Dana White chciał zorganizować kolejną edycję TUF z bardzo popularnymi trenerami. Według prezydenta UFC organizacja planowała kolejną edycję programu z udziałem Khabiba Nurmagomedova i Conora McGregora. W rozmowie z Barstool Sports White wyznał, że w TUF 29 chcieli zestawić ze sobą drużyny Rosjanina i Irlandczyka. Sytuacja zmieniła sie jednak po tym jak McGregor wyjawił prywatne rozmowy z prezydentem UFC.

Khabib chciał to zrobić do momentu gdy Conor zrobił to co zrobił. Prawie to miałem… Tak jak wspominałem, myślałem, że jesteśmy blisko dopięcia tego tematu. Chcieliśmy ich w „The Ultimate Fighter” na ESPN, a potem zrobilibyśmy rewanż. Conor to zje*ał gdy wyjawił nasze rozmowy… Tak, Khabib powiedział wtedy: „Je*ać go”.

Obaj panowie walczyli ze sobą w październiku 2018 roku na UFC 229, kiedy to Rosjanin poddał McGregora w czwartej rundzie pojedynku. Cały świat MMA wie, że obaj panowie nie darzą się sympatią, a sam Irlandczyk cały czas wierzy, że uda mu się doprowadzić do rewanżu z Nurmagomedovem. Teraz McGregor nie jest w najlepszych relacjach z UFC. Ostatnio wyjawił prywatne rozmowy z prezydentem UFC na temat swoich występów w klatce organizacji. Zawodnik wierzy, że wstrzymują go przed walkami i nie proponują mu żadnych pojedynków. White ma oczywiście inne zdanie, a same wyczyny Irlandczyka nazwał „najpodlejszymi jakie można komuś zrobić”.

McGregor potem zmówił się na Twitterze z Dustinem Poirierem, z którym miałby zawalczyć poza UFC w grudniu tego roku. Zyski z walki przekazaliby na cele charytatywne. White skomentował to twierdząc, że organizacja zaproponowała im walkę. Irlandczyk prawdopodobnie w odpowiedzi na słowa prezydenta UFC opublikował plakat promujący walkę z Poirierem bez udziału „Ultimate Fighting Championship”.

12 KOMENTARZE

 1. Nie wiem co powiedzieć…

  Rudy chyba sobie będzie plul w ruda brodę… Choć pomysł walki charytatywnej z Poirerem uważam za przedni…

 2. Ale ten Dana kłamie, to ja nawet nie. Wczoraj Abdelaziz też o sprawie TUFa i Khabiba opowiadał i przedstawił to zupełnie inaczej. No już Khabib by się obraził na cały świat, bo rudy wyjawił rozmowy z łysą hieną.

  :razz:utinlaugh:

 3. Kurwa, White to taka menda że głowa mała.

  Już widzę Khabiba jak mówi: O ty rudy chuju, wyjawiłeś rozmowy wujka Dany.  Nie bede z tobom walczył, ty wyjawiaczu rozmów, ty…

  :matt:

 4. Ale ten Dana kłamie, to ja nawet nie. Wczoraj Abdelaziz też o sprawie TUFa i Khabiba opowiadał i przedstawił to zupełnie inaczej. No już Khabib by się obraził na cały świat, bo rudy wyjawił rozmowy z łysą hieną.

  :razz:utinlaugh:

  Wlasnie, co tu się odpierdala. Ali przedstawił zupełnie inną wersje i bardziej prawdopodobną.

 5. @baju  Ali wczoraj powiedział: "If he wants to do The Ultimate Fighter with Kamaru Usman or Khamzat Chimaev, he can" I to by się nadawało na njusa stulecia, a nie jakieś pierdy Danuty :facepalm:

 6. Ale ten Dana kłamie, to ja nawet nie. Wczoraj Abdelaziz też o sprawie TUFa i Khabiba opowiadał i przedstawił to zupełnie inaczej. No już Khabib by się obraził na cały świat, bo rudy wyjawił rozmowy z łysą hieną.

  :razz:utinlaugh:

  No nie wiem, Abdelłajziz to jeszcze mniej wiarygodny egzemplarz 😆

 7. No nie wiem, Abdelłajziz to jeszcze mniej wiarygodny egzemplarz 😆

  Jak te dwie kurwy pójdą do piekła, to szatan pójdzie na bezrobotne.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.