, to tak nie może działać, że w sobotę w jednej organizacji dopuszczasz się bandyterki, a w następnej w czwartek stoisz w kornerze jakby się nigdy nic nie stało.

  Mateuszu, to tak nie może działać, że w sobotę w Tajlandii pokazujesz kutasa, a w czwartek występujesz w studiu TV jakby się nigdy nic nie stało.

 18. Kurde myślałem że ten cały don Kasjo to jest patola – ale to co odstawił Herczyk to jest jeszcze gorsze.. Patola na całego i na miejscu tego co leżał – jeżeli z nogą coś się stało (bo kulał po tym) – to tak bym tego nie zostawił,.

  Kulal to prawda, ale po udzieleniu wywiadu w klatce zaczol podskakiwac i odpierdalac pseudo walke z cieniem.

  Zeby bylo jasne, absolutnie nie popieram ani nie usprawiedliwiam tego co odpierdolil Damian Herczyk.

 19. Dobre imię stracone, zaraz może być strata uprawnień trenerskich, zakaz pracy z dziećmi i młodzieżą, poważne konsekwencje finansowe, wykluczenie ze sportu jako trener, a na horyzoncie jeszcze sprawa karna.

  Ale w mma nie ma chyba żadnych licencji i uprawnień trenerskich.

  A tak w ogóle, kto z chłopem pije ten z nim pod płotem leży.

 20. Wczorajsze zajście na Fame z Najmanem w roli głównej zatrząsł posadami polskiego MMA do tego stopnia, że proponuję dodać jakis gif na Cohones z tego wspaniałego pojedynku (to również pytanie do userów – ktoś potrafi coś takiego wyczarować?)

  Tylko prośba do moderatorów, jeśli któryś miałby zamiar zrealizować ten głupi pomysł – nie do zakładki MMA, bo Nejman na to nie zasługuję

 21. Trener Damian Herczyk to oaza spokoju , nie wiem co w niego wstapilo , poprostu temu Kasjo należało sie za deprawowanie mlodziezy i wystapienia w tych odmóżdzaczach , a trener Herczyk powinien wydac oswiadczenie i wbic cwela co poniektórym :cmgkeepgoing:

 22. Kulal to prawda, ale po udzieleniu wywiadu w klatce zaczol podskakiwac i odpierdalac pseudo walke z cieniem.

  Zeby bylo jasne, absolutnie nie popieram ani nie usprawiedliwiam tego co odpierdolil Damian Herczyk.

  Adrenalina…Jest filmik z SOR-u a i gipsu też sobie dla jaj nie założył

 23. Panie Damianie – za późno.

  Przyznawanie się do winy po byciu przyłapanym na kłamstwie nie jest szczerością, jest próbą uniknięcia odpowiedzialności. Oczywiście w podstawówce wszyscy jesteśmy uczeni zachowania pt. "Zachowałem się nie tak, ale przynajmniej przyznałem się do prawdy". Życie dorosłe jest jednakowoż trochę bardziej skomplikowane niż podstawówka.

  To co Pan zrobił ma nazwę prawną, a jest nią napaść. Miał Pan szansę, wystarczyło w wywiadzie z kornikiem powiedzieć – "poniosło mnie, przepraszam, mam nadzieję, że nic się nie stało". Dodanie "a jeśli się stało to zapłacę za rehabilitację" też by nie zaszkodziło. Zamiast tego powiedział Pan, że Kasjusz sobie sam skręcił nogę.

  I niezależnie od tego co Pan dzisiaj powie, na zawsze zostanie Pan człowiekiem, który zaatakował bezbronnego człowieka, po czym wszystkiego się wyparł (najpewniej nie przewidując szamba które wywali). Słabo, bardzo słabo.

 24. Trener swietnie sie wkomponowal w otoczenie i najwidoczniej mu sie to spodobalo. Ochlonal, przeprosil jak facet. Przyjmuje.

 25. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Qrwa nie swiruj mordo , co mu zostało jk nie posypać głowę popiołem i przeprosić ? po tym jak wylało się na niego takie pomyje , oczywoscie mógł brnąc w te gowno niczym żałosny najman ale to by tylko zaogniło wylewanie pomyj a w ten sposób ratuje się jak może

 26. Jak narazie to ty tak wlazles w dupe kasjo, ze zaraz nie wyjdziesz.

  Twoj trenejro to lamus pogodz sie z tym. Najman tez dobrym przykladem zyciowym nie jest takze  odpusc bo tu i tak nikt nie wezmie na powaznie Twoich wysrywow, szczególnie  ze masz 40 komentarzy  z czego pewnie polowa w tej  sprawie z czego  większość  to dno i kilometr mulu.

 27. Gdyby Marcie  Waliczek nie wypadla sobotnia walka na Oktagonie to Herczyk bylby pewnie razem z Mirkiem w Czechach, a nie w narozniku Najmana i nie byloby problemu, a tak to najbardziej szkoda … Haratyka. Przyznaje, ze gdybym nie widzial tego nagrania nigdy bym nie uwierzyl, ze Damian Herczyk byl zdolny do odjebania takiej akcji.

