Największa organizacja MMA na świecie postanowiła nie kontynuować współpracy z wieloma zawodnikami. UFC zwolniło 12 zawodników, wśród których znaleźli się m.in. Manny Bermudez czy Curtis Millender. Poniżej pełna lista:

Danilo Belluardo – kategoria lekka (12-5 MMA, 0-2 UFC). Przegrał z Joelem Alvarezem i Markiem O. Madsenem.

Manny Bermudez – kategoria kogucia/piórkowa (14-2 MMA, 3-2 UFC). Wygrał trzy pierwsze walki w UFC. Potem nie zrobił limitu kategorii koguciej, przegrał z Caseyem Kenneyem. Po przejściu do kategorii piórkowej, nie zrobił limitu dywizji do 66 kilogramów i został poddany przez Charlesa Rosę.

Henry Briones – kategoria kogucia (16-8-1 MMA, 1-4 UFC). Przegrał 4 ostatnie walki, z Codym Garbrandtem, Douglasem Silvą d’Andrade, Robem Fontem i Frankiem Saenzem.

Thomas Gifford – kategoria lekka (17-9 MMA, 0-2 UFC). Przegrał z Rooseveltem Robertsem i Mikiem Davisem.

Nohelin Hernandez – kategoria kogucia (9-4 MMA, 0-2 UFC). Przegrał z Marlonem Verą i Jackiem Shorem.

Yoshinori Horie – kategoria piórkowa (8-2 MMA, 0-1 UFC). Przegrał z Hakeemem Dawodu.

Derrick Krantz – kategoria półśrednia (24-12 MMA, 0-2 UFC). Przegrał z Vicente Luque i Songiem Kenanem.

Curtis Millender – kategoria półśrednia (17-5 MMA, 3-2 UFC). Wygrał z Thiago Alvesem, Maxem Griffinem i Siyarem Bahadurzadą. Przegrał z Elizeu Zaleski dos Santosem i Belalem Muhammadem.

Azamat Murzakanov – kategoria ciężka (7-0 MMA, 0-0 UFC). Nie zadebiutował w UFC przez wpadkę dopingową.

Andre Soukhamthath – kategoria kogucia (13-8 MMA, 2-5 UFC). Wygrał z Lukiem Sandersem, Jonathana Martineza. Przegrał z Albertem Moralesem, Alejandro Perezem, Seanem O’Malleyem, Montelem Jacksonem, Su Madaerji.

Maia Stevenson – kategoria słomkowa kobiet (6-5 MMA, 0-1 UFC). Przegrała z Polyaną Vianą.

Kyle Stewart – kategoria półśrednia (11-3 MMA, 0-2 UFC). Przegrał z Chancem Rencountre, Erikiem Kochem.

29 KOMENTARZE

 1. KSW 60 – main event Bedorf vs Murzakanov

  I wchodzi Kasta "Azamat Murzakanov weteran UFC z nieskazitelnym rekordem, groźny król nokautu, ze słynnej rodziny Emelianenko"

 2. Ruski koksiarz, placek, talent z zaburzeniami świadomości, koleś bez zapasów, koleś, który umie trójkąta i nie wiem, kto to. Pominąłem kogoś?

 3. Przecież taki Millender czy może nawet i Stewart zamiataja większość zawodników z KSW. Tego pierwszego z wielką chęcią zobaczyłbym z Roberto.

  Manny Bermudez czy Belluardo też byliby ciekawymi wzmocnienia

 4. Przecież taki Millender czy nawet Stewart zamiataja większość zawodników z KSW. Tego pierwszego z wielką chęcią zobaczyłbym z Roberto.

  Manny Bermudez też byłby ciekawym wzmocnieniem

  A jaki odpad z najlepszej organizacji na świecie ma nie być wzmocnieniem dla cyrku, który nawet nie jest pierwszy wśród cyrków?

 5. A jaki odpad z najlepszej organizacji na świecie ma nie być wzmocnieniem dla cyrku, który nawet nie jest pierwszy wśród cyrków?

  XD no w sumie racja :beczka:, jak się zastanowić to każdy z tej listy by się w moment doczlapal do walki o pas KSW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.