Wygląda na to, że oficjalny ranking UFC został znów zhakowany. Na miejscu lidera pojawił się Conor McGregor, a mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz, zniknął z notowania, po zaledwie dwóch tygodniach od debiutu na liście.

Podobna sytuacja miała miejsce miesiąc temu. Wtedy również umieszczono Conora na samym szczycie listy najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. UFC nie przyznało się jednak czy był to błąd z ich strony czy kolejny raz strona została zmanipulowana przez kogoś z zewnątrz.

Dla Polaków jest to o tyle ciekawa informacja, że ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy, że debiut w P4P (pound-for-pound) zaliczył Jan Błachowicz.

Dziś Polaka nie ma w zestawieniu, a my mamy nadzieję, że potentat z Las Vegas szybko upora się z awarią i przywróci faktyczny stan rankingów.

Conor wielokrotnie był na szczycie P4P. Jednak przez ostatnie cztery lata, tylko dwukrotnie mogliśmy go zobaczyć w oktagonie. Gdy przegrywał z Khabibem Nurmagomedovem oraz jak wygrał z Donaldem Cerrone. Z kolei Jan Błachowicz ma cztery zwycięstwa z rzędu. Trzy razy zdobywał bonus występu wieczoru, a w ostatnim boju wywalczył zwakowany pas wagi półciężkiej, gdy znokautował na UFC 253 Dominicka Reyesa.

20 KOMENTARZE

 1. Nic nie zostało zhakowane. Krul jest tam, gdzie powinien być. A Jano wróci do rankingu, pewnie zwykły ludzki błąd.

  :irish:

 2. Janek powinien teraz złapać Krula na korytarzu i dać mu wychowawczego strzała:???: i zająć jego miejsce na szczycie P4P.

 3. No skoro wjebali McGregora na numer 1 tylko dlatego że wrócił z emerytury to nie dość że hakerzy to jeszcze w wstydu nie mają.

 4. Conor zazaczął trash talk. Chce kasowej walki i wie, że tylko tak wkręci się przed Adesanję i Teszejrę. To ma być jego ostatnostatnia walka. W życiu.

 5. Hejterzy i tak powiedzą, że to photoshop

  Nie chcial go tluc w stojce to sie Rudzielec zlitowal i go poddal:bayan:

 6. Conor wielokrotnie był na szczycie P4P. Jednak przez ostatnie cztery lata, tylko dwukrotnie mogliśmy go zobaczyć w oktagonie. Gdy przegrywał z Khabibem Nurmagomedovem oraz jak wygrał z Donaldem Cerrone. Z kolei Jan Błachowicz ma cztery zwycięstwa z rzędu. Trzy razy zdobywał bonus występu wieczoru, a w ostatnim boju wywalczył zwakowany pas wagi półciężkiej, gdy znokautował na UFC 253 Dominicka Reyesa.

  Warto też zauważyć, że Khamza, który ma 3 najbardziej spektakularne zwycięstwa w organizacji i jest już praktycznie mistrzem dwóch kategorii też zniknął z rankingu. Przypadek?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.