Colby Covington spotkał się z prezydentem USA przed swoją walką z Tyronem Woodleyem. Na tydzień przed kolejnym występem „Chaosa” w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, były tymczasowy mistrz dywizji do 77 kilogramów spotkał się z Donaldem Trumpem, który życzył powodzenia Covingtonowi w następnej walce.

Jak dobrze wiemy, o czym zawodnik daje zawsze znać nosząc charakterystyczną czapkę, Covington jest wiernym fanem Trumpa. Po zdobyciu tymczasowego pasa mistrzowskiego, Amerykanin odwiedził Biały Dom gdzie również spotkał się z prezydentem.

Covington (15-2 MMA) w ostatniej walce musiał uznać wyższość mistrza kategorii półśredniej UFC, Kamaru Usmana na UFC 245. Zawodnik na swoim koncie ma wygrane z m.in. Robbiem Lawlerem, Rafaelem dos Anjosem i Demianem Maią.

Woodley (19-5-1 MMA) stracił pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC na rzecz Kamaru Usmana na UFC 235. Po roku wrócił do klatki, aby zmierzyć się z Gilbertem Burnsem. Aktualnie „T-Wood” zajmuje 5. miejsce w rankingu UFC, zaraz za Leonem Edwardsem, z którym miał bić się na nieodbytej gali w Londynie.

UFC Vegas 11 odbędzie się 19 września w UFC Apex w Las Vegas.

8 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.