Firma bukmacherska Parimatch rozpoczęła nową kampanię reklamową z udziałem byłego mistrza UFC i ambasadora marki Conora McGregora.

Kampania zatytułowana „Nowa niesamowita historia” która zawiera 15 zdjęć Conora McGreegora, które można zobaczyć na billboardach w regionie WNP. Conor McGregor występuje także w krótkim filmie, stworzonym przez kanadyjskiego reżysera Angelo Mertena i francuskiego operatora Charliego Bravo. Wideo można obejrzeć tutaj:

Zdjęcia do kampanii trwały trzy dni i miały miejsce w Dublinie i Kijowie. Częścią kampanii reklamowej była również konferencja prasowa Conora McGregora w Moskwie do jakiej doszło w zeszłym miesiącu.

Obecnie Irlandczyk przygotowuje się do wyczekiwanego powrotu który ma nastąpić 18 stycznia w Las Vegas. Według menedżera zawodnika Audie Attara, McGregor zna już swojego rywala i czeka tylko na podpisanie kontraktu:

W ten weekend rozmawialiśmy z UFC. Wiemy, że McGregor podał już datę – ona pozostaje. Dogadaliśmy szczegóły i rywala.

Niestety dzisiaj nic nie ujawnię, ale dobicie targu jest nieuniknione. Nie widzę możliwości, aby coś poszło nie po naszej myśli. Obie strony są zainteresowane i chcą tego. Fani naprawdę chcą powrotu Conora.

21 KOMENTARZE

 1. W typowo ruskim stylu. Dla reszty świata słabe

  Chcesz powiedzieć że nie przekonują cię efekty specjalne tej epickiej produkcji ?

 2. Chcesz powiedzieć że nie przekonują cię efekty specjalne tej epickiej produkcji ?

  My Słowianie 🙂

 3. Nie mogę się doczekać powrotu Conora McGregora, robi świetne show, jest jedyny w swoim rodzaju, lubię go…   Nikt tak nie walczy, niektórzy są powtarzalni, podobni do siebie i innych, styl Connora jest unikalny. Moim zdaniem Khabib się go już boi, a jak nie, to zacznie, może zabrać mu pas, Connor może to zrobić ..

 4. Nie mogę się doczekać powrotu Conora McGregora, robi świetne show, jest jedyny w swoim rodzaju, lubię go…   Nikt tak nie walczy, niektórzy są powtarzalni, podobni do siebie i innych, styl Connora jest unikalny. Moim zdaniem Khabib się go już boi, a jak nie, to zacznie, może zabrać mu pas, Connor może to zrobić ..

  :jarolaugh:

 5. Nie mogę się doczekać powrotu Conora McGregora, robi świetne show, jest jedyny w swoim rodzaju, lubię go…   Nikt tak nie walczy, niektórzy są powtarzalni, podobni do siebie i innych, styl Connora jest unikalny. Moim zdaniem Khabib się go już boi, a jak nie, to zacznie, może zabrać mu pas, Connor może to zrobić ..

  Bardzo dobre.

 6. Nie mogę się doczekać powrotu Conora McGregora, robi świetne show, jest jedyny w swoim rodzaju, lubię go…   Nikt tak nie walczy, niektórzy są powtarzalni, podobni do siebie i innych, styl Connora jest unikalny. Moim zdaniem Khabib się go już boi, a jak nie, to zacznie, może zabrać mu pas, Connor może to zrobić ..

  Conor przez jedno N

 7. Meh. #nikogo

  Bones nic nie odpierdala i zrobił się nudny. Conor się skończył i odcina kupony… musisz znaleźć sobie nowego idola 😉

 8. Bones nic nie odpierdala i zrobił się nudny. Conor się skończył i odcina kupony… musisz znaleźć sobie nowego idola 😉

  Nie mamy żadnych emotek z Izzym? 😐

 9. Chcesz powiedzieć że nie przekonują cię efekty specjalne tej epickiej produkcji ?

  To nie są efekty :conorsalute::conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.