ufc 246 conor mcgregor

W walce wieczoru gali UFC 246 Conor McGregor udanie powrócił do oktagonu, nokautując Donalda Cerrone w 40 sekund. Poniżej przedstawiamy reakcje świata MMA na efektowne zwycięstwo Irlandczyka.

22 KOMENTARZE

 1. Marty to jest autentyczny debil z IQ na poziomie szympansa. Wie, że nigdy nie wyżebra walki z Conorem, to udaje, że nie jest zainteresowany. Co za mokry pierd z niego.

 2. Marty to jest autentyczny debil z IQ na poziomie szympansa. Wie, że nigdy nie wyżebra walki z Conorem, to udaje, że nie jest zainteresowany. Co za mokry pierd z niego.

  Afrika tak ma, wyrwał się z buszu i tak jest możesz zarobić trochę pieniędzy kupić lepszy samochód i lepiej się ubrać ale swojego pochodzenia nie zmienisz, a że on jest z jakiegoś plemienia uruburu to swiruje

 3. ludzie to musze sobie w kuluarach niezla beke krecic z Conora

  Ta beka pewnie się nasila gdy słyszą ile po walce zarobił.

  :fjedzia:

 4. ludzie to musze sobie w kuluarach niezla beke krecic z Conora

  A z cerrone to już w ogóle. Szumiało mu w głowie po ciosach barkiem :DC:

 5. Marty to jest autentyczny debil z IQ na poziomie szympansa. Wie, że nigdy nie wyżebra walki z Conorem, to udaje, że nie jest zainteresowany. Co za mokry pierd z niego.

  te dzikusy tak mają we łbach tyle co 3 miesięczny szympans tylko siły dużo mają bo w Afryce przed lwami trzeba spierdalac 😆

 6. Było nudnawo, wrócił Conor i prosze. Dawać go nawet z Khabibem i niech się dzieje, dobrych pretendentów i tak nie ma. :conorsalute:

 7. patola tak ma, wyrwał się ze slamsów i tak jest możesz zarobić trochę pieniędzy kupić lepszy samochód i lepiej się ubrać ale swojego pochodzenia nie zmienisz, a że on jest z jakiegoś alko bukake to swiruje

  nie dziękuj

 8. Marty to jest autentyczny debil z IQ na poziomie szympansa. Wie, że nigdy nie wyżebra walki z Conorem, to udaje, że nie jest zainteresowany. Co za mokry pierd z niego.

  IQ 6?

 9. te dzikusy tak mają we łbach tyle co 3 miesięczny szympans tylko siły dużo mają bo w Afryce przed lwami trzeba spierdalac 😆

  Biały człowiek od pokoleń nie musiał polegać na mięśniach by przetrwać, wiadomo poszło w inteligencję i spryt. U bambusów odwrotnie, iq 85 przy dobrych wiatrach, muskuły co by dobrze spierdalać oraz długa laga co by samicy zaimponować.

  :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.