Największa organizacja wrestlingu, WWE, zainteresowana jest usługami dwóch byłych podwójnych mistrzów „Ultimate Fighting Championship”. Nie jest sekretem, że Daniel Cormier jest wielkim fanem profesjonalnego wrestlingu. W przeszłości „DC” bardzo chciał zmierzyć się w oktagonie z gwiazdą WWE, Brockiem Lesnarem. W rozmowie z TMZ Sports, „Triple H”, jedna z najbardziej wpływowych postaci w świecie wrestlingu, wypowiedział się na temat potencjalnej współpracy WWE z Cormierem oraz największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem.

Kocham Daniela Cormiera. Rozmawialiśmy sporo w przeszłości. Dyskutowaliśmy o współpracy, może występy w ringu, może praca jako komentator, różne rzeczy. Bardzo chcielibyśmy żeby z nami pracował i jeśli czas będzie odpowiedni to to zrobimy, oczywiście zachowując pełen szacunek dla UFC i Dany. Chciałbym porozmawiać otwarcie z Danielem i dowiedzieć się jakie on ma plany na swoją przyszłość.

Zapytany o Conora McGregora, „Triple H” nie pozostawił wątpliwości stwierdzając, że bardzo chciałby zobaczyć go w ringu WWE.

Myślę, że Conor McGregor vs. Vince McMahon z ich tytułem najlepszego „Billion Dollar Walk” na szali to fantastyczne zestawienie!

W przeszłości McGregor wdawał się w dyskusje w zawodnikami organizacji wrestlingu tworząc medialną burzę. Biorąc pod uwagę popularność Irlandczyka, jego występy w ringu WWE na pewno przyciągnęłyby wielu widzów przed ekrany. Na ten moment wygląda jednak na to, że McGregor skupia się na występach w klatce MMA i nie wyklucza walk w ringu bokserskim.

Jeśli chodzi o zawodników w różnych światów sztuk walki, w WWE występowali m.in. Tyson Fury czy Cain Velasquez. Otwarcie o przyszłości we wrestlingu mówi także pretendent w kategorii półśredniej UFC, Colby Covington.

8 KOMENTARZE

  1. Conor Mcgregor może co najwyżej kupić to całe wwe i zamknąć w piździet

    WWE jest więcej warte od UFC, więc tak średnio może kupić

  2. WWE jest więcej warte od UFC, więc tak średnio może kupić

    Conor Mcgregor jest więcej warty od WWE i UFC razem wziętych, więc może kupić

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.