Conor McGregor

Z każdym dniem pojawia się co raz więcej plotek na temat walki Floyda Mayweathera Jr. oraz Conora McGregora. Wczoraj, w swoim podcaście „The Herd”, host Fox Sports Colin Cowherd oznajmił, iż walka stanie się faktem i wiadomość o tym zostanie opublikowana w najbliższych tygodniach. Cowherd twierdzi, iż wie to od swoich licznych źródeł. Według nich, walka ma się odbyć w połowie września w Las Vegas.

Oficjalna wiadomość zostanie opublikowana w najbliższe dwa tygodnie… Już zarezerwowałem dwa pokoje, na 17 oraz 18 września w Las Vegas. Moje źródło mówi, iż Conor McGregor oraz Floyd Mayweather naprawdę zawalczą. Wszystko zmieniło się w tamtym tygodniu. Dostałem telefon, po czym wiele osób podesłało mi wiadomości, które to potwierdzały. Zarezerwowaliśmy już pokoje w Vegas, walka dojdzie do skutku we wrześniu.

Cowherd wytłumaczył również dlaczego akurat w tamtym tygodniu doszło do zmiany, w skutek której walka ma się odbyć.

Mayweather miał bardzo słabe wyniki ostatniego PPV – 550 tysięcy ludzi. Teraz spróbuje zdobyć 2-3 miliony. Największe zyski dla CBS oraz Mayweathera to walka z Irlandczykiem. CBS pracuje z Mayweatherem od lat, dlatego jego walki są na Showtime (przyp. CBS posiada Showtime).

Les Moonves (przyp. prezydent oraz CEO CBS) i ludzie z CBS zdecydowali, aby porozmawiać z FOX oraz ludźmi z UFC. FOX i CBS połączą siły, UFC, boxing, Floyd i Conor. To wydarzenie zarobi wiele pieniędzy dla ludzi pracujących przy nim.

Wypowiedź Cowherda ma sens biznesowy. Samo zdarzenie byłoby niesamowicie promowane. Kombinacja CBS, FOX, Showtime i UFC oraz Conora i Floyda pozwoliłaby na zdobycie rozgłosu na niemalże całym świecie. Z takim zapleczem, można byłoby założyć, iż ten pojedynek pobije rekord PPV, który w tym momencie posiada walka Mayweather vs. Pacquaio.

Z drugiej jednak strony, tak duża liczba ludzi pracujących przy tym oraz firm, które musiałyby zgodzić się na wiele warunków prowadzi do problemów. Podejrzanym jest, że tak wiele stron dogadało się w tak krótkim czasie. Pamiętajmy, że walka Mayweathera i Pacquiao tworzona była przez ponad 5 lat, kiedy to obaj reprezentują ten sam sport.

Nie wierzę, że to będzie dobra walka, ale jest to wielkie wydarzenie. Kiedyś Nik Wallenda, w Chicago, szedł po linie pomiędzy budynkami. Oglądałem to. Nie obchodzi mnie balans, nie obchodzi mnie Chicago, to nie jest moje ulubione miejsce. Oglądałem gościa, który idzie po linie w wietrzną noc i myślałem: „To jest fascynujące”… To jest po prostu ten rodzaj wydarzenia, jednorazowe widowisko dla fanów.

9 KOMENTARZE

  1. Cały czas nie wierze, że to dojdzie do skutku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak ostro i bez ustępstw zawsze negocjuje obóz Mayweathera. Jeśli jednak ta walka sie odbędzie to jestem nawet w stanie jakąś śmieszną sumkę postawić na McGregora, tak dla rozrywki 🙂

  2. Tak na dobrą sprawę połowa z Was stąd zapierdala za mniej niż 2tys / msc (Conor pewnie takim hajsem się podciera) ciśniecie po rudym, który jest wygrywem życia i jedyne co Wam pozostaje to pohejtować go na forumku, możecie mu chapać dzidę..

  3. Pac man w gazie nie bez powodu był nazywany filipinskim tajfunem. Walka z nim nie dochodzila do skutku bo Floyd bal sie że przegra. Walczyli u schyłku kariery bo Floyd uznał że Manny zestarzał się boksersko szybciej od niego. Pacman tez troche przyjął ciosów podczas swojej kariery a Floydzik nie wiele. Nie wiem czy walka dojdzie do skutku ale na pewno ją obejrze.

  4. Floyd i tak przewalczy luźno wszystkie rundy, by nie kończyć tego cyrku za szybko 😛 Ale rudy zwakuj pas, albo stawaj do rewanżu, a nie w boksera zachciało się bawić 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.