 28. Przestańcie już kręcić aferę po tej wczorajszej żenadzie, bo to nie ma sensu i nie jest warte takiego zainteresowania.

  Jak takie gówno może koncentrowac tyle uwagi?

 29. @Houk Wina jest bezsporna, jest nagranie wideo i nie ma się co spierać o to. Napisałem to może bardziej w kontekście tego ruchu teraz z pochodniami żeby do gołej ziemi spalić człowieka nie patrząc na jego przeszłość. Wydaje mi się, że lepiej dać drugą szansę, ze względu nawet na to co pisałem powyżej. Na pewno też nie uniknie konsekwencji bo raz, że medialna nagonka potrafi dopierdolić lepiej niż niejeden proces a dwa, że Kasjo ma nogę rozjebaną i pewnie tutaj też coś będzie się działo, raczej tego nikt nie zostawi i jakieś działania podejmą i Kasjo i FAME MMA. Dodam jeszcze, że wczoraj na gorąco sam pisałem w podobnym tonie, byłem w szoku co tam się odwaliło. Pozdr i dzięki za dyskusję.

  Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Wczoraj w wywiadach wypierał się wszystkiego a dziś zmienił narracje tylko i wyłącznie ze względu na nagonkę medialną. Napisałeś tez, że bierze odpowiedzialność tym oświadczeniem… to ja dziękuje za takie branie odpowiedzialności gdzie wciąż pisane są kłamstwa aby się wybielić. Wziąłby odpowiedzialność jakby powiedział, ze puściły mu nerwy, zadziałał bezmyślnie a nie opowiada, ze:

  – niby wszedł uspokajać najmana a od wejścia do klatki zmierzał w stronę kasja

  – mówi ze prawie dostał w brodę – jest to możliwe jeśli ma brodę na torbie

  – dźwignia została założone spokojnie i metodycznie, jeszcze poprawiona wiec nie ma mowy o „odruchu”

  W skrócie to odwalił bandyterkę a teraz przestraszony ewentualnymi konsekwencjami udaje wielce skruszonego. O ile nie jestem fanem famemma ani tym bardziej tego całego kasjusza to mam nadzieje ze weźmie dobrego papugę i wyciągnie od tego „trenera” taka kwotę żeby go konkretnie zabolało.

 30. Sprawa jest.. tak prosta że aż śmieszna. Gościu który prowadzi treningi pod banderą berserkerow łapie DZWIGNIA NA ACHILLESA byłego amatorskiego boksera którego w dodatku trzyma kilku ochroniarzy. Mógł się jeszcze na nim położyć.. bo jego podopieczny nie dał rady. Gościu powinien beknac za tą akcje na tyle mocno żeby nigdy więcej mu to przez myśl nie przeszlo. Swoją droga.. Jebać Cię najman farmazonie. Jesteś zerem, dno które kopales przez ostatnie 10 lat przebiles maszyna odwiertnicza..

  Trzeba byc po prostu Najmanem żeby robić takie akcje, najgorsza obelga w Polsce dla każdego fightera jest twoje nazwisko.. Ty rozumiesz jakie będą tego konsekwencje? Wiesz co będzie czuła twoja corka za kilka lat? Jak będzie na tyle samodzielną żeby zrozumieć.. fenomen swojego ojca? Co musi czuc twoja żona, ile wstydu przyniosłeś swojej rodzinie człowieku.. Nie uwierzę że to wszystko spływa po niej jak po kaczce, bo tak się po prostu nie da.

  Najman jestes zerem.

 31. jak ja nie przyznaje ze jestem polackziem

  Marcin przecież wiemy że to Ty, świeżutkie konto… Nie musisz się ukrywać jeszcze ten nick czekoladowy królik idealnie do ciebie pasuje 🙂 co tam Marcin jak samopoczucie po walce?

 32. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Konstruktywnie, to przestraszył się pozwu i potencjalnego odszkodowania, które być może będzie musiał zapłacić. Pierwsze oświadczenie było inne, prawdopobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, iż wszystko jest dobrze widoczne na nagraniu. Poza tym nawet w swoim obecnym oświadczeniu nadal "miesza".

  Straty wizerunkowe już są, mogą pojawić się jeszcze finansowe. Za głupotę się płaci.

 33. Panie trenerze mam chujową wiadomośc.Mimo ze Kasjo jest przyglupem to ma atut w postaci kasy i pewnie niejednego prawnika.Jesli bedzie wredny to usadzą cie finansowo na długie miesiące jak nie lata.Przecież jak zacznie sie leczyc prywatnie (operacja,rehabilitacja itd) + zapierdolą jeszcze pozew cywilny to bedzie spokojnie suma sześciocyfrowa.

  Wtedy nic tylko wziąć walki w FAMIE hehe

 34. A Nejman nie dość że podupczyl Godlewska  to jeszcze załatwił na cacy don Kasjo i Herczyka za jednym razem

 35. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Nie.

