Joanna Jędrzejczyk w kolejnej walce zmierzy się z Michelle Waterson. Przed pojedynkiem była mistrzyni wypowiedziała się na temat aktualnej sytuacji w American Top Team, gdzie jak wiemy przygotowuje się do pojedynków. Polka skomentowała zachowanie pretendenta do tytułu, Colby’ego Covingtona, który otwarcie w mediach atakuje m.in. Jorge Masvidala czy Dustina Poiriera.

Nie powinieneś srać do własnego gniazda… To co robi Covington jest dla mnie bardzo słabe. Nie szanuję takiego zachowania. Nie podoba mi się to, bo wszyscy jesteśmy w jednej drużynie.

Bardzo lubię Khabiba, ale zachowanie Colby’ego nie jest OK. Powinniśmy wszyscy trzymać się razem, wspierać się wzajemnie. Widziałam jak Dustin Poirier ciężko trenuje do tej walki. Obiekt jest naprawdę ogromny, jesteśmy z różnych kultur, państw, zachowujemy się inaczej, mamy inne poczucie humoru. Mimo to wszyscy powinniśmy się wspierać. Nieważne czy się lubimy czy nie. Reprezentujemy jeden team, te same kolory i powinniśmy się wspierać jak tylko potrafimy.

Pojedynek Jędrzejczyk z Waterson odbędzie się 12 października na UFC on ESPN+ 19. Będzie to główna atrakcja tej gali.

10 KOMENTARZE

  1. Powiedziała to Aśka, która w swojej książce nasrała na Arrachion Olsztyn.

    Ale już tam nie trenowała. W tej wypowiedzi chodziło chyba o to, że Colby stawiał na Khabiba w walce z Dustinem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.