Nie musieliśmy czekać długo, aby Conor McGregor odpowiedział na słowa Dany White’a na jego temat. Po gali UFC on ESPN 6 w Bostonie prezydent UFC zapytany o potencjalną walkę Irlandczyka z Khabibem Nurmagomedovem stwierdził, że teraz to Rosjanin dyktuje warunki. McGregor chciałby rewanżu z mistrzem, lecz jak twierdzi White, to do Nurmagomedova należy teraz decyzja z kim zmierzy się w kolejnej walce. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się oczywiście z opinią swojego pracodawcy.

Kto nie jest teraz „gościem”? Twój człowiek miał swoje wielkie wydarzenie, prawda? Bardziej jak zdarzenie, niż coś wielkiego. Postawiliście namiot na pier*olonym piasku. Nadal się oszukuj. Mistrzostwo w wąchaniu krocza.

W walce obu panów Nurmagomedov nie pozostawił złudzeń i poddał McGregora w czwartej rundzie pojedynku. Rosjanin zdołał nawet ustrzelić rywala w stójce, posyłając Irlandczyka na matę. Od tamtej pory nie wystąpił w klatce UFC, przez co fani z pewnością są już sfrustrowani postawą McGregora. Głównie spowodowane jest to aktywnością zawodnika w mediach społecznościowych zamiast w klatce MMA.

26 KOMENTARZE

 1. White stawia na złego konia, Dagestaniec i tak zaraz odejdzie na emeryturę, a z Irlandczyka jeszcze coś może by wycisnął

 2. McRudy się oszukuje w dwóch sprawach, w pierwszej że ma coś teraz do powiedzenia w Ju Ef Si, a w drugiej że jest krulem!

 3. Koniec miłości jak widać Conor chciał być jedyną dziwką Łysego a ten znalazł nową młodszą i do tego czarną. Jakie to życie potrafi być przewrotne.

 4. Najpierw utarczka z Colbym, teraz z rudym, wcześniej z innymi chyba doczekamy się debiutu Łysego w oktagonie.

  Ma fanclub jebaniutki

  itd.

  itd.

 5. Postawiliście namiot na pier*olonym piasku. Nadal się oszukuj.

  parafrazując "…może i ten namiot był wieśniacki ale taki miał być…"

  a robotę zrobił

 6. Khabib

  ,, Wszystko na nic alkoholiku ''

  ,, w Moskwie gwciciele nie sa mile widziani ''

  He he

  nie psuj redakcji tematu ktory zapewne wlasnie sie pisze 😉 nie wiem co lepsze czy Jj orajacy Weidmana I Luka czy kebab rudego oby dwa w 10

 7. Swoją drogą to chore, że w tak wielkiej i profesjonalnej organizacji panują takie patologiczne relacje pomiędzy jej szefem i pracownikami – przerzucanie się najgorszymi inwektywami, zgoda na plaskacza w twarz…wyobrażacie sobie to w jakimś innym, poważnym sporcie? Ciekawe jak to wpływa na odbiór mma na świecie? Chyba nie najlepiej.

 8. Lysy jeszcze przyjdzie na kolanach do Rudego… Rudy pewnie tak sie wkurwil jego slowami ze az musial pewnie scieche zajebac, butle properka wypic i jakiegos szlaufa wydupczyc:lol:

 9. musial pewnie scieche zajebac, butle properka wypic i jakiegos szlaufa wydupczyc

  Ten to ma dopiero strasznie ciężkie życie :fjedzia::jon:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.