Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor
Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor

Khabib Nurmagomedov (MMA 28-0) odpowiedział na listę Conora McGregora (MMA 22-4), który opublikował swoją listę najlepszych zawodników w historii mieszanych sztuk walki. „Orzeł” wyliczył Irlandczykowi jego przegrane oraz brak jakiejkolwiek obrony tytułu mistrzowskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Conor McGregor opublikował listę najlepszych zawodników MMA w historii. „Jestem numerem dwa”

„Odklepałeś w piórkowej, odklepałeś w lekkiej, odlepałeś w półśredniej, nigdy nie obroniłeś pasa UFC lub Cage Warriors, poddałeś się więcej razy, niż GSP, Pająk i Bones razem wzięci. Jesteś najlepszym zawodnikiem UFC w historii Twittera”

Aktualny mistrz UFC w wadze lekkiej wypomniał McGregorowi przegrane z Artemijem Sitenkovem z 2008 roku, Josephem Duffym z 2010 roku, Nate’em Diazem z 2016 roku i nim samym z 2018 roku. Dodatkowo wspomniał o tytułach mistrzowskie, które zdobył „Notorious”:

– pas wagi piórkowej Cage Warriors (poddał Dave’a Hailla na Cage Warriors 47)
– pas wagi lekkiej Cage Warriors (znokautował Ivana Buchingera na Cage Warriors 51)
– pas wagi piórkowej UFC (znokautował Josego Aldo na UFC 194)
– pas wagi lekkiej UFC (znokautował Eddiego Alvareza na UFC 205)

Niewykluczone, że Irlandczyk wkrótce odniesie się również do słów samego Nurmagomedova…

39 KOMENTARZE

 1. Ma ciezko chorego ojca i jeszcze ma czas na takie glupoty? :facepalm:

  Wyjmij ten kij z dupy.  Pocisk ewidentnie był w kierunku Khabiba, więc odpowiedział. Poza tym Władymir obiecał że pomoże, to pomoże.:fjedzia:

 2. Odklepałeś w piórkowej, odklepałeś w lekkiej, odlepałeś w półśredniej

  Nie śledzę poczynań mistrza zaledwie jednej kategorii wagowej, SPOILER
  :mamed:

  ale mam wrażenie, że tej riposty już wcześniej użył.

 3. Niewykluczone, że Irlandczyk wkrótce odniesie się również do słów samego Nurmagomedova

  Oczywiście że się do tego odniesie. Twitter to jego królestwo i tam nikt nie ma do niego podjazdu.

  Zagada go na śmierć i będzie fookin awesome.

 4. Ma ciezko chorego ojca i jeszcze ma czas na takie glupoty? :facepalm:

  Przecież wiadomo, że tym się zajął raczej Szczur Terrorysta, ale ktoś mu musiał podpowiedzieć żeby napisał to bardziej w stylu Khabiba, bo było bez wyzwisk.

 5. Przecież wiadomo, że tym się zajął raczej Szczur Terrorysta, ale ktoś mu musiał podpowiedzieć żeby napisał to bardziej w stylu Khabiba, bo było bez wyzwisk.

  Skąd wiesz, że to nie Ali?

  Pewnie Ali ale jakos chcialem sie dojebac o ta dobra riposte w kierunku Rudego:fjedzia:Ali chyba ma dostep do social mediow wszystkich swoich zawodnikow to tylko czeka na okazje zeby Rudemu dojebac…

 6. conor porobi go w rewanżu.

  Robi go w rewanżu, robi go w trylogii. Conor wygrywa z Khabibem 9 walk na 10. :jimcarrey:

 7. Khabib ładnie zaorałeś, ale ty kurwa barani łbie kiedy Bones się poddał? GSP i Pająk klepali (Pająk chyba nawet dwa razy) ale Bones?:facepalm:

 8. Robi go w rewanżu, robi go w trylogii. Conor wygrywa z Khabibem 9 walk na 10. :jimcarrey:

  oczywiście, gdyby nie ostre przepicie i stopa jak balon wygrałby i pierwsze starcie.

 9. Khabib ładnie zaorałeś, ale ty kurwa barani łbie kiedy Bones się poddał? GSP i Pająk klepali (Pająk chyba nawet dwa razy) ale Bones?:facepalm:

  😆

 10. oczywiście, gdyby nie ostre przepicie i stopa jak balon wygrałby i pierwsze starcie.

  Tak.. gdyby nie to że w tej klatce był kebab też by wygrał. Gdyby nie.. to..

  Przegrał i dostał w pizde.. i dostanie drugi raz w pizde za głupie gadanie.

  Zobaczysz.

 11. Khabib ładnie zaorałeś, ale ty kurwa barani łbie kiedy Bones się poddał? GSP i Pająk klepali (Pająk chyba nawet dwa razy) ale Bones?:facepalm:

  Ty śmiesz go nazywać baranim łbem :waldeklaugh:

 12. Tak w sumie to kebab niby ten swój rekord ma napomopowany i bez porażki ale na Boga z kim on wcześniej walczył. Tak na prawdę w jego  rekordzie są tylko 4 coś znaczące w mma nazwiska, a daje w większości wyjątkowo nudne walki i w dodatku walczy raz do roku. Trochę słabo jak na mistrza

 13. Khabib ładnie zaorałeś, ale ty kurwa barani łbie kiedy Bones się poddał? GSP i Pająk klepali (Pająk chyba nawet dwa razy) ale Bones?:facepalm:

  :juanlaugh:

 14. Khabib ładnie zaorałeś, ale ty kurwa barani łbie kiedy Bones się poddał? GSP i Pająk klepali (Pająk chyba nawet dwa razy) ale Bones?:facepalm:

  Jak dodasz do 2 przegranych przez poddanie Pająka 1 taką porażkę GSP i zero Bonesa to nadal Kebab ma racje. Nie uważało się na matemtyce co?

 15. Jak dodasz do 2 przegranych przez poddanie Pająka 1 taką porażkę GSP i zero Bonesa to nadal Kebab ma racje. Nie uważało się na matemtyce co?

  Przeczytaj jeszcze raz… kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nie uważało się na języku polskim?

 16. Mam złota radę dla rudego. Niech obczai jaka jest różnica czasowa między nim a kebabem i niech pisze jakoś późnym wieczorem dla Khabiba kiedy ten idzie spać to przynajmnjej te  około 8 h będzie górą.

 17. Mam złota radę dla rudego. Niech obczai jaka jest różnica czasowa między nim a kebabem i niech pisze jakoś późnym wieczorem dla Khabiba kiedy ten idzie spać to przynajmnjej te około 8 h będzie górą.

  slabe te rady, tam jest tylko 2 godziny roznicy:lol:

 18. Abdułmanapowicz faktycznie ma trochę więcej pokonanych "znaczących coś w MMA" nazwisk… Nie 3 a 6… Tavares, dos Anjos, Barboza, Al laquinta, Poirer i McConor 🙂 Większość bo az 4 wygrał decyzją sędziów… Walki nudne fchuj ale czego sie spodziewać po zapasniku? Walczy jak piczka jednak skutecznie i tego mu nikt nie zabroni. Póki co jest mistrzem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.