Conor McGregor (MMA 22-4), który powrócił do oktagonu UFC w wielkim stylu i podczas UFC 246 szybko znokautował Donalda Cerrone (MMA 36-14, 1NC), za swój świetny występ został nagrodzony bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów. Irlandczyk pochwalił się, że pieniądze te otrzymał w gotówce od samego szefa UFC, Dany White’a, który wręczył mu je podczas wspólnego spotkania z Lorenzo Fertittą, dawnym właścicielem marki.

Zobacz również: Zdjęcie dnia: Znowu razem! Conor McGregor i Dana White odwiedzają Lorenzo Fertittę

Conor wrzucił zdjęcia z gotówką w ręce do mediów społecznościowych. Dopiero potem jednak potwierdził w serwisie TheMaclife, że była to wypłata za bonus zdobyty podczas walki z Cerrone.

26 KOMENTARZE

 1. Kiedyś szedłem po osiedlu i leżało sobie takie 50$ ale poszedłem dalej bo jakoś mnie plecy bolały wtedy, a poza tym nie wiadomo kto to dotykał.

 2. Dana jak co tydzień przyniósl Lorenzo kasę za "ochronę", a że jakiś durny fotoreporter im zrobił zdjęcie, to wymyślili, że to bonus Conora za wygraną :facepalm:

 3. Tak to robisz odbytem jak cie piecze w tematach o Krulu:lesnarhappy:

  To że rudy jest Twoim królem to wiedzą wszyscy od dawna :facepalm:

  Co kogo obchodzi jak Dana wręcza mu pieniądze ? A zapomniałem …Ciebie i Tobie podobnym :razz:ociesznymirek:

 4. Kurwa, ale to musi być piękna sprawa żyć na poziomie gdzie kwota 50k$ jest dla Ciebie śmieszna. Zazdro.

  Tak jest, masz rację, mówię Ci :redford:

 5. Wrócił, wygrał i dał światu powód do napierdalania 24h na dobę co Konur robi, jaki stolec zrobił i o której godzinie. Sram i rzygam już tymi niusami. Juz nawet tv trwam mowi o rudym

  :matt:

 6. Kurwa, ale to musi być piękna sprawa żyć na poziomie gdzie kwota 50k$ jest dla Ciebie śmieszna. Zazdro.

  :fjedzia: Spoko, nie jes to strasznie trudne 🙂

 7. Na tym drugim zdjęciu mina Dany jest świetna. Daje te 50k, ale jednak jakoś tak po żydowsku patrzy na oddawane pieniążki.

 8. Kurwa, ale to musi być piękna sprawa żyć na poziomie gdzie kwota 50k$ jest dla Ciebie śmieszna. Zazdro.

  Dla Bezosa taki Conor to marniutki biedaczek

 9. Na tym drugim zdjęciu mina Dany jest świetna. Daje te 50k, ale jednak jakoś tak po żydowsku patrzy na oddawane pieniążki.

  Przecież to fake. To nie jest 50k tylko 100k, Na pierwszym zdjęciu widać, że to setki i jest 10 paczek. Dana z tą paczką już w TUFie latał:-)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.