Zobaczcie pierwszy odcinek Embedded przed UFC 246, na której do klatki wróci były podwójny mistrz UFC, Conor McGregor. Irlandczyk zmierzy się z weteranem oktagonu, Donaldem Cerrone. Na gali wystąpią także m.in. Holly Holm, Maycee Barber czy Anthony Pettis.

UFC 246 – ROZPISKA GALI; INFORMACJE

REAKCJA KHABIBA NURMAGOMEDOVA, KTÓREJ JESZCZE NIE WIDZIELIŚCIE

27 KOMENTARZE

 1. Dziwny jakiś ten Conor. Bez przekonania jakby to mówił. Do tego jeszcze ręce składa do modlitwy, jakieś modły wznosi do nieba. To chyba nie on.

 2. Ten komentarz mnie zabil :lol::razz:ray::rofl:

  Tony the type of guy to cut 20 more pounds so he can hold his son at the weigh ins

 3. Dziwny jakiś ten Conor. Bez przekonania jakby to mówił. Do tego jeszcze ręce składa do modlitwy, jakieś modły wznosi do nieba. To chyba nie on.

  Zwyczajnie wie, że za parę dni dostanie wpierdol

 4. No dobra, który hejter krula, co to z Mamą nie mieszka, chce się założyć o flaszkę chivas Royal? Ja twierdzę że krul to wygra. Tylko niech sprawdzi ile to kosztuje, żeby potem płaczu nie było. Oploty odpadają, musi być jakiś hejter ze stażem na forum.

 5. No dobra, który hejter krula, co to z Mamą nie mieszka, chce się założyć o flaszkę chivas Royal? Ja twierdzę że krul to wygra. Tylko niech sprawdzi ile to kosztuje, żeby potem płaczu nie było. Oploty odpadają, musi być jakiś hejter ze stażem na forum.

  Hejterzy też uważają, że Krul to wygra.

 6. Hejterzy też uważają, że Krul to wygra.

  Innego scenariusza Dana "Łysa Menda" White nawet też pewnie nie bierze pod uwagę jak i wszyscy fanboje Rudego,ale ja tam jestem za Kowbojem:bleed:

 7. No dobra, który hejter krula, co to z Mamą nie mieszka, chce się założyć o flaszkę chivas Royal? Ja twierdzę że krul to wygra. Tylko niech sprawdzi ile to kosztuje, żeby potem płaczu nie było. Oploty odpadają, musi być jakiś hejter ze stażem na forum.

  Ja dawałem 80-20 dla Conora.

  Teraz 85-15.

  Kurs idzie 1.29 na 3.50

  Nawet Kowboj nie wierzy w wygraną- a szkoda, bo narzędzia ma, tylko głowa nie ta.

 8. krol wyglada jakby spokornial i byl bardziej skoncentrowany, obstawiam ze zrobi dziure w tym bumie

 9. No dobra, który hejter krula, co to z Mamą nie mieszka, chce się założyć o flaszkę chivas Royal? Ja twierdzę że krul to wygra. Tylko niech sprawdzi ile to kosztuje, żeby potem płaczu nie było. Oploty odpadają, musi być jakiś hejter ze stażem na forum.

  Dawaj  Mordo może być nawet chivas regal 12 lub 15 letnia

  U mnie słowo droższe pieniędzy

  :conorsalute:

 10. Dawaj  Mordo może być nawet chivas regal 12 lub 15 letnia

  U mnie słowo droższe pieniędzy

  :conorsalute:

  No i pięknie, u mnie tak samo, aczkolwiek Chivas Royal droższa od tych które wymieniles, więc sprawdź ile stoi, i daj znać czy wchodzisz. Jeśli tak to ustalimy szczegóły, ale już żeś w chuj zaplusowal że się nie boisz wyświetlić.

 11. No i pięknie, u mnie tak samo, aczkolwiek Chivas Royal droższa od tych które wymieniles, więc sprawdź ile stoi, i daj znać czy wchodzisz. Jeśli tak to ustalimy szczegóły, ale już żeś w chuj zaplusowal że się nie boisz wyświetlić.

  Droga w chuj :korwinwhat:nie miałem okazji pić takiego trunku i o nią się nie założę bo jak bym przegrał to chce się wypłacić

  Może dasz się namówić na chivas 18 latke, dodatkowy smaczek będzie przy oglądaniu :conorsalute:

 12. Droga w chuj :korwinwhat:nie miałem okazji pić takiego trunku i o nią się nie założę bo jak bym przegrał to chce się wypłacić

  Może dasz się namówić na chivas 18 latke, dodatkowy smaczek będzie przy oglądaniu :conorsalute:

  Tobie tak. Jakkolwiek to chcesz rozegrać, wchodzę bo żeś charakter pokazał.

 13. Tobie tak. Jakkolwiek to chcesz rozegrać, wchodzę bo żeś charakter pokazał.

  :conorsalute:

   Reszta na prive :cmgkeepgoing:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.