 36. A Nejman nie dość że podupczyl Godlewska  to jeszcze załatwił na cacy don Kasjo i Herczyka za jednym razem

  Przecież Godlewska to niskoskanalizowana, tłusta świnia. Nie zazdroszczę

 37. Kasjusz podobno zerwane więzadła. Herczyk śmieć.

  I tak zwiewa na emeryturę, wiec wisi mi to. :korwinlaugh: Przynajmniej Herczyk odwialił imbe :burnit:

 38. Wiem że to będzie niepopularna opinia ale cieszę się że pojawiło się to oświadczenie. Nie każdy nawet w tak oczywistej sprawie potrafi przeprosić i przyznać się do błędu, wystarczy spojrzeć na głównego bohatera całego zamieszania który nawet dziś jeszcze dokłada do pieca. Nie znam trenera osobiście ale z wywiadów zawsze wydawał sie bardzo rozsądną i wyważoną osobą, w sumie jedna z bardziej w naszym światku MMA. Mówię tu o swoich odczuciach "medialnych". W wywiadzie wczorajszym wyglądał też na mocno wkurwionego na Najmana za całą sytuacje. Na koniec jeszcze taka moja czysta spekulacja, na jednej z poprzednich gal Fame jak doszło do tej wymuszonej sceny Najman vs 4 koksy, Herczyk w zamieszaniu porozstawiał kulturystów po kątach i zebrał za to spore brawa, może tutaj się odpalił podobny protokół i wyszło jak wyszło. Tak wiem ze to zupełnie inna sytuacja ale tam byly sekundy na analizę sytuacji i może się po prostu zapętlił w zamieszaniu. Liczę na konstruktywna dyskusje:lol:

  Nie.

  Powinien się kierować w stronę Najmana, aby pomóc swojemu zawodnikowi, a nie od razu w stronę Kasja.

  Po drugie: drugi koleś z narożnika zasłania bluzą moment wykręcania nogi:

  Ten człowiek jest czytelny jak znak stopu.

  Na miejscu Don Kasjo zażądałbym za ugodę jakiś 50 tys. zł, albo proces. Jeśli to ktoś wyśle do UFC to wcale bym się nie zdziwił jakby miał bana na gale.

  Widziałeś jakie są opinie o jego klubie? Wykop zaczął lincz na nim. A to dopiero początek po tej akcji

 39. @Bezimienny Z tym zasłaniem to już trochę naciągane ale ewidentnie drugi trener chciał wskoczyć do akcji :crazy:

  W ogóle nie naciągane. Widać jak na dłoni.

 40. A ci dalej płaczą nad tym co się stało na pato fame :razz:utinlaugh:

  Kto płacze, ten płacze. Dla mnie tam nawet krzesła mogą lecieć. :korwinlaugh:

 41. Wsz

  Nie.

  Powinien się kierować w stronę Najmana, aby pomóc swojemu zawodnikowi, a nie od razu w stronę Kasja.

  Po drugie: drugi koleś z narożnika zasłania bluzą moment wykręcania nogi:

  Ten człowiek jest czytelny jak znak stopu.

  Na miejscu Don Kasjo zażądałbym za ugodę jakiś 50 tys. zł, albo proces. Jeśli to ktoś wyśle do UFC to wcale bym się nie zdziwił jakby miał bana na gale.

  Widziałeś jakie są opinie o jego klubie? Wykop zaczął lincz na nim. A to dopiero początek po tej akcji

  Wszystko zgoda, tylko nie 50 a 500 tysięcy. Rehabilitacja, utrata możliwości wykonywania zawodu i zarobków, mógłby walczyć ze 3 razy w przyszłym roku, utrata możliwości promowania innych swoich biznesów występowaniem w klatce, a może i uraz psychiczny który będzie wymagał wieloletniej terapii by wrócić do walk. Zero litości dla bandyterki.

 42. :korwinlaugh::brainoverload::korwinwhat::razz:utinlaugh:

  A poza wklejaniem obrazków masz coś jeszcze do dodania? Jak nie, to prośba, nie zaczepiaj mnie.

 43. Wsz

  Wszystko zgoda, tylko nie 50 a 500 tysięcy. Rehabilitacja, utrata możliwości wykonywania zawodu i zarobków, mógłby walczyć ze 3 razy w przyszłym roku, utrata możliwości promowania innych swoich biznesów występowaniem w klatce, a może i uraz psychiczny który będzie wymagał wieloletniej terapii by wrócić do walk. Zero litości dla bandyterki.

  Nie wiem jak wygląda kontuzja. Są jakieś szczegóły?

  Za mały uraz 50 tys. zł. W zamian groźba procesu który będzie się ciągnął, koszty adwokatów, bany na inne organizacje, plus masa psychofanów, którzy będą trolowali jego konto i PR szambo.

  Myślę, że koleś musi iść do FameMMA, oni dobrzy w PR i po prostu poprosić o poradę bo obie strony chcą posprzątać.

  Coś koło 50-100 tys. zł zapłacić. Kasjo powie, że nie można oceniać człowieka tylko za jeden wyczyn, że wypłacił odszkodowanie i będzie pisał do innych organizatorów aby go nie blokowali.

