Konflikt Colby`ego Covingtona i Ali’ego Abdelaziza przybiera na sile. Od czasu awantury w kasynie w Las Vegas podczas której Abdelaziz zaatakował Convingtona, obie strony nie oszczędzają się w wywiadach.

W jednym z ostatnich, udzielonym już po ataku Abdelaziza na Abrahama Kawę podczas PFL 7, „Chaos” postanowił wyciągnąć największe brudy z życia swojego „przeciwnika” i obiecał, że porozmawia z prezydentem Donaldem Trumpem aby deportowali jednego z najlepszych menadżerów świata MMA z USA:

„Cóż, po pierwsze, musisz najpierw dobrze wymówić jego imię. Nazywa się Ali Abdelłajdak. Ten łajdak jest terrorystycznym szczurem. Facet nie ma żadnych granic, nie mogę uwierzyć, że nie został jeszcze deportowany – powiedział Colby Covington podczas rozmowy z Submission Radio. „Nawiasem mówiąc, zaraz po naszej rozmowie przeprowadzę rozmowę z Donaldem Trumpem. Po raz drugi w ciągu ostatnich kilku miesięcy uderzył kogoś w twarz. Ma przeciwko sobie już dwa zarzuty pobicia w Las Vegas.

Po chwili Covington próbował zainteresować dziennikarzy tematem napaści seksualnej jakiej rzekomo miał dopuścić się menadżer Khabiba na jednej z pracownic organizacji UFC:

„Poza tym nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale powinniście wgłębić się w w ten temat. On ma zarzut napaści seksualnej na pracownicę UFC, za próbę zgwałcenia jej podczas jednej z gal. Powinniście sprawdzić to i zacząć zadawać mu trudne pytania na ten temat. Facet jest kompletnym śmieciem, gnojem, nie wiem jakim cudem go jeszcze nie deportowano – kontynuował.

„Musiał wsypać wszystkich swoich przyjaciół z Egiptu skazując ich na dożywocie. Pewnie cały czas jeszcze przekazuje im informacje po to żeby obronić się przed tymi wszystkimi zarzutami jakie mu postawiono. Ten facet zrobił już dosłownie wszystko co możliwe poza morderstwem aby trafić za kratki. Jest prawdziwym łajdakiem i tyle.”

Obecnie nie ma żadnych dowodów dotyczących sprawy napaści seksualnej o której mówił w wywiadzie Colby Convington.

Dziennikarz śledczy i jeden z największych krytyków Abdelaziza, Mike Russell zdradził jednak, że słyszał o tej sprawie kilka miesięcy temu i to właśnie ona miała być powodem odebraniem zakulisowego dostępu do gal UFC Aliego Abdelaziza :

Wywiadu możecie posłuchać poniżej:

Zobacz również: Malki Kawa o konflikcie z Ali Abdelazizem

„Kopnąłem go w głowę kiedy leżał na ziemi” – Malki Kawa o konflikcie z Ali Abdelazizem

18 KOMENTARZE

 1. Jak widzę papę albo czytam wypowiedzi łajzelaziza to łapie mnie takie wkurwienie, że muszę to rozchodzić żeby wrócić do normalności. Nigdy się nie spodziewałem, że będzie na mnie tak działał ktoś kogo nie znam.

 2. Kolba na co dzień wkurwia swoją pozą, ale za wypowiedzenie wojny temu gnojowi ma u mnie jakąś odrobinę szacunku.

  Jedziesz z nim dalej Kolba, mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do konfrontacji i że ktoś nagra jak terrorysta leży, zbiera plaskacze i płacze.

 3. Kolba na co dzień wkurwia swoją pozą, ale za wypowiedzenie wojny temu gnojowi ma u mnie jakąś odrobinę szacunku.

  Jedziesz z nim dalej Kolba, mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do konfrontacji i że ktoś nagra jak terrorysta leży, jest bity i płacze.

  Musiałem :fjedzia:

 4. Jak widzę papę albo czytam wypowiedzi łajzelaziza to łapie mnie takie wkurwienie, że muszę to rozchodzić żeby wrócić do normalności. Nigdy się nie spodziewałem, że będzie na mnie tak działał ktoś kogo nie znam.

  Uważaj, żebyś nie wybuchnął jak Dana :werdum:

 5. Ali ten szczur musi mieć coś na jakieś szyszki Ufc , mało tego  ze go tolerują to jeszcze z nim dealuja plus skurwesyn załatwia swoim zawodnikom walki których inni  by nie dostali tak szybko . Nienawidzę muslimow ale takiego kebaba szanuje za to jakim jest sportowcem

 6. Podobno na Aliego jest wyrok śmierci w jego stronach więc…nie będą mogli go deportować nawet jakby chcieli.

 7. Ciekawe czy Trump wie jaką popularnością wśród kibiców cieszy się colba.Pewnie myśli, że sobie poparcie zdobywa w środowisku MMA pozując z nim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.