Corey Anderson przed rewanżem z Janem Błachowiczem miał świetną serię zwycięstw. Amerykanin wierzył, że potencjalna wygrana z Polakiem zapewni mu walkę o pas mistrzowski kategorii półciężkiej z żyjącą legendą, Jonem Jonesem. Jak jednak wiemy, Błachowicz pokrzyżował plany rywalowi nokautując go w pierwszej rundzie starcia. Anderson zaraz po przegranej wypowiedział się na temat tego pojedynku na swoim profilu na Twitterze.

Świetny trener powiedział mi kiedyś: „Masz pięć minut na użalanie się nad sobą, potem idziemy dalej!” Żyjemy i się uczymy. Wracamy do nauki. Doceniam każdego fana i każdego hejtera! Przegrana nigdy mnie nie zatrzymała i tak też będzie teraz. Do zobaczenia na szczycie!

Teraz to właśnie Polak może być kolejnym pretendentem w kategorii półciężkiej UFC. Biorąc jednak pod uwagę kontrowersyjny wynik pierwszego starcia Jonesa z Dominickiem Reyesem, organizacja może zdecydować się na rewanż obu panów. Błachowicz zapowiada, że nie zamierza zaakceptować innej walki niż z mistrzem, a jeśli będzie trzeba to poczeka na starcie z Jonesem.

WIDEO: ZOBACZ JAK BŁACHOWICZ ZNOKAUTOWAŁ ANDERSONA W REWANŻU

ZOBACZ TAKŻE: JAK FANI TYPOWALI WALKĘ BŁACHOWICZA Z ANDERSONEM? 

20 KOMENTARZE

 1. Dobra postawa. Janek był lepszy – proste.

  Jak po nokaucie to całkiem dobrze. I szybko zasiadł do pisania. Szkoda, że nic nie wspomniał o swoim pogromcy, ale ma teraz czas zastanowić się nad swoim niecnym postępowaniem.

 2. Szkoda, że nic nie wspomniał o swoim pogromcy

  Nie pamięta zwyczajnie kto go tak pobił. Na razie wie tylko, że przegrał. Lekarze są przy nim, żeby stopniowo przypominał sobie co wydarzyło się ostatniej doby. :jimcarrey:

 3. Anderson może i jest niezły i się fajnie rozwinął ale jednego nie poprawi a mianowicie szczęki a , że walczy w kategorii półciężkie gdzie rywale mają czym przypierdolić no to wnioski nasuwają się same. Jedyny plus Coreya to jest to , że jest młody tylko pytanie co mu to da.

 4. Jedyny plus Coreya to jest to , że jest młody tylko pytanie co mu to da.

  No jak to co, zapewni nam jeszcze wiele tak efektownych nokautów jak dzisiaj :razz:utinlaugh:

 5. Ciesz sie ze Herb to szybko przerwał, bo Mógł jeszcze pozwolić na 2-3 młotki. A wtedy 5 minut na użalanie by Ci nie pomogło..

 6. No i elegancko teraz Janek czekaj aż dostaniesz TS nie walcz z żadnymi smithami czy innymi gustafsonamu jak wrócą z emki

 7. Znane są też pierwsze słowa Andersona do lekarza po walce z Blachowiczem: ,,mamusiu nie pójdę dzisiaj do szkoły zostanę i będziemy sobie piekli ciasteczka"

 8. Toż to była gotowa formatka, którą osoba prowadząca mu social media miała zawczasu przygotowaną na ewentualność porażki.

  Prawdziwe pierwsze słowa po obudzeniu się Andersona brzmiały: czy ktoś zapisał numery tej ciężarówki? 😀

 9. Ale ten Corey jest naiwny… Journeyman for life, nie będzie żadnego topu chłopaku. Szanse ze Corey będzie kiedyś mistrzem ufc są takie same jak szanse ze jego jedynki kiedyś beda razem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.