Były czołowy zawodnik wagi półciężkiej UFC, Corey Anderson zadebiutuje w organizacji Bellator MMA mierząc się z weteranem Melvinem Manhoefem. Do pojedynku dojdzie na listopadowej gali Bellator MMA 251 w stanie Connecticut.

Będzie to pierwsza walka Andersona (MMA 13-5) po tym gdy zawodnik poprosił UFC na początku tego roku o zwolnienie go z kontraktu po bolesnej porażce z rąk Jana Błachowicza. Jego prośba została spełniona i kilka dni później podpisał umowę z organizacją Bellator MMA. „Overtime” w ostatnich pięciu walkach przegrał tylko z Janem Błachowiczem. Wygrał za to starcia z Gloverem Teixeirą, Johnny Walkerem, Ilirem Latifim i Patrickiem Cumminsem.

Jego przeciwnik to prawdziwy weteran MMA. 44-letni Manhoef (MMA 32–14–1 2NC) karierę w sportach walki zaczął 25 lat temu, bijąc się dla wszystkich największych organizacji poza UFC. Holender najlepsze lata ma dawno za sobą ale udało mu się wygrać w ostatnim czasie dwie walki z rzędu pokonując na galach w Bellatora w Londynie i Mediolanie, Yannicka Bahatiego i Kenta Kauppinena. Wcześniej dwukrotnie przegrywał pojedynki o pas mistrza Bellator MMA w wadze średniej z Rafaelem Carvalho.

22 KOMENTARZE

 1. Jak Corey wyłapie kolejne takie KO jak od Janka, to już będzie chyba do końca życia sączył posiłki przez rurkę…

  Ale pewnie przeleży Manchoefa.

 2. Nie ma to jak dać zapaśnikowi walkę z anty-zapaśnikiem, który do tego się jeszcze w życiu nawalczył i ma średnią szczękę.

  No nic, może Manhoef przyfarci, fajnie by było

 3. Będą go pewnie teraz pompować do pasa. Choć dla jego zdrowia lepiej, żeby się do Nemkova nie doczłapał.

 4. Facet miał być pretendentem do pasa UFC, a będzie walczyć z "odpadem" z KSW. Grubo….

  Przecież już walczył z Janem.

 5. Nawet nie zanotowałem że odszedł z UFC. Walka w stojce w kazdej rundzie potrwa pewnie jakieś 10-20 sekund. Po walce z Jankiem Anderson pewnie przestał wierzyć, że jest zajebistym bokserem.

 6. Co jak co, ale Janek zabiera ludziom dusze. Souza – nie walczył już rok. Rockhold – półtora roku przerwy? Corey – odszedł do Geriatora i obija ogórków.

 7. Odpad z KSW obija "najlepszą organizację na świecie"

  #ufcjestwdupie

  Mistrz, który odchodzi na swoich warunkach to "odpad"? Ciekawa definicja.

 8. Odpad z KSW obija "najlepszą organizację na świecie"a

  #ufcjestwdupie

  Misterny plan Kawula prawie zrealizowany. Janek to koń trojański który miał obić Bonesa ale ten zapobiegliwie spierdolił do ciężkiej. Teraz  złotousty Maciej wycignąl z rękawa Jokera, w postaci Gamrota który obije Khabiba i wtedy całkowicie  UFC jest w dupie :razz:utinlaugh:

 9. Co jak co, ale Janek zabiera ludziom dusze. Souza – nie walczył już rok. Rockhold – półtora roku przerwy? Corey – odszedł do Geriatora i obija ogórków.

  Jeszcze Jones – spierdolił przed Jankiem na prędkości byle jak i byle gdzie, sam nie wie w sumie, czy na emeryturę czy do HW

 10. Mistrz, który odchodzi na swoich warunkach to "odpad"? Ciekawa definicja.

  To żarcik Andrzej, tak jak niektóre twoje posty z Diazem.

 11. To żarcik Andrzej, tak jak niektóre twoje posty z Diazem.

  Uff, myślałem, że Ty tak na poważnie, jak moje posty z Diazem 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.