Dzisiaj informowaliśmy, że UFC zamierza pozwolić fanom na udział w zbliżających się galach w Abu Dhabi. Kilka godzin po rozpoczęciu sprzedaży biletów, wszystkie wejściówki na galę UFC 257: McGregor – Poirier II zostały wyprzedane. Na oficjalnej stronie Etihad Areny nie można już kupić żadnego biletu na powrót Conora McGregora do oktagonu UFC.

Na oficjalnej stronie w sprzedaży było około 4000 biletów na galę. Jak wiemy, w ostatnich latach Conor McGregor gromadził na swoich walkach wielu fanów, którzy z chęcią za nim podróżowali. W czasach pandemii UFC również nie musiało długo czekać aż wyprzedadzą się wszystkie bilety na wydarzenie związane z Irlandczykiem. Bilety kosztowały od około 216$ do 1360$.  Według informacji na stronie, zastosowane zostaną zasady bezpieczeństwa, a ilość siedzeń dostosowana jest do zachowania zasad społecznego dystansu.

McGregor to bezsprzecznie największa gwiazda w historii organizacji UFC. Na 12 swoich walk w oktagonie organizacji, aż 9 razy walczył w walkach wieczoru. Ostatnie 7 z nich były transmitowane w systemie PPV. W styczniu 2020 roku walczył on z Donaldem „Kowbojem” Cerrone. Gala sprzedała ponad 1 milion subskrypcji PPV, co było najniższym wynikiem od czasu walki z Chadem Mendesem na UFC 189 (~825 tysiące sprzedanych PPV). Największy wynik osiągnęła gala z udziałem McGregora i Nurmagomedova – wtedy UFC sprzedało rekordową ilość 2.4 miliona PPV.

Warto także wspomnieć o wpływach z biletów. Na walkę z Cerrone na UFC 246 sprzedano bilety o wartości ponad 11 milionów dolarów w T-Mobile Arena w Las Vegas. Na UFC 229 i 205 zyski z bramki wynosiły ponad 17 milionów dolarów.

9 KOMENTARZE

 1. Ciekawostka jest taka, że ta ich waluta ma dokładnie taką samą wartość jak nasza złotówka, więc łatwo sobie ceny biletów "przeliczyć" i nawet tanie te najtańsze.

 2. To jest najgorsza bramka Conora eva? 1 bańka, chyba gorzej nie było nigdy.

  No jasne, przypomnę jedynie, że mamy światową epidemię.

 3. No jasne, przypomnę jedynie, że mamy światową epidemię.

  A co to ma do rzeczy?  Z Alvarezem było 5 razy więcej biletów, ale 18 razy większa bramka! A tak w ogóle, to jakby Khamza walczył, to na lajcie wykręciłby 10 baniek z bramki. I pewnie dlatego go zdjęli, żeby siary nie było.

  Nie jest.

  A która była gorsza? No chyba, że mówisz o Cage Warriors :rofl:

 4. A co to ma do rzeczy?  Z Alvarezem było 5 razy więcej biletów, ale 18 razy większa bramka! A tak w ogóle, to jakby Khamza walczył, to na lajcie wykręciłby 10 baniek z bramki. I pewnie dlatego go zdjęli, żeby siary nie było.

  A która była gorsza? No chyba, że mówisz o Cage Warriors :rofl:

  Eva

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.