Corey Anderson Jon Jones

Corey Anderson, który już w najbliższy weekend zmierzy się z Janem Błachowiczem, w wywiadzie z TMZ Sports podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat ostatniego występu Jona Jonesa na gali UFC 247.

Wiedziałem, że Jones jest do pokonania. Zawsze mówiłem, że jestem w stanie z nim wygrać i wiem jak to trzeba zrobić. Znam jego luki i widzę co jest potrzebne do zwycięstwa z Jonem. Dominick wykorzystał większość z tych rzeczy w ostatniej walce. Uzył w swojej strategii moich dawnych spostrzeżeń, ale ja widzę jeszcze więcej.

Mam lepszą kondycję od Dominicka i mój styl jest bardziej rozbudowany. Ostatecznie cieszę się, że to Jones wygrał, ponieważ to ja będę mógł go zdetronizować.

Według Andersona ciężko jest jednoznacznie wskazać zwycięzcę walki wieczoru UFC 247.

Dominick wyprowadził więcej uderzeń i częściej trafiał, ale procentowo wydaje mi się, że to Jones miał lepszą skuteczność. Można było rzucić monetą, werdykt mógł pójść w obie strony.

Corey Anderson wygrał cztery walki z rzędu i plasuje się obecnie na 5 miejscu w oficjalnym rankingu wagi półciężkiej UFC. Na sobotniej gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho, Amerykanin stanie do rewanżowej walki z Janem Błachowiczem. Pełną rozpiskę tego wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Zobacz więcej: Kącik baja: Jan Błachowicz stanie przed życiową szansą na gali UFC w Rio Rancho

21 KOMENTARZE

 1. Wiedziałem, że Jones jest do pokonania. Zawsze mówiłem, że jestem w stanie z nim wygrać i wiem jak to trzeba zrobić. Znam jego luki i widzę co jest potrzebne do zwycięstwa z Jonem. Dominick wykorzystał większość z tych rzeczy w ostatniej walce. Uzył w swojej strategii moich dawnych spostrzeżeń, ale ja widzę jeszcze więcej.

  Mam lepszą kondycję od Dominicka i mój styl jest bardziej rozbudowany. Ostatecznie cieszę się, że to Jones wygrał, ponieważ to ja będę mógł go zdetronizować.

  :najmancoty: razy kurwa milion.

 2. Dominick wykorzystał większość z tych rzeczy w ostatniej walce. Uzył w swojej strategii moich dawnych spostrzeżeń, ale ja widzę jeszcze więcej.

  :juanlaugh:

  Mam lepszą kondycję od Dominicka i mój styl jest bardziej rozbudowany.

  :korwinwhat::brainoverload:

 3. Jak ja bym się cieszył jakby to był taki Janek mentalnie z walki z Manuwa drugiej, albo żeby wyszedł z takimi kurwikami w oczach jak na Valtonena kiedyś, to normalnie Korej by spierdalal z klatki (a klatka to miejsce gdzie murzyni czują się najkomfortowiej podobno)

 4. Ostatecznie cieszę się, że to Jones wygrał, ponieważ to ja będę mógł go zdetronizować.

  jak ci Janek pierdolnie to będziesz 2 dni bez muzyki tańczył

 5. Czy czasem Janek nie walczyl z podobnym panem w przedostatnim pojedynku. Tamten tez wszystko umial i wiedzial i czekal na Bonesa, a po pojedynku pil przez slomke. Weidman tez wszystko wiedzial tak samo jak i Walker. Kazdy z nich juz rozmontowywal i detronizowal Jonesa. Dla mnie to gadanie to dobry omen :wink2:

 6. Bardzo się ciesze,że Corey jest taki pewny siebie… Ostatniego gościa co tak myślał budzili bo nie wiedział co się stało.

 7. Corey Anderson: "Cieszę się, że Jones wygrał, ponieważ to ja będę mógł patrzyć jak Janek (kiedy mi w sobotę polamie szczęnę) go zdetronizuje"

  :lesnarhappy:

 8. Corey to stylistycznie najlepsza walka dla Jonesa, niczym mu nie zagrozi i wystarczy iść do przodu czasem coś kopnąć i będzie 50-45.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.