Walka Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem była wydarzeniem roku 2018. Mistrz z Dagestanu zdominował wówczas Conora w zapasach, by ostatecznie go poddać w 4. rundzie. Teraz, po dwóch latach wypłynęły nagrania obu narożników, ich reakcje na przebieg walki oraz poczynania swoich podopiecznych.

WIDEO DOSTĘPNE POD ADRESEM: https://www.instagram.com/tv/CCjSBXUgIXE (<KLIK)

Na to co się dzieje w oktagonie, żywo reagowali trenerzy i sparingpartnerzy Khabiba, wykrzykując instrukcję oraz emocjonując się pozytywnym dla ich zawodnika przebiegiem walki. Dramatyczniej było po stronie Irlandczyka, gdzie narożnik bezradnie przyglądał się jak Conor jest dominowany runda po rundzie. To świetny materiał dla wszystkich ciekawych jak w sytuacjach kryzysowych zachowuje się narożnik oraz jak najlepsi na świecie trenerzy działają podczas gal. Javier Mendez oraz John Kavanagh w akcji!

ZOBACZ: 5 wniosków po druzgocącej porażce McGregora i zwycięstwie Khabiba

Po tym zwycięstwie, Khabib rok później stoczył jeszcze jedną obronę pasa, z Dustinem Poirierem. Podobnie jak to było podczas wyżej opisywanego boju, Khabib nie dał pretendentowi żadnych szans, kończąc pojedynek rundę wcześniej, w podobny sposób. Do oktagonu na jeszcze jedną walkę powrócił też Conor McGregor, szybko rozprawiając się z Donaldem Cerronem (TKO w 40 sekund od startu 1. rundy). Jednak niedawno „Mystic Mac” ogłosił światu, że nie zamierza już więcej walczyć i przechodzi na sportową emeryturę.

ZOBACZ: Conor McGregor o przejściu na emeryturę i złośliwości UFC „Zawsze działają przeciwko mnie”

6 KOMENTARZE

  1. gdyby conor nie miał stopy jak balon i zapalenia wątroby od chlania wódy to by porobił ruska.

    Chyba by mu porobił laskę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.