Lista wypłat uczestników gali UFC 245:

Kamaru Usman: $500,000

Colby Covington: $500,000

Max Holloway: $350,000

Alexander Volkanovski: $250,000

Amanda Nunes: $350,000 za walkę, $100,000 za wygraną

Germaine de Randamie: $100,000

Marlon Moraes: $110,000 za walkę, $110,000 za wygraną

Jose Aldo: $400,000 za walkę, $50,000 za wygraną

Petr Yan: $66,000 za walkę, $66,000 za wygraną

Urijah Faber: $250,000

Mike Perry: $90,000 za walkę, $90,000 za wygraną

Geoff Neal: $31,000 za walkę, $31,000 za wygraną

Ketlen Vieira: $33,000 za walkę, $33,000 za wygraną

Irene Aldana: $40,000 za walkę, $40,000 za wygraną

Ian Heinisch: $25,000 za walkę, $25,000 za wygraną

Omari Akhemedov: $55,000 za walkę, $55,000 za wygraną

Matt Brown: $80,000 za walkę, $80,000 za wygraną

Ben Saunders: $35,000 za walkę, $35,000 za wygraną

Chase Hooper: $24,000 za walkę, $24,000 za wygraną

Daniel Teymur: $18,000 za walkę, $18,000 za wygraną

Brandon Moreno: $31,000 za walkę, $31,000 za wygraną

Kai-Kara France: $25,000 za walkę, $25,000 za wygraną

Jessica Eye: $48,000 za walkę, $48,000 za wygraną

Viviane Araujo: $45,000 za walkę, $45,000 za wygraną

Puna Soriano: $10,000 za walkę, $10,000 za wygraną

Oskar Piechota: $20,000 za walkę, $20,000 za wygraną

33 KOMENTARZE

 1. :fjedzia:

  :lol:Amanda od następnego tygodnia będzie walczyć za 50+50 jak GOAT żeńskiego mma. Będzie jeszcze większy :fjedzia:

  Poza tym zaraz ktoś wyskoczy, ze ci bokserzy z niższych miejsc na kartach zarabiają dużo mniej od ich odpowiedników z UFC…poza tym, że walczą dużo mniej rund niz głowne atrakcje gali 😆

 2. tak sobie patrze na zdjęcie, Usman ma opryszczkę na plecach a facet ma 30 lat… kojarzyłbym to z braniem dopingu…

 3. Zajebiście widać że pajacowanie bardziej się ceni niż prawdziwy sport , jak Max może mieć mniejszą wypłate niż convidex :/

 4. kolega przeczytal nagłówek na głównej i sie dziś pyta czy ta gala już była wczoraj, Wy to umiecie strollować ludzi :waldeklaugh:

 5. Zajebiście widać że pajacowanie bardziej się ceni niż prawdziwy sport , jak Max może mieć mniejszą wypłate niż convidex :/

  Covington jest w walce wieczoru a i tak dostaje "niewiele więcej".

  gdr 100k? :korwinwhat:

  Zwycięzca Arujo/Eye zarobi 100k, co w tym dziwnego, że GDR ma 100k za walkę mistrzowską?

 6. Holloway w porównaniu z innymi trochę dymany… A Co do Aldo to niezła kaskę wynegocjował

  Aldo zarabia więcej od Maxa bez pajacowania i nie jest mistrzem, nie walczy 5 rund, mniej intensywne przygotowania, mniej obowiązków medialnych….

 7. Zwycięzca Arujo/Eye zarobi 100k, co w tym dziwnego, że GDR ma 100k za walkę mistrzowską?

  dziwne jest dla mnie w ogóle to, że dostała taką walkę. po tym jak obsrała się przed cyborg powinna zostać zwolniona.

 8. tak sobie patrze na zdjęcie, Usman ma opryszczkę na plecach a facet ma 30 lat… kojarzyłbym to z braniem dopingu…

  Opryszczkę powoduję wirus opryszczki. To jest co najwyżej trądzik. Niekoniecznie trzeba brać doping, żeby mieć trądzik w wieku 30 lat no ale wiadomo…

 9. Aldo zarabia więcej od Maxa bez pajacowania i nie jest mistrzem, nie walczy 5 rund, mniej intensywne przygotowania, mniej obowiązków medialnych….

