Conor McGregor znowu jest aktywny w mediach społecznościowych. Były podwójny mistrz UFC nie tak dawno odpowiedział na wyzwanie ze strony Dustina Poiriera, który po przegranej z Khabibem Nurmagomedovem wyzwał do walki właśnie Irlandczyka. Teraz McGregor postanowił przypomnieć samemu rywalowi oraz fanom jak skończyła się pierwsza walka obu zawodników. Jak wiemy „The Notorious One” wygrał wtedy przez nokaut w pierwszej rundzie. Dustin zdążył również już odpowiedzieć Irlandczykowi.

Wygrana z Poirierem była jednym z większych momentów w karierze McGregora. Przed walką wielu zastanawiało się jak poradzi on sobie z czołowym zawodnikiem kategorii piórkowej. Niektórzy wierzyli, że Dustin jako pierwszy sprawi problemy Conorowi, lecz ten udowodnił, że potrafi tak samo mówić jak i walczyć. Teraz zarówno Conor jak i Dustin wracaliby po porażce z rąk aktualnego mistrza, Khabiba Nurmagomedova. Rosjanin poddał Poiriera w trzeciej rundzie, a McGregora w czwartej.

Walką z McGregorem zainteresowany jest również Justin Gaethje, który w miniony weekend wygrał z Donaldem Cerrone. Żadna walka nie została jednak potwierdzona oficjalnie przez organizację.

6 KOMENTARZE

  1. No nawet @blazini musi już przyznać, że mógłby Conor przestać walczyć na twitterze, a wreszcie wejść do klatki. No słabe to w chuj, parafrazując Łazarskiego Gladiatora.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.