 44. Marcin działa destrukcyjnie na wszystkich, z którymi wchodzi we współpracę.

  drugi koleś z narożnika zasłania bluzą moment wykręcania nogi

  Nie no już bez przesady z takimi hipotezami. To nie jest jakiś geniusz zła, który wie z której strony jest kamera i transmisja i chce zakryć niecny plan złamania nogi. Nie sądzę by nawet ogarniał co się dzieje. Trener Herczyk zrobił co zrobił, przestał myśleć i wyciągnął technikę, a ten dziadek po prostu się zamachnął w ogniu sytuacji z wymownym "leż kurwa". Nie doszukiwałbym się tutaj jakiegoś zakrywania a moment zdarzenia obejrzałem z 20 razy. To już poszukiwanie na siłę sensu zdarzenia podczas gdy najpewniej trenera Herczyka poniosły emocje. Co jest szokujące biorąc pod uwagę staż trenera, ilość wychowanków czy choćby seminariów, które corocznie organizuje.

 45. Doszedłem do wniosku że najman przerzucił na kogoś swoją kurewską kotwice, i tak się zastanawiam czy to w dobrą strone poszło.  Najbardziej przejebane będzie miała osoba która myślę dała się wmanipulować w cały konflikt, sytuację itp. Ja tam już kończę pisać na ten temat całkowicie, popatrzę tylko co się teraz będzie dalej działo . Wie ktoś może co się stało konkretnie z tą noga, jaki uraz?

 46. Wszedł Wam Najman do głowy, oj wszedł. 😆

  I to jest śmieszne i zarazem żałosne. Najman to cyrkowiec i występuje w cyrku ,a to tylko rozrywka, pośmiać się przy piwku . Jak się nagle wszystkim pozmieniało , najpierw szydera z patogali, epickie opowiadania o honorze i szacunku, a jak wyświetlenia i $$$$ się zaczęły zgadzać to znani trenerzy, sędziowie , zawodnicy zaczęli pracować lub wkręcać swoich zawodników.

 47. Trener Herczyk zrobił co zrobił, przestał myśleć i wyciągnął technikę

  Nie! Nie przestał myśleć i proszę tego tak nie usprawiedliwiać. Doskonale wiedział co robi.

 48. Nie! Nie przestał myśleć i proszę tego tak nie usprawiedliwiać. Doskonale wiedział co robi.

  Doskonale wiedział co robi, poszedł z premedytacją i kłamał przed kamerą.

 49. Wszedł Wam Najman do głowy, oj wszedł. 😆

  Na pewno w głowach szefów federacji mma w Polsce  siedzi tam od 15 lat, nie wiem czemu, ale ok:fjedzia:

 50. Doskonale wiedział co robi, poszedł z premedytacją i kłamał przed kamerą.

  Nazwij mnie naiwniakiem, ale ciężko mi uwierzyć by tak znany i ceniony trener (bo nikt nie zaprzeczy, że przed tą akcją był w środowisku szanowany), w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał, wszedł do klatki z intencją skrzywdzenia przetrzymywanego na glebie zawodnika.  Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję". Tak jak Def napisał, ostatnia akcja z rozdzielaniem mięśniaków mogła wejść trenerowi do głowy i teraz też chciał błysnąć, a wyszło najgorzej jak tylko mogło.

 51. w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał,

  Najman juz długo trenuje z Harczykiem od kiedy wbił do MMA. Ich znajomość na serio może być bliska.

 52. Nazwij mnie naiwniakiem, ale ciężko mi uwierzyć by tak znany i ceniony trener (bo nikt nie zaprzeczy, że przed tą akcją był w środowisku szanowany), w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał, wszedł do klatki z intencją skrzywdzenia przetrzymywanego na glebie zawodnika.  Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję". Tak jak Def napisał, ostatnia akcja z rozdzielaniem mięśniaków mogła wejść trenerowi do głowy i teraz też chciał błysnąć, a wyszło najgorzej jak tylko mogło.

  Jesteś naiwniakiem. Wiele razy napierdalałem się z patusami na poziomie gimnazjum, i zawsze jak była jakaś konfrontacja z nauczycielami, to była moja wina, bo oni tylko przechodzili, wpadli na mnie barkiem, żartowali, a ja jestem agresorem.

  Tłumaczenie trenera wyjaśnia premedytację, właśnie w takim patusiarskim znaczeniu: gdzie ja, ja tylko trzymałem, on sam sobie nogę ukręcił.

  Ale poza tym na wideo widać, że on Kasjusza SZUKA, po czym łapie nogę i KRĘCI. Wszedł tam zrobić mu krzywdę, po prostu.

 53. Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję".

  Cloud, czy naprawdę wierzysz, że nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji tego co robi? Litości.

  Z konsekwencji takich działań zdaje sobie sprawę każda osoba, która z takimi sportami ma styczność, a tymbardziej trener takowych.

  Herczyk zachował się jak bandyta. Rozumiem, jakby to było w samoobronie, w trakcie awantury, ale gość pobiegł "pacyfikować" leżącego na glebie.

