Brat czołowego zawodnika kategorii półśredniej UFC, Leona Edwardsa, Fabian Edwards, wystąpi w drugiej walce wieczoru gali Bellator MMA w Londynie. Zmierzy się ze znanym polskim fanom Costello van Steenisem. Walką wieczoru tego wydarzenia ma być starcie Jamesa Gallaghera z Calem Ellenorem. Gala odbędzie się 16 maja.

Edwards (9-0 MMA) ma na swoim koncie 4 wygrane w klatce Bellator MMA. W ostatnim pojedynku pokonał Mike’a Shipmana. 3 z 4 walk w organizacji wygrywał przez decyzje sędziowskie.

Van Steenis (12-2 MMA) to sparingpartner byłego mistrza kategorii średniej Bellator MMA, Gegarda Mousasiego. W ostatnim pojedynku przegrał swoją pierwszą walkę w Bellatorze, kiedy to lepszy okazał się od niego John Salter. Costello w przeszłości walczył na gali PLMMA, kiedy to wygrał z Marcinem Naruszczką.

Potwierdzone walki na gali Bellator Europe 8:

 • Cal Ellenor vs. James Gallagher
 • Fabian Edwards vs. Costello van Steenis
 • James Haskell vs. TBA

4 KOMENTARZE

 1. Witam wszystkich forumowiczów.

  To będzie wspaniałe starcie ale niestety go nie obejrzę bo będę coś wtedy robił. Życzę wspaniałego pojedynku.

  Pozdrawiam.

 2. Uuuu mocna bitka będzie. Costello pamiętam jak pojechał z Naruszczką jak z amatorem, a brat Leona też jest kozak. Debil, ale kozak.

 3. Uuuu mocna bitka będzie. Costello pamiętam jak pojechał z Naruszczką jak z amatorem, a brat Leona też jest kozak. Debil, ale kozak.

  Już jesteś u pani!!!

  👿

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.