  Tak ale on był bardzo długo mistrzem , dodatkowo nie wiemy z jaką wypłatę dostawał jako mistrz

 10. tak sobie patrze na zdjęcie, Usman ma opryszczkę na plecach a facet ma 30 lat… kojarzyłbym to z braniem dopingu…

  Cale szczęście o dopingu słyszałeś tylko w tv lub w necie i nie wiesz co piszesz

 11. Aldo zarabia więcej od Maxa bez pajacowania i nie jest mistrzem, nie walczy 5 rund, mniej intensywne przygotowania, mniej obowiązków medialnych….

  Napisałeś o wszystkim co wiem :waldeklaugh: i pomimo tego dalej sądzisz że powinien zarabiać więcej od Hollowaya ?

 12. Tak ale on był bardzo długo mistrzem , dodatkowo nie wiemy z jaką wypłatę dostawał jako mistrz

  UFC 194: 400 k w Vegas za walkę z Rudym, Rudy bez pvp dostał 500 k :lol::lol::lol:

 13. :fjedzia:

  :lol:Amanda od następnego tygodnia będzie walczyć za 50+50 jak GOAT żeńskiego mma. Będzie jeszcze większy :fjedzia:

  Poza tym zaraz ktoś wyskoczy, ze ci bokserzy z niższych miejsc na kartach zarabiają dużo mniej od ich odpowiedników z UFC…poza tym, że walczą dużo mniej rund niz głowne atrakcje gali 😆

  Tylko to są ich realne zarobki plus procent z ppv. A nie newsy z Forbsa. W boksie Conor podobno dostał 100 baniek. Przed walką były wiadomości, że UFC bierze 80%, a Floyd wziął więcej niż UFC, co daje sumę samych wypłat grubo ponad miliard, ale kto by to liczył, ważne, że dzieci się jarają, bo ktoś napiaś, że Conor 100 baniek dostał :razz:ociesznymirek:

 14. tak sobie patrze na zdjęcie, Usman ma opryszczkę na plecach a facet ma 30 lat… kojarzyłbym to z braniem dopingu…

  Opryszczkę powoduję wirus opryszczki. To jest co najwyżej trądzik. Niekoniecznie trzeba brać doping, żeby mieć trądzik w wieku 30 lat no ale wiadomo…

 15. Tylko to są ich realne zarobki plus procent z ppv. A nie newsy z Forbsa. W boksie Conor podobno dostał 100 baniek. Przed walką były wiadomości, że UFC bierze 80%, a Floyd wziął więcej niż UFC, co daje sumę samych wypłat grubo ponad miliard, ale kto by to liczył, ważne, że dzieci się jarają, bo ktoś napiaś, że Conor 100 baniek dostał :razz:ociesznymirek:

  te gadania o kasie to dla większego prestiżu i statusu, nic więcej, akurat w Vegas zarobki są oficjalne (nie wiem jak z ppv), Aldo ma chyba najlepszego menadżera w stawce, a taki Max powinien szybko poszukać nowego; Rogan w swoim stylu nazywa Maxa FW Goat (wciąż na wyrost) a ten bierze mniej kasy niż Aldo, walcząc 5 rund, kiedy Aldo walczy 3 rundy.

  Z drugiej strony może nazwiska w jakis sposób powiązane z Conorem czy Rondą z ich złotej ery mają trochę większe kontrakty: Aldo, Asia, Holly,Alvarez, (dostał chyba dobry kontrakt z ONE), nie wspominając o Diazie.

 16. te gadania o kasie to dla większego prestiżu i statusu, nic więcej, akurat w Vegas zarobki są oficjalne (nie wiem jak z ppv), Aldo ma chyba najlepszego menadżera w stawce, a taki Max powinien szybko poszukać nowego; Rogan w swoim stylu nazywa Maxa FW Goat (wciąż na wyrost) a ten bierze mniej kasy niż Aldo, walcząc 5 rund, kiedy Aldo walczy 3 rundy.

  Z drugiej strony może nazwiska w jakis sposób powiązane z Conorem czy Rondą z ich złotej ery mają trochę większe kontrakty: Aldo, Asia, Holly,Alvarez, (dostał chyba dobry kontrakt z ONE), nie wspominając o Diazie.

  Max ma % z ppv, a Aldo nie ma, więc ile dostaje Max możemy tylko przypuszczać.

 17. Weźcie się przyjrzyjcie jaką chuda wite Colba ma pod tym luźnym rękawem w porównaniu do Usmana.

  To będzie walka Davida z Goliatem.

 18. Weźcie się przyjrzyjcie jaką chuda wite Colba ma pod tym luźnym rękawem w porównaniu do Usmana.

  To będzie walka Davida z Goliatem.

  Ciemny wyszczupla podobno :razz:utinlaugh:

 19. Max ma % z ppv, a Aldo nie ma, więc ile dostaje Max możemy tylko przypuszczać.

  co nie zmienia faktu, że podstawę ma mniejszą od Aldo, w przypadku słabego ppv Aldo zarobi wiecej,  walcząc mniej, wydając mniej na obóz, jest taka opcja

 20. co nie zmienia faktu, że podstawę ma mniejszą od Aldo, w przypadku słabego ppv Aldo zarobi wiecej,  walcząc mniej, wydając mniej na obóz, jest taka opcja

  Oczywiście, że teoretycznie jest taka opcja, tylko nie wiemy jaki kontrakt ma Max! Może sam tak zadecydował, bo ma mniejszą podstawę, a więcej z ppv. Skąd my możemy to wiedzieć? Pisanie, że powinien zmienić menagera, bo ma mniejszą podstawę jest śmieszne bez znajomości kontraktu i tylko tyle chciałem napisać. Conor ma podobno 11$ od sztuki, a jak Max wynegocjował 5$, to też jest źle? Za każde 100 tys ma pół bańki więcej….

 21. Oczywiście, że teoretycznie jest taka opcja, tylko nie wiemy jaki kontrakt ma Max! Może sam tak zadecydował, bo ma mniejszą podstawę, a więcej z ppv. Skąd my możemy to wiedzieć? Pisanie, że powinien zmienić menagera, bo ma mniejszą podstawę jest śmieszne bez znajomości kontraktu i tylko tyle chciałem napisać. Conor ma podobno 11$ od sztuki, a jak Max wynegocjował 5$, to też jest źle? Za każde 100 tys ma pół bańki więcej….

  A skąd to wiesz? Zakładasz sobie, ze Conor ma tyle a Max ma tyle.  Jest oficjalne opublikowane info i tyle wiemy. Max jako mistrz ma mniejszą podstawę od Aldo i to jest fakt. Oczywiście jako mistrz ma prawo do ppv,ale o sposobie naliczania tych zysków też się naczytałem i przy przeciętnym wyniku może za dużo nie wyciągnąć. Sam fakt, że stawia się w takiej sytuacji, że może zarobić za walkę mistrzowską mniej od przeciwnika którego dwa razy pokonał, który będzie walczył 3 rundy,  nie mając przy tym większych obowiązków medialnych, trochę słabo świadczy o jego menadżerach.

 22. A skąd to wiesz? Zakładasz sobie, ze Conor ma tyle a Max ma tyle.  Jest oficjalne opublikowane info i tyle wiemy. Max jako mistrz ma mniejszą podstawę od Aldo i to jest fakt. Oczywiście jako mistrz ma prawo do ppv,ale o sposobie naliczania tych zysków też się naczytałem i przy przeciętnym wyniku może za dużo nie wyciągnąć. Sam fakt, że stawia się w takiej sytuacji, że może zarobić za walkę mistrzowską mniej od przeciwnika którego dwa razy pokonał, który będzie walczył 3 rundy,  nie mając przy tym większych obowiązków medialnych, trochę słabo świadczy o jego menadżerach.

  A co miałeś w gimnazjum z czytania ze zrozumieniem?

 23. A co miałeś w gimnazjum z czytania ze zrozumieniem?

  Nie chodziłem do gimnazjum. Sam piszesz jakieś fantazje a mi zarzucasz, że pisze jakieś głupoty. No bez jaj. Są oficjalne dane nad czym tu dyskutować? Aldo ma większą podstawę od Maxa, słabo to wygląda, niezależnie czy ma punkty z ppv, bonusy itd.. Powiedzmy, że Maksiu przegrywa tę walkę i następna walka bez kontraktu mistrzowskiego, ciekawe ile będą mu płacić? Za pierwszą walką mistrzowską Maks (nie miał wtedy pasa) miał 150 k podstawy, teraz jest mistrzem i ma 350 k po kilku obronach… Doją go nieźle.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.