  Zakończę to takim cytatem:

  "Za zachowanie podłe, karą kopy na mordę".

  A że jestem osobą, która wierzy, że karma wraca, to liczę, że wróci do niego to, co dał od siebie.

 54. Nazwij mnie naiwniakiem, ale ciężko mi uwierzyć by tak znany i ceniony trener (bo nikt nie zaprzeczy, że przed tą akcją był w środowisku szanowany), w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał, wszedł do klatki z intencją skrzywdzenia przetrzymywanego na glebie zawodnika.  Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję". Tak jak Def napisał, ostatnia akcja z rozdzielaniem mięśniaków mogła wejść trenerowi do głowy i teraz też chciał błysnąć, a wyszło najgorzej jak tylko mogło.

  Czyli zakładasz po prostu, że jest upośledzony?

 55. Nazwij mnie naiwniakiem, ale ciężko mi uwierzyć by tak znany i ceniony trener (bo nikt nie zaprzeczy, że przed tą akcją był w środowisku szanowany), w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał, wszedł do klatki z intencją skrzywdzenia przetrzymywanego na glebie zawodnika.  Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję". Tak jak Def napisał, ostatnia akcja z rozdzielaniem mięśniaków mogła wejść trenerowi do głowy i teraz też chciał błysnąć, a wyszło najgorzej jak tylko mogło.

  A mi ciężko sobie wyobrazić, że ktoś robi coś takiego bezmyślnie… Rozumiem Waszą sympatię do trenera, ale… to nie jest Ghost in the Shell, że ktoś mu się włamał do mózgu i przejął nad nim kontrolę, więc tłumaczenie, że nie wiedział co robi jest co najmniej śmieszne..

 56. Nazwij mnie naiwniakiem, ale ciężko mi uwierzyć by tak znany i ceniony trener (bo nikt nie zaprzeczy, że przed tą akcją był w środowisku szanowany), w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał, wszedł do klatki z intencją skrzywdzenia przetrzymywanego na glebie zawodnika.  Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję". Tak jak Def napisał, ostatnia akcja z rozdzielaniem mięśniaków mogła wejść trenerowi do głowy i teraz też chciał błysnąć, a wyszło najgorzej jak tylko mogło.

  Nie da się tego obronić Cloud. A także nie warto. Dorosły facet, trener z wieloletnim doświadczeniem, po walce jego zawodnika, który przegrywa przez faule z pełna premedytacja, wchodzi do klatki, łapie leżącego zawodnika za nogę i mu ja perfidnie skręca. Opis sytuacji zastosowałem dla nauocznienia absurdalności tezy, ze poniosły go emocje. A co ten chłoptaś mu takiego zrobił ze ten stary piernik trenerski się tak rozemocjonowal? Gdyby zreszta tak było, nie kłamał by następnie w wywiadzie. Namieszał mu we łbie Marcinek ale czy to jest okoliczność łagodząca? Nie dla mnie. Gość pokazał, ze jest niebezpiecznym, niepasującym nad sobą agresywnym zabijaka. Jeśli taka sytuacja sprawia ze robi z gościa unieruchomionego kalekę, na pare miesięcy przynajmniej, to co zrobi jak ktoś go przypadkiem ba ulicy potrąci? Jaki to jest przykład dla kajtkow na treningach? Jak koleś który kompletnie nad sobą nie panuje i byle gowno sprawia, ze robi krzywdę komuś kto go nie atakuje, a nawet nie ma się jak bronić może trenować kogoś w sztukach walki? Brak totalny kompetencji mentalnych.

  A to ze znasz go, jest miły i mówi i czesc nic tu nie zmienia. Jak wkurzysz jego ziomka Marcina to i tak Ci nogę ukręci.

 57. Nazwij mnie naiwniakiem, ale ciężko mi uwierzyć by tak znany i ceniony trener (bo nikt nie zaprzeczy, że przed tą akcją był w środowisku szanowany), w imię Marcina Najmana, którego ledwo co znał, wszedł do klatki z intencją skrzywdzenia przetrzymywanego na glebie zawodnika.  Czyn potępiam z całą surowością, ale ciężko mi wyobrazić sobie by w głowie trenera wytworzyła się myśl "ty, chodź do klatki, Kasjo na glebie, zróbmy mu kontuzję". Tak jak Def napisał, ostatnia akcja z rozdzielaniem mięśniaków mogła wejść trenerowi do głowy i teraz też chciał błysnąć, a wyszło najgorzej jak tylko mogło.

  Zauważyłem dziwną tendencje moderatorów z cohones do bronienia za wszelką cenę zawodników/trenerów ze świata mma. Rozumiem, że nie chcecie być uznawani za tych niegodnych prowadzenia wywiadów, chcecie unikać problemów i dlatego wasze komentarze powinny mieć pozytywny wydźwięk, żeby sobie nie narobić problemów, bo branża mma jest wyjątkowo wrażliwa. Natomiast proszę, miejcie trochę odwagi, żeby uczciwie powiedzieć gdy jakieś zachowanie jest chujowe i godne potępienia, a nie na siłę próbujecie znaleźć usprawiedliwienie i wymówki. Już któryś tego typu komentarz widzę i aż mi się rzygać chce.

