Joanna Jędrzejczyk stała się swego rodzaju legendą kategorii słomkowej UFC. Zawodniczki z tej dywizji marzą o walce z byłą mistrzynią. Cynthia Calvillo, która w UFC występuje od marca 2017 roku, bardzo chciałaby kiedyś zmierzyć się z Jędrzejczyk.

Jedną z moich wymarzonych walk, którą mam nadzieję, że kiedyś otrzymam to starcie z Joanną Jędrzejczyk. Nie było bardziej dominującej mistrzyni w historii kategorii słomkowej. Naprawdę chciałabym walki z nią.

Calvillo w kolejnym pojedynku miała zmierzyć z Claudią Gadelhą, lecz z powodu kontuzji Brazylijka musiała wycofać się z tego starcia. Teraz jej rywalką będzie Marina Rodriguez. Cynthia wróci do akcji na UFC on ESPN 7, na gali w tej weekend.

7 KOMENTARZE

  1. Niestety tak jak ją lubię i ten jej fioletowy odcień włosów to podobnie jak Waterson jest bardzo mała i nie widzę większych szans z JJ.

  2. Oooo, widzę, że kalafiorzyca ma masochistyczne ciągotki, przecież Aśka by jej zrobiła z mordy taką pasztetówkę, której nawet kot piwniczny by nie tknął. Dla Aśki to łatwy hajs, dla Calvillo demontaż japy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.