Buweiser, który od lat sponsoruje Donalda Cerrone, stworzył specjalną edycję piwa przy okazji walki „Kowboja” z Conorem McGregorem. Jak informuje Brett Okamoto z ESPN, puszki z wypisanymi rekordami z oktagonu UFC Cerrone sprzedawane będą w tym tygodniu w Las Vegas, gdzie odbędzie się UFC 246.

Na specjalnej etykiecie znajdziemy wypisane rekordy Cerrone. 23 wygrane w oktagonie UFC, 16 skończeń, 18 bonusów po walce, 20 knockdownów oraz 7 nokautów przez wysokie kopnięcia. „Kowboj” to niezwykle doświadczony zawodnik, który znany jest ze swojej aktywności w klatce MMA.

Co ciekawe, według dziennikarza TSN, Aarona Bronstetera, Proper Twelve, czyli whiskey Conora McGregora również będzie sprzedawana w tym czasie w limitowanej edycji. Jak informuje na Twitterze, butelki mają mieć na etykietach tatuaże właściciela firmy.

UFC 246 odbędzie się 18 stycznia w Vegas. Dla McGregora będzie to powrót do startów w klatce MMA po przegranej z rąk Khabiba Nurmagomedova. Cerrone wróci do klatki po dwóch przegranych z rzędu. Panowie zmierzą się w kategorii półśredniej, czyli do 77 kilogramów.

ILE WAŻY CONOR MCGREGOR NA KILKA DNI PRZED UFC 246? 

ODLICZANIE DO GALI UFC 246 Z UDZIAŁEM MCGREGORA, CERRONE, PETTISA

17 KOMENTARZE

 1. Promowanie alkoholizmu. Ciekawe czy jak będą walczyć bracia Diaz wypuszczą limitowaną marihuanę.  :fjedzia:

 2. Promowanie alkoholizmu. Ciekawe czy jak będą walczyć bracia Diaz wypuszczą limitowaną marihuanę.  :fjedzia:

  Raz na jakiś czas każdy fighter niech się napije,po za tym wole promowanie każdego na świecie alkoholu niż żałosne latanie z tęczową flagą :conorsalute:

 3. Kowboj opierdoli budwajzera przed walka to będzie chodził w oktagonie jak nakręcony tylko musi się liczyć z tym że Conor łyknie propera i może być wtedy problem

 4. Proper Twelve … również będzie sprzedawana w tym czasie w limitowanej edycji … butelki mają mieć na etykietach tatuaże właściciela firmy.

  :bleed:

  :mjsmile:

 5. Promowanie alkoholizmu. Ciekawe czy jak będą walczyć bracia Diaz wypuszczą limitowaną marihuanę.  :fjedzia:

  Ale na pewno przy okazji kolejnej gali Fame MMA do kazdego biletu limitowany strzal z hgh gratis 😛

 6. Kowboj pewnie już popija Budsyfziera myśląc o hajsie życia, jaki przytuli dzięki Rudemu Leprikonowi.

  :conorsalute::conorwalk:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.