 58. Nie da się tego obronić Cloud. A także nie warto. Dorosły facet, trener z wieloletnim doświadczeniem, po walce jego zawodnika, który przegrywa przez faule z pełna premedytacja, wchodzi do klatki, łapie leżącego zawodnika za nogę i mu ja perfidnie skręca. Opis sytuacji zastosowałem dla nauocznienia absurdalności tezy, ze poniosły go emocje. A co ten chłoptaś mu takiego zrobił ze ten stary piernik trenerski się tak rozemocjonowal? Gdyby zreszta tak było, nie kłamał by następnie w wywiadzie. Namieszał mu we łbie Marcinek ale czy to jest okoliczność łagodząca? Nie dla mnie. Gość pokazał, ze jest niebezpiecznym, niepasującym nad sobą agresywnym zabijaka. Jeśli taka sytuacja sprawia ze robi z gościa unieruchomionego kalekę, na pare miesięcy przynajmniej, to co zrobi jak ktoś go przypadkiem ba ulicy potrąci? Jaki to jest przykład dla kajtkow na treningach? Jak koleś który kompletnie nad sobą nie panuje i byle gowno sprawia, ze robi krzywdę komuś kto go nie atakuje, a nawet nie ma się jak bronić może trenować kogoś w sztukach walki? Brak totalny kompetencji mentalnych.

  A to ze znasz go, jest miły i mówi i czesc nic tu nie zmienia. Jak wkurzysz jego ziomka Marcina to i tak Ci nogę ukręci.

  Nigdzie nie napisałem, że bronię trenera. Po prostu w głowie mi się nie mieści, że po prostu można zrobić to co napisałeś czyli cytuję: "Dorosły facet, trener z wieloletnim doświadczeniem, po walce jego zawodnika, który przegrywa przez faule z pełna premedytacja, wchodzi do klatki, łapie leżącego zawodnika za nogę i mu ja perfidnie skręca.". Przecież to jest jakiś absurd.

  Zauważyłem dziwną tendencje moderatorów z cohones do bronienia za wszelką cenę zawodników/trenerów ze świata mma. Rozumiem, że nie chcecie być uznawani za tych niegodnych prowadzenia wywiadów, chcecie unikać problemów i dlatego wasze komentarze powinny mieć pozytywny wydźwięk, żeby sobie nie narobić problemów, bo branża mma jest wyjątkowo wrażliwa. Natomiast proszę, miejcie trochę odwagi, żeby uczciwie powiedzieć gdy jakieś zachowanie jest chujowe i godne potępienia, a nie na siłę próbujecie znaleźć usprawiedliwienie i wymówki. Już któryś tego typu komentarz widzę i aż mi się rzygać chce.

  Czytaj ze zrozumieniem. W praktycznie każdym wpisie odnoszę się do tego, że zachowanie trenera było absolutnie chujowe. Nie wierzę jednak, że wszedł do klatki z intencją mordu.

 59. Nigdzie nie napisałem, że bronię trenera. Po prostu w głowie mi się nie mieści, że po prostu można zrobić to co napisałeś czyli cytuję: "Dorosły facet, trener z wieloletnim doświadczeniem, po walce jego zawodnika, który przegrywa przez faule z pełna premedytacja, wchodzi do klatki, łapie leżącego zawodnika za nogę i mu ja perfidnie skręca.". Przecież to jest jakiś absurd.

  Czytaj ze zrozumieniem. W praktycznie każdym wpisie odnoszę się do tego, że zachowanie trenera było absolutnie chujowe.

  Mi tez się to w głowie nie mieści. Aczkolwiek jeśli mamy jako sport zerwać z bandyckim wizerunkiem to środowisko samo musi piętnować takie akcje. Pozdrawiam

 60. Najman juz długo trenuje z Harczykiem od kiedy wbił do MMA. Ich znajomość na serio może być bliska.

  Czyżby romans ? Godlewska to tylko przykrywka ? 😮 o:

 61. Mi tez się to w głowie nie mieści. Aczkolwiek jeśli mamy jako sport zerwać z bandyckim wizerunkiem to środowisko samo musi piętnować takie akcje. Pozdrawiam

  Zgadzam się. Takie rzeczy są tragiczne dla wizerunku dyscypliny. Dlatego cały czas piszę, że o ile po Tysonie można się spodziewać, że faktycznie jeździł za kibicami drużyny przeciwnej (bo sam się tym chwalił), tak po Herczyku nigdy nie spodziewałbym się takiej akcji. I żeby nie było. Nie znam trenera ani on nie zna mnie. Mimowolnie natomiast znam jego karierę i mam prawo wyrażać zdziwienie bo śledzę ten sport od 15 jebanych lat. To wszystko, a niektórzy widzą w tym bronienie zachowania i dobrą okazję do doczepienia się :).

 62. Marcin działa destrukcyjnie na wszystkich, z którymi wchodzi we współpracę.

  Nie no już bez przesady z takimi hipotezami. To nie jest jakiś geniusz zła, który wie z której strony jest kamera i transmisja i chce zakryć niecny plan złamania nogi. Nie sądzę by nawet ogarniał co się dzieje. Trener Herczyk zrobił co zrobił, przestał myśleć i wyciągnął technikę, a ten dziadek po prostu się zamachnął w ogniu sytuacji z wymownym "leż kurwa". Nie doszukiwałbym się tutaj jakiegoś zakrywania a moment zdarzenia obejrzałem z 20 razy. To już poszukiwanie na siłę sensu zdarzenia podczas gdy najpewniej trenera Herczyka poniosły emocje. Co jest szokujące biorąc pod uwagę staż trenera, ilość wychowanków czy choćby seminariów, które corocznie organizuje.

  ale na cholerę on biegł ze swoim narożnikiem w kierunku Kasja, a nie Najmana, bo chyba chciał bronić swojego człowieka, a nie bawić się w wyprzedzające uderzenie? Zwłaszcza jak ten Kasjo leżał z kupą ochroniarzy (tu trzeba przyznać, że FameMMA zachowują się profesjonalnie z liczbą ochroniarzy) i był bezbronny jak osoba jeżdżąca na wózku…

  Zresztą trener MMA wykręcające nogę amatorowi totalnemu w parterze wiedząc jakie te wszystkie techniki na nogi są cholernie niebezpieczne to już nie tylko pachnie brakiem etyki zawodowej, ale brakiem podstawowej wyobraźni potrzebnej np. do prowadzenia samochodu, a co dopiero bycia trenerem…

 63. ale na cholerę on biegł ze swoim narożnikiem w kierunku Kasja, a nie Najmana, bo chyba chciał bronić swojego człowieka, a nie bawić się w wyprzedzające uderzenie? Zwłaszcza jak ten Kasjo leżał z kupą ochroniarzy (tu trzeba przyznać, że FameMMA zachowują się profesjonalnie z liczbą ochroniarzy) i był bezbronny jak osoba jeżdżąca na wózku…

  Zresztą trener MMA wykręcające nogę amatorowi totalnemu w parterze wiedząc jakie te wszystkie techniki na nogi są cholernie niebezpieczne to już nie tylko pachnie brakiem etyki zawodowej, ale brakiem podstawowej wyobraźni potrzebnej np. do prowadzenia samochodu, a co dopiero bycia trenerem…

  Chciał skraść Marcinowi trochę sławy …

  :jarolaugh:

 64. Zgadzam się. Takie rzeczy są tragiczne dla wizerunku dyscypliny. Dlatego cały czas piszę, że o ile po Tysonie można się spodziewać, że faktycznie jeździł za kibicami drużyny przeciwnej (bo sam się tym chwalił), tak po Herczyku nigdy nie spodziewałbym się takiej akcji. I żeby nie było. Nie znam trenera ani on nie zna mnie. Mimowolnie natomiast znam jego karierę i mam prawo wyrażać zdziwienie bo śledzę ten sport od 15 jebanych lat. To wszystko, a niektórzy widzą w tym bronienie zachowania i dobrą okazję do doczepienia się :).

  Nie przejmuj się. Ci co tu z Tobą się spotykają od lat wiedza zes uczciwy gość.

 65. ale na cholerę on biegł ze swoim narożnikiem w kierunku Kasja, a nie Najmana, bo chyba chciał bronić swojego człowieka, a nie bawić się w wyprzedzające uderzenie? Zwłaszcza jak ten Kasjo leżał z kupą ochroniarzy (tu trzeba przyznać, że FameMMA zachowują się profesjonalnie z liczbą ochroniarzy) i był bezbronny jak osoba jeżdżąca na wózku…

  Zresztą trener MMA wykręcające nogę amatorowi totalnemu w parterze wiedząc jakie te wszystkie techniki na nogi są cholernie niebezpieczne to już nie tylko pachnie brakiem etyki zawodowej, ale brakiem podstawowej wyobraźni potrzebnej np. do prowadzenia samochodu, a co dopiero bycia trenerem…

  Dlatego Damiana tym bardziej będzie bolał upadek. Bo on, spośród wszystkich tam osób, powinien wiedzieć lepiej czym grozi taka dźwignia. Nie mówiąc już o tym, że absolutnie po walce żadne techniki nie powinny być zakładane, a już w szczególności na typie, który leżał plackiem, przygnieciony przez ochroniarzy.

 66. Najman juz długo trenuje z Harczykiem od kiedy wbił do MMA. Ich znajomość na serio może być bliska.

  Bliższa niż z Godlewską?

 67. Najbardziej co rozpierdala, to forum, gdzie uzytkownicy mówią na siebie "hardkorowi fani", napierdalaja najwiecej w tematach zwiazanych z fame :razz:utinlaugh:

 68. Najbardziej co rozpierdala, to forum, gdzie uzytkownicy mówią na siebie "hardkorowi fani", napierdalaja najwiecej w tematach zwiazanych z fame :razz:utinlaugh:

  A ty w każdym temacie piszesz to samo.

  Jak siebie określisz?

 69. Co tam "hardkorowi fanie" ile juz najebales placzu w strone Herczyka?

  Mama nie nauczyła że nie odpowiada się pytaniem na pytanie?

 70. chciałem uspokoić Marcina bo widziałem, że już wpadał w furię

  I co taka siermięga w "furii" mogłaby zrobić? Żałosne tłumaczenie.

  Tyle lat starań o to by MMA było postrzegane jako sport… I co? I gówno, bo znajdzie się zaraz półmózg ze swoimi bandyckimi ciągotami!

  Totalnie nie zgadzam się z osobami stającymi w obronie trenera Herczyka, działał z premedytacją i powinien za to ponieść konsekwencje. Jaką mamy gwarancję, że podobna sytuacja się już nie powtórzy? Solidarny, dożywotni zakaz bycia cornerem od wszystkich organizacji na terenie kraju to kara sroga, ale ewidentnie potrzebna by podobne sytuacje nie miały miejsca. Damian Herczyk powinien spotkać się z ostracyzmem całego środowiska, a pojawiają się głosy biorące go w obronę, próbujące wytłumaczyć jego działania. Serio?! W cywilizowanym świecie, w cywilizowanym sporcie nie ma miejsca dla takich ludzi jak trener Herczyk. Niech weźmie swojego podopiecznego Marcinka i wspólnie oddalą się w stronę zachodzącego słońca, byle jak najdalej od ringów i klatek.

 71. I co taka siermięga w "furii" mogłaby zrobić? Żałosne tłumaczenie.

  Siermięga na Facebooku już pier#oli że KSW i Fen proponują mu angaż :rofl:

 72. Jak kiedyś spotkam Marcina Najmana, to mu przybiję piątkę &  skomplementuje, że ma spryt Żyda i umie manipulować Polackami niczym Ydy rozgrywające Światem.

 73. Tyle staran o MMA by było postrzegane jako sport… i powstało FAME :razz:utinlaugh:

  "Walki" Lorda Kruszwila z karłem nikomu nie przeszkadzały sportowo :fjedzia:

 74. W tym materiale, z innej perspektywy wygląda to tragicznie dla trenera Herczyka. Coś ty chłopie najlepszego zrobił… :facepalm:

 75. W tym materiale, z innej perspektywy wygląda to tragicznie dla trenera Herczyka. Coś ty chłopie najlepszego zrobił… :facepalm:

  Herczykowi przez długi czas będzie ciężko zmyć tą plamę.Trochę się nasłuchałem o chłopie (rozłam i powstanie Veto nie jest dziełem przypadku), ale nigdy bym nie uwierzył, że zrobi coś tak głupiego pod okiem kamery.Zaistniał w świadomości kibiców całego kraju, choć chyba nie w sposób na jaki liczył.

 76. W tym materiale, z innej perspektywy wygląda to tragicznie dla trenera Herczyka. Coś ty chłopie najlepszego zrobił… :facepalm:

  Na tej kamerze widać, jak idzie do Kasjo z zaciśniętą pięścią pochyla się i chce go najpierw bić !! A dopiero potem łapie nogę, ładnie mu się odkleiło.

 77. W tym materiale, z innej perspektywy wygląda to tragicznie dla trenera Herczyka. Coś ty chłopie najlepszego zrobił… :facepalm:

  do wora takie kur… tylko uwstecznił dyscyplinę, mam nadzieję, że nie podniesie sie finansowo parówa.

 78. Wiadomo w ogóle kim jest ten łysy śmieć który obok Herczyka wymachiwal łapami w stronę Kasjo?

  Podobno to Łysy z Brazzers, ale to nie potwierdzone info :beczka:

 79. W tym materiale, z innej perspektywy wygląda to tragicznie dla trenera Herczyka. Coś ty chłopie najlepszego zrobił… :facepalm:

  Myślałem że to jest kurwa normalny chłop z Herczyka z doświadczenem trenerskim, ale co on odjebał to nie mam pytań.

  A Najman ten niedowład jest w tej swojej pizdowej postawie tak pocieszny, że nie umiem przestać się śmiać jak go w tej akcji widzę :razz:ociesznymirek:

 80. Myślałem że to jest kurwa normalny chłop z Herczyka z doświadczenem trenerskim, ale co on odjebał to nie mam pytań.

  A Najman ten niedowład jest w tej swojej pizdowej postawie tak pocieszny, że nie umiem przestać się śmiać jak go w tej akcji widzę :razz:ociesznymirek:

  :korwinlaugh:

 81. W tym materiale, z innej perspektywy wygląda to tragicznie dla trenera Herczyka. Coś ty chłopie najlepszego zrobił… :facepalm:

  @Cloud no bandyta i tyle.

 82. napierdalaja na najmana, a bronia drugiej patoli czyli kasjo:razz:utinlaugh:

  Nikt nikogo nie broni. Potępiamy bandyte i bandyckie